راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

ماریوت در نظر دارد تا سال 2025 با 10 هتل جدید در فرانسه توسعه یابد تا تجربه بهتری از مهمانان داشته باشد.زمان خواندن: 3 دقایق

ماریوت اینترنشنال قرار است تا پایان سال 2025 حضور خود را در فرانسه به طور قابل توجهی گسترش دهد و از برنامه هایی برای اضافه کردن حداقل 10 ملک جدید با بیش از 1000 اتاق به مجموعه گسترده خود تا پایان سال 2025 پرده برداری کند. تجربیات در سراسر کشور

گسترش ردپای در فرانسه

در حال حاضر، ماریوت دارای مجموعه ای قوی در فرانسه است که دارای 69 ملک شامل بیش از 12000 اتاق در 16 برند متمایز و 29 شهر است. از خیابان های شلوغ پاریس گرفته تا مناظر آرام نیس و جذابیت تاریخی لیون، ماریوتپیشنهادات متنوع ‘s به طیف گسترده ای از مسافران پاسخ می دهد. شهرهایی مانند کن، مارسی، ریمز، لیل، بوردو و تولوز نیز دارای املاک ماریوت هستند که هر کدام به شبکه گسترده این شرکت در فرانسه کمک می کنند.

الکساندرا گوگت، معاون توسعه فرانسه و بنلوکس گفت: «ما همچنان بر تقویت حضور خود در بازارهای اولیه و ثانویه در فرانسه در راستای تقاضای شدیدی که برای تجربیات تفریحی و استراحتگاهی و همچنین برای سفرهای کاری مشاهده می‌کنیم، متمرکز هستیم. در ماریوت اینترنشنال او تاکید کرد که مجموعه قوی ماریوت، همراه با برنامه وفاداری برنده جوایز آن، Marriott Bonvoy، همچنان به رشد و ایجاد فرصت ها با صاحبان هتل ها و صاحبان امتیاز در منطقه ادامه می دهد.

برندهای خدماتی را انتخاب کنید که منجر به هزینه می شوند

پیشروترین توسعه ماریوت در بخش خدمات انتخابی، هتل های موکسی هستند. هتل های موکسی که به دلیل طراحی پر جنب و جوش، بازیگوش و فضای اجتماعی خود شناخته می شوند، به سرعت در حال محبوبیت هستند. سه ملک جدید Moxy در افق هستند: Moxy Annecy و Moxy Paris Clamart در سال جاری افتتاح می شوند و به دنبال آن Moxy Nice قرار است تا پایان سال 2025 شروع به کار کند. مکان هایی با نزدیک به 1500 اتاق در مجموع.

افزودنی های متنوع در بین برندهای ماریوت

فراتر از Moxy، برنامه‌های توسعه ماریوت شامل چندین محصول قابل توجه در برندهای مختلف است. هتل رزیدنس توسط ماریوت لیل، کورت یارد ماریوت لیون شرق، و الوف دیژون قرار است تا پایان سال 2025 افتتاح شوند. الوف دیژون یک پروژه استفاده مجدد تطبیقی ​​جذاب را نشان می‌دهد که اداره پست سابق مرکز شهر را به هتلی مدرن تبدیل می‌کند. هم مسافران تجاری و هم مسافران تفریحی را جذب می کند.

تقویت سبد لوکس

در بخش لوکس، ماریوت آماده است تا پیشنهادات خود را با هتل مورد انتظار Hôtel du Couvent، یک هتل مجلل در نیس افزایش دهد. این پروژه نمونه بارز تمرکز ماریوت بر استفاده مجدد تطبیقی ​​و فرصت های تبدیل است. این ملک که در ابتدا به عنوان صومعه در سال 1604 ساخته شد، با همکاری استودیو بمبئی، استودیو مدیترانه، و معماری Festen به دقت بازسازی شده است. زمانی که در تابستان 2024 افتتاح شود، 88 اتاق مهمان و سوئیت مجلل را به بازار نیس اضافه خواهد کرد که نویدبخش ترکیبی بی نظیر از جذابیت و جذابیت تاریخی است. لوکس مدرن.

علاوه بر این، ماریوت قصد دارد یک هتل Tribute Portfolio را در Mougins معرفی کند و خدمات هتل های ممتاز خود را بیشتر گسترش دهد. این ملک جدید به مهمانانی که به دنبال تجربه‌های منحصر به فرد و الهام‌گرفته شده محلی هستند، پاسخ می‌دهد، که با اخلاق Portfolio Tribute مطابقت دارد.

پذیرش و استفاده مجدد تطبیقی ​​و تبدیل

گوگت هایلایت کرد ماریوتتمرکز استراتژیک روی پروژه‌های استفاده مجدد و تبدیل تطبیقی، که تقریباً نیمی از املاک جدیدی را تشکیل می‌دهند که انتظار می‌رود تا سال 2025 به مجموعه فرانسوی ملحق شوند. «این پروژه‌ها به ما اجازه می‌دهند هتل‌هایی را در مکان‌های کلیدی در مراکز شهر اضافه کنیم و تخصص و انعطاف‌پذیری خود را در این زمینه نشان دهیم. یافتن راه‌حل‌های نوآورانه برای انطباق ساختمان‌های موجود و در عین حال ایجاد تجربیات فوق‌العاده مهمان.»

استفاده مجدد تطبیقی ​​نه تنها اهمیت تاریخی و معماری را حفظ می کند، بلکه با شیوه های پایداری معاصر همسو می شود. این رویکرد ماریوت را قادر می‌سازد تا هتل‌های متمایزی ایجاد کند که با فرهنگ و میراث محلی طنین‌انداز شود و در عین حال استانداردهای مهمان‌نوازی مدرن را رعایت کند.

توسعه جاه طلبانه ماریوت اینترنشنال در فرانسه بر تعهد آن به رفع نیازهای در حال تحول مسافران و استفاده از فرصت های بازار تاکید دارد. ماریوت با افزودن 10 ملک جدید و تقویت برندهای موجود خود، آماده است تا جای پای خود را در بخش های لوکس و منتخب خدمات در سراسر فرانسه تقویت کند. این استراتژی رشد نه تنها حضور ماریوت را در شهرهای اولیه افزایش می‌دهد، بلکه دامنه آن را به بازارهای ثانویه نیز گسترش می‌دهد و به مسافران گزینه‌ها و تجربیات بیشتری در سفرهایشان ارائه می‌دهد.

از آنجایی که ماریوت به عرضه این موارد جدید ادامه می دهد، این شرکت همچنان به ارائه تجربیات مهمان استثنایی از طریق مجموعه متنوع و پویا خود اختصاص دارد. ماریوت با تمرکز شدید بر نوآوری، پایداری و کیفیت، قرار است چشم انداز مهمان نوازی در فرانسه را در سال های آینده بازتعریف کند.

پست ماریوت در نظر دارد تا سال 2025 با 10 هتل جدید در فرانسه توسعه یابد تا تجربه بهتری از مهمانان داشته باشد. اول ظاهر شد سفر و جهانگردی.هتل نیوز

Blog

تاجیکستان با سیاست سفر بدون ویزا برای 62 کشور از جمله روسیه، ژاپن، کشورهای شینگن و کشورهای شورای همکاری خلیج فارس، صنعت گردشگری را افزایش می دهد.

تاجیکستان با سیاست سفر بدون ویزا برای 62 کشور از جمله روسیه، ژاپن، کشورهای شینگن و کشورهای شورای همکاری خلیج فارس، صنعت گردشگری را افزایش

ادامه مطلب »