راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

Accor مجموعه MGallery را با The Whimsy Hotel & Spa به کارائیب گسترش می‌دهدزمان خواندن: 3 دقایق

Accor

Accorیک گروه مهمان‌نوازی پیشرو در جهان، با همکاری Terres de Légendes، با افتخار امضای یک توسعه هتل جدید، The Whimsy Hotel & Spa Saint-Martin – MGallery را اعلام کرد. این هتل که در قلب پر جنب و جوش سنت مارتین واقع شده است، اولین هتل MGallery در دریای کارائیب خواهد بود که نقطه عطفی استراتژیک برای رشد مجموعه بوتیک-هتل ها خواهد بود.

این هتل در امتداد سواحل بکر سنت مارتین، در نزدیکی Marigot در سمت فرانسه قرار گرفته است، این هتل یک بهشت ​​ساحلی دلربا را ارائه می دهد که میراث فرهنگی غنی جزیره را جشن می گیرد. The Whimsy Hotel & Spa با الهام از زیبایی های طبیعی و سنت های محلی، هتل نمادین بیچ پلازا را که بیش از 20 سال نماد گردشگری در ماریگوت است، احیا می کند. با نمای غبارآلود و موقعیت ساحلی‌اش، این نقطه داغ سابق کارائیب به هتلی مجلل تبدیل می‌شود و پذیرای ساکنان سنت مارتین و مسافران در سراسر جهان است. این مظهر هنر فرانسوی زندگی و فرهنگ محلی پر جنب و جوش است، جایی که ریتم سازها به طور یکپارچه با امواج ترکیب می شود و مقصدی را برای دوستان و خانواده ها ایجاد می کند که باید بازدید کنند.

مجموعه Whimsy Hotel & Spa Saint-Martin – MGallery پناهگاهی برای آرامش، ماجراجویی و تجدید قوا خواهد بود. مسافران دعوت می شوند تا خود را در این خلوتگاه منحصر به فرد غوطه ور کنند، که برای الهام بخشیدن به شگفتی و تشویق به کاوش در جذابیت فریبنده جزیره طراحی شده است.

ما بسیار هیجان زده هستیم که امضای هتل MGallery جدید خود را در قلب کارائیب اعلام کنیم، مقصدی رو به رشد، که به خاطر زیبایی طبیعی خیره کننده و فرهنگ پر جنب و جوشش مشهور است. در MGallery، ما به طور متفکرانه املاک منحصربه‌فردی را که مجموعه‌ای از هتل‌های بوتیک با روح واقعی را ارائه می‌دهند، ارائه می‌کنند و تجربیات به یاد ماندنی و معناداری را ارائه می‌دهند. این هتل به عنوان دروازه ای برای مهمانان برای کشف میراث غنی جزیره و داستان های فریبنده عمل می کند. این به عنوان نمادی از لوکس بودن، طراحی داخلی استثنایی و توجه است که به طور مثبت به جامعه کمک می کند. ما مشتاقانه منتظر پذیرایی از مسافران هستیم تا جذابیت های متمایز و لحظات به یاد ماندنی MGallery را در Marigot تجربه کنند. Maud Bailly، مدیر عامل Sofitel، MGallery و Emblems.

مجموعه Whimsy Hotel & Spa Saint-Martin – MGallery که قرار است در سال 2025 افتتاح شود، مقصدی پیچیده با ارائه لوکس، زیبایی و فرهنگ است. این پروژه شامل 165 اتاق هتل با 40 سوئیت و مجموعه ای از امکانات رفاهی مانند رستوران، سه بار (لابی بیچ بار، بار پشت بام، بار آب استخر)، اسپا با چهار اتاق درمان، مرکز تناسب اندام و تاسیسات MICE به مساحت 250 متر مربع. این هتل با داشتن یک بار و کلوب ساحلی منحصربه‌فرد روی پشت‌بام، پیش‌بینی می‌شود که به یک مرکز مهم غذاخوری و غذاخوری در جزیره تبدیل شود.

این هتل به مجموعه معتبر MGallery Hotel Collection، یک برند برجسته که در سال 2008 تأسیس شد، می‌پیوندد. این مجموعه از هتل‌های دارای امضا، طراحی و میراث در حال حاضر دارای بیش از 120 بوتیک لوکس در سراسر جهان است. در دو سال گذشته، این برند به سرعت در حال گسترش بوده و برنامه‌های بلندپروازانه‌ای برای افزایش شبکه و خط لوله خود تا سال 2030 تا 30 درصد افزایش یافته است.

اظهار نظر در مورد اعلام پروژه، ادوارد شواب، معاون ارشد توسعه لوکس، Accor Americasوی گفت: “ما هیجان زده هستیم که امضای این پروژه استثنایی را با همکاری پاتریس سگوین از Terres de Légendes اعلام کنیم. The Whimsy به عنوان یک نماد نمادین برای حضور برند MGallery Collection در کارائیب عمل می کند که با معماری هدفمند و داستان سرایی محلی پیچیده در هر نقطه تماس مشخص می شود. ردپای در حال گسترش ما در مقاصد کلیدی در سراسر کارائیب همچنان در حال رشد است و بسیاری از برندهای ما در پنج سال آینده در بازار باز خواهند شد.”

از طرف او، Patrice Seguin، بنیانگذار Terres de Légendes و رئیس انجمن گردشگری سنت مارتین (Club du Tourisme de Saint-Martin)، اشتیاق خود را برای این پروژه ابراز کرد و اظهار داشت: “در سنت مارتین، ما از مشارکت های استراتژیک برای دستیابی به برتری استقبال می کنیم. همکاری ما با Accor نمونه ای از این رویکرد است. این تعهد به مشارکت با رهبران صنعت در سراسر بخش هتلداری گسترش می یابد، جایی که ما به طور مداوم بالاترین استانداردها را برای هر پروژه تعیین می کنیم. Whimsy گواهی بر این استراتژی است و ما معتقدیم که چشم انداز مهمان نوازی سنت مارتین را دوباره تعریف می کند و به اقتصاد و غنای فرهنگی جزیره کمک می کند.

به عنوان بخشی از یک قرارداد توسعه اصلی، چشم انداز پاتریس سگوین برای ایجاد “محل رویداد، موتور اقتصاد محلی” با حمایت Accor زنده شده است.

کارائیب نشان دهنده یک منطقه استراتژیک برای توسعه برند MGallery است، مقصدی که در میان 4 خوشه مقصد اصلی آشکار شده است.(1) برای مسافران جهانی آینده کارائیب با فرهنگ پر جنب و جوش، زیبایی طبیعی خیره کننده، و میراث غنی، پس زمینه ای عالی برای مجموعه هتل های سفارشی ما ارائه می دهد. Accor بر تعهد خود برای گسترش حضور خود در دریای کارائیب ثابت قدم است. خاویر گرانج، مدیر ارشد توسعه Sofitel، MGallery و Emblems.

پست Accor مجموعه MGallery را با The Whimsy Hotel & Spa به کارائیب گسترش می‌دهد اول ظاهر شد سفر و جهانگردی.هتل نیوز