راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

کورندون بلند می شود! کلن/بن به بدروم اکنون با پروازهای مستقیم متصل شده استزمان خواندن: 2 دقایق

کلن/بن

خطوط هوایی کورندون اکنون پروازهای مستقیم از فرودگاه کلن/بن به بدروم، یک شهر ساحلی زیبا در جنوب غربی ترکیه ارائه می دهد. پرواز افتتاحیه در ساعت 12:10 شب دیروز 27 خرداد به موقع انجام شد. این ایرلاین این مسیر را هر دوشنبه و جمعه انجام می دهد و برنامه ریزی برای اقامت در ترکیه را آسان می کند.

ترکیه یک مقصد بسیار محبوب برای تعطیلات در آفتاب و ساحل برای بسیاری از مسافران ما است، به خصوص در ماه های تابستان. تیلو اشمید می گوید، مدیرعامل Flughafen Köln/Bonn GmbH. خطوط هوایی کورندون با پروازهای بدروم در حال ایجاد ارتباط جذاب دیگری از کلن/بن به یک استراحتگاه ساحلی محبوب است.

بدروم که در سواحل دریای اژه قرار دارد، چیزی بیش از آب و هوای خیره کننده و آب های فیروزه ای را ارائه می دهد. این شهر تاریخی دارای گذشته ای غنی است که در مقبره هالیکارناسوس، یکی از عجایب هفتگانه جهان باستان مشهود است. قلعه جذاب بدروم را که اکنون موزه‌ای است که گنجینه‌های باستان‌شناسی زیر آب را به نمایش می‌گذارد، کاوش کنید.

بدروم فراتر از اهمیت تاریخی خود، خواسته های مدرن شما را برآورده می کند. رستوران‌ها، کافه‌ها و بارهای متعددی در خیابان‌ها قرار گرفته‌اند و به مقاصد زندگی شبانه پر جنب و جوش برای کسانی که به دنبال سرگرمی پس از تاریکی هستند تبدیل می‌شوند.

رسیدن به این گوهر ساحلی نسیمی است. خطوط هوایی کورندون دو بار در هفته پروازهای مناسبی را انجام می دهد که از کلن/بن خارج می شوند: دوشنبه ها ساعت 12:10 بعد از ظهر و جمعه ها در ساعت 14:55. بوئینگ 737-800 راحت تقریباً سه ساعت طول می کشد تا شما را به بدروم برساند.

بازگشت به کلن/بن نیز به همین راحتی است، با پروازهایی که روزهای دوشنبه و جمعه ترکیه را ترک می کنند.

در تابستان امسال، خطوط هوایی کورندون، از کلن/بن، از جمله آنتالیا، ازمیر و آنکارا، به مقاصد مختلف دیگر در ترکیه از جمله آنتالیا، ازمیر و آنکارا پرواز می کند. علاوه بر این، شرکت خواهر آنها، Corendon Europe، گزینه‌های سفر شما را با پروازهایی به Fuerteventura، Hurghada، و Crete و سایر موارد گسترش می‌دهد.

پست کورندون بلند می شود! کلن/بن به بدروم اکنون با پروازهای مستقیم متصل شده است اول ظاهر شد سفر و جهانگردی.ایرلاین نیوز