راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

عربستان در میان پنج شرکت هواپیمایی برتر برای عملکرد به موقع ورودزمان خواندن: 2 دقایق

عربستان سعودی

طبق گزارش Cirium، یک شرکت پیشرو، عربستان سعودی در بین پنج شرکت هواپیمایی برتر از نظر عملکرد به موقع ورود (OTP-A) شناخته شده است و رتبه اول جهانی را برای بالاترین عملکرد به موقع پرواز (OTP-D) به دست آورده است. شرکت تجزیه و تحلیل هوانوردی این گزارش نشان می دهد که در ماه می 2024، عربستان سعودی 90.36 درصد نرخ خروج به موقع و 86.09 درصد نرخ ورود به موقع را به دست آورد و در مجموع 15416 پرواز انجام داد.

این دستاورد نشان دهنده اجرای موفقیت آمیز مرحله اول طرح عملیاتی عربستان سعودی در فصل ورود به موسم حج 1445 هجری قمری است. این نشان دهنده تعهد عربستان به حفظ وقت شناسی برای پروازهای برنامه ریزی شده و فصلی است و بیش از 100 مقصد را در چهار قاره به هم متصل می کند. این تعهد از بخش هایی مانند گردشگری، امور مالی، تجارت، سرگرمی و ورزش حمایت می کند و اتصال جهانی پادشاهی را تقویت می کند.

او انگر. ابراهیم العمر، مدیرکل گروه سعودی اعلام کرد: «کارایی عملیاتی در استراتژی عصر جدید عربستان سعودی نقش اساسی دارد. ما با استفاده از جدیدترین سیستم‌های دیجیتال هوشمند در ساختمان عملیاتی ممتاز عربستان سعودی، عملیات پرواز را با فناوری پیشرفته مدیریت می‌کنیم. این تعهد به کارایی، همراه با تلاش بی‌وقفه تیم‌های ما که برنامه‌های پرواز را در طول سال و در فصول شلوغ با دقت انجام می‌دهند، منجر به این عملکرد به موقع فوق‌العاده شده است.»

ناوگان مدرن عربستان سعودی متشکل از 143 هواپیما، نقش مهمی در دستاوردهای چشمگیر عملکرد به موقع آن ایفا می کند. اضافه شدن برنامه ریزی شده 131 هواپیمای جدید در سال های آینده، کارایی عملیاتی و قابلیت های خدماتی را بیشتر افزایش می دهد. موفقیت عربستان سعودی همچنین توسط Saudia Technic، بازوی MRO این خطوط هوایی، که بالاترین استانداردهای ایمنی و کیفیت را برای عملیات خود تضمین می کند، تقویت شده است.

پست عربستان در میان پنج شرکت هواپیمایی برتر برای عملکرد به موقع ورود اول ظاهر شد سفر و جهانگردی.ایرلاین نیوز