راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

فرودگاه دهلی اولین راه حل سقوط سریع در هند را برای تخلیه کیف سلف سرویس، ET TravelWorld، معرفی می کند


فرودگاه بین المللی دهلی محدود (شماره گیری) راه اندازی را اعلام کرده است دراپ کیف سلف سرویس (SSBD) راه حل قطره سریع در فرودگاه دهلی. این باعث می شود فرودگاه دهلی پس از تورنتو، کانادا، اولین فرودگاه هند و دومین فرودگاه جهان باشد که این فناوری نوآورانه را پیاده سازی می کند.

با 50 واحد SSBD که اکنون در ترمینال 1 و ترمینال 3 عملیاتی هستند، مسافران می توانند کارآمد و کارآمدی را تجربه کنند. سقوط چمدان روند. هدف این ابتکار کاهش قابل توجه زمان انتظار و بهبود تجربه کلی مسافران است.

واحدهای SSBD معمولی به مسافران این امکان را می‌دهند که با چاپ کارت‌های پرواز و برچسب‌های چمدان خود در کیوسک‌های Common Use Self Service، میزهای ورود را دور بزنند. مسافران سپس کارت پرواز خود را اسکن می کنند یا از دوربین های بیومتریک در واحد SSBD استفاده می کنند تا چمدان های خود را روی تسمه نقاله بیندازند، فرآیندی که معمولاً حدود یک دقیقه طول می کشد.

DIAL این فرآیند را با معرفی Quick Drop Solution که نیاز به کارت پرواز یا اعتبارسنجی بیومتریک را از بین می‌برد، بیشتر کرده است. این نوآوری زمان پردازش را تنها به 30 ثانیه کاهش می دهد و باعث می شود تجربه ورود حتی کارآمدتر

ویدش کومار جیپوریارمدیر عامل شرکت DIAL در مورد خدمات جدید ابراز اشتیاق کرد: “ما بسیار هیجان زده هستیم که راه حل سقوط سریع کیسه سلف سرویس را در فرودگاه دهلی معرفی می کنیم، که استاندارد جدیدی برای راحتی و کارایی مسافران در هند ایجاد می کند. این ابتکار بر تعهد ما به استفاده از اهرم تاکید می کند. فناوری پیشرفته برای ارتقاء تجربه سفر راه حل سریع رها کردن چمدان را تسریع می بخشد، بلکه سفری راحت تر و لذت بخش تر را برای مسافرانمان تضمین می کند راه هایی که به نفع مسافران است.”

در حال حاضر، Quick Drop Solution برای مسافرانی که با Air India، IndiGo و Air India Express سفر می کنند، در دسترس است.

فرودگاه بمبئی ظرفیت پردازش خود را با افزایش ورودی eGates افزایش می دهد

فرودگاه بمبئی نقاط ورودی ترمینال (eGates) خود را از 24 به 68 افزایش داده است که بیشترین تعداد eGates در هر فرودگاه در کشور است، بدون هیچ گونه تغییر ساختاری. این توسعه ظرفیت پردازش CSMIA را به 7440 مسافر در ساعت در ترمینال 2 (T2) و 2160 مسافر در ساعت در ترمینال 1 (T1) افزایش می دهد که ظرفیت فعلی را سه برابر می کند.

  • منتشر شده در 18 ژوئن 2024 ساعت 02:37 PM IST

به جامعه متخصصان صنعت 2M+ بپیوندید

برای دریافت آخرین بینش و تجزیه و تحلیل در خبرنامه ما مشترک شوید.

برنامه ETTravelWorld را دانلود کنید

  • به‌روزرسانی‌های بیدرنگ را دریافت کنید
  • مقالات مورد علاقه خود را ذخیره کنید


برای دانلود برنامه اسکن کنید
منبع خبر : ایندیا تایم