راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

همکاری Marriott Bonvoy با سرآشپز خوزه آندرس برای بهبود واکنش به بحران


چهارشنبه 19 ژوئن 2024

زمان خواندن: 3 دقایق

ماریوت با سرآشپز خوزه آندرس برای بهبود واکنش به بحران همکاری می کند

Marriott Bonvoy، برنامه مسافرتی تحسین شده توسط Marriott International، و J. Willard و Alice S. Marriott Foundation (JWASM) دست به دست هم داده اند تا 500000 دلار به World Central Kitchen (WCK)، سازمان غیرانتفاعی که توسط سرآشپز خوزه آندرس تأسیس شده است، کمک کنند. هدف این کمک، تقویت قابل توجه ظرفیت WCK برای ارائه وعده‌های غذایی در پاسخ به بلایای طبیعی و بحران‌های جهانی، حصول اطمینان از اینکه تغذیه و حمایت حیاتی به افراد نیازمند در زمان‌های چالش‌برانگیز می‌رسد. این ابتکار بر تعهد دیرینه ماریوت و خانواده ماریوت به حمایت از WCK تاکید می کند.

آنتونی کاپوانو، رئیس و مدیرعامل ماریوت اینترنشنال، این کمک مالی را در جریان ضبط پادکست سرآشپز آندرس با عنوان “میزهای بلندتر” در جشنواره بین المللی خلاقیت شیرهای کن اعلام کرد. در این گفتگو به علایق مشترکی مانند خانواده، سفر، گرایش های آشپزی و بشردوستانه پرداخته شد.

این کمک مالی مکمل تلاش‌های مداوم Marriott Bonvoy در ماه ژوئن است، جایی که آنها تمام امتیازات اهدایی به شرکای بشردوستانه خود، از جمله WCK را تا 25 میلیون امتیاز مطابقت می‌دهند.

کاپوانو بر اهمیت کار WCK تأکید کرد: «در صورت نیاز، خوزه و World Central Kitchen به تماس پاسخ می‌دهند. ما این امتیاز را داشته ایم که پس از بلایای طبیعی ویرانگر، در کنار WCK در محیط های چالش برانگیز کار کنیم. کار آنها برای ارائه کمک‌های بشردوستانه حیاتی در قالب وعده‌های غذایی مغذی برای آسیب‌پذیرترین افراد، نه تنها جان افراد را نجات می‌دهد، بلکه به بازماندگان نیز امیدوار می‌دهد. فراتر از کمک مالی ما، امتیازهای تطبیق اعضای وفادار ما را قادر می‌سازد تا حمایت خود را از این کار حیاتی نشان دهند.»

میکا ویک، مدیر عامل بنیاد جی. ویلارد و آلیس اس. ماریوت گفت: “ما به قدرت دگرگون کننده غذا و نقش حیاتی آن در ساختن و بازسازی جوامع اعتقاد داریم. World Central Kitchen نمونه ای از انعطاف پذیری است، و ما مفتخریم که از کار خارق العاده آنها حمایت کرده و به گسترش دسترسی آنها به جوامع بیشتری که نیاز دارند کمک کنیم.”

World Central Kitchen پیشرو در کمک‌های بشردوستانه بوده است و میلیون‌ها وعده غذایی را به بازماندگان فاجعه تحویل می‌دهد و از تاب‌آوری جامعه از طریق غذا حمایت می‌کند. این کمک مالی مستقیماً از ابتکارات حیاتی WCK حمایت خواهد کرد، از جمله:

  1. کمک های غذایی اضطراری: توزیع وعده های غذایی گرم و مغذی در جوامع ویران شده توسط طوفان، زلزله، سیل و سایر بلایای طبیعی.
  2. ظرفیت سازی: آموزش و توانمندسازی سرآشپزها و داوطلبان محلی برای ایجاد آشپزخانه های محلی و شبکه های توزیع غذا، تقویت تلاش های واکنش محلی.

خوزه آندرس، بنیانگذار و مدیر ارشد تغذیه گفت: “ما از همکاری طولانی مدتی که با ماریوت داشته ایم سپاسگزاریم و به ویژه از این کمک سخاوتمندانه ماریوت بونوی و بنیاد جی ویلارد و آلیس اس ماریوت بسیار سپاسگزاریم.” ، آشپزخانه مرکزی جهانی. “ما همچنین در گذشته از سخاوت اعضای ماریوت بونوی بهره مند بوده ایم – بنابراین اهدای امتیاز، که توسط Marriott Bonvoy مطابقت دارد، نیز عمیقا قدردانی می شود. این حمایت گواهی بر قدرت عمل جمعی در مواقع ضروری است. با این بودجه، می‌توانیم به ارائه امید، یک بشقاب در یک زمان، به جوامعی که با چالش‌های غیرقابل تصوری روبرو هستند، ادامه دهیم.»

ماریوت بین‌المللی و بنیاد JWASM تعهدی دیرینه برای حمایت از تلاش‌های امدادی جهانی WCK از نظر مالی و عملیاتی دارند. پس از زلزله 2010 هائیتی، این شرکت بودجه برنامه آموزشی آشپزی WCK را تامین کرد و فارغ التحصیلان بسیاری را در هتل های خود به کار گرفت. در طول تأثیر طوفان ماریا بر پورتوریکو در سال 2017، ماریوت اقدامات سریعی را انجام داد، نه تنها کمک های مالی کرد و داوطلبانه همکاران را تشویق کرد، بلکه آشپزخانه دورادو بیچ، یک ملک رزرو شده ریتز-کارلتون، را به مرکزی برای تلاش های حیاتی امداد گرسنگی WCK تبدیل کرد. ماریوت همچنان متعهد به حمایت از پاسخ های بشردوستانه WCK در سراسر جهان است.هتل نیوز