راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

ET TravelWorld، تقاضا برای «اکنون سفر کنید، بعدا پرداخت کنید» با افزایش 2.5 برابری با پیشروی جوانان روبرو شد.
<p> تصویر برای نمایش استفاده می شود.</p>
<p>“/><figcaption class= تصویر مورد استفاده برای نمایش

مطالعه اخیر توسط فیبر، شرکت پیشرو فین تک هند، با همکاری شرکت فین تک سفر سان کش، افزایش قابل توجه 2.5 برابری تقاضا را برای پیشنهاد “اکنون سفر کنید، دیرتر بپردازید” (TNPL) در سال گذشته نشان داده است. این مطالعه ترجیح قابل توجهی را در میان هندی ها برای مسیرهای کوتاه نشان می دهد مقاصد بین المللی و اماکن زیارتی و همچنین صعود به داخل سفر داخلی.

این مطالعه مقاصد محبوب بین‌المللی کوتاه‌مدت مانند امارات، تایلند، سنگاپور، اندونزی، مالدیو، نپال و ویتنام را شناسایی می‌کند که نسبت به سال گذشته 33 درصد افزایش تقاضا داشته‌اند. سایت‌های زیارتی مانند آیودیا، تیروپاتی و شیردی نیز با افزایش 11 درصدی نسبت به مدت مشابه، افزایش رزرو را تجربه کرده‌اند.

سفرهای داخلی شاهد افزایش 13 درصدی بوده است و مقاصدی مانند گوا، راجستان، بنارس، کرالا، مانالی، اوتی، دارجلینگ، کورگ، ویساخاپاتنام، پوندیچری، سریناگار، امریتسار، گانگتوک و ریشیکش مسافران بیشتری را به خود جذب می‌کنند. قابل توجه است که درخواست‌ها برای Lakshadweep تا 15 درصد افزایش یافته است، در حالی که مالدیو همچنان مورد علاقه علاقه‌مندان به ساحل است.

جوانان تقاضای هدایت شده
افزایش تقاضای TNPL عمدتاً توسط افراد 26 تا 45 ساله از شهرهایی مانند احمدآباد، بنگلور، چندیگر، چنای، دهلی-ان سی آر، حیدرآباد، جیپور، لاکنو، بمبئی و پونا انجام می شود. جالب توجه است، مسافران انفرادی ترجیح زیادی برای TNPL نشان داده‌اند و انعطاف‌پذیری و راحتی آن را برجسته می‌کنند.

توماس کوک و SOTC امسال تنها در 6 ماه از تعداد کل سفرهای داخلی سال گذشته پیشی گرفتند

آخرین بینش در صنعت سفر، برخی از روندهای کلیدی را نشان داده است که ترجیحات و رفتارهای مسافران امروزی را روشن می کند. در میان مقصدهای برتر تقاضا، کشمیر با 30 درصد پیشتاز است، شمال شرق با 26 درصد، آندامان با 22 درصد و کرالا و گوا هر دو با 20 درصد در رتبه بعدی قرار دارند.

افزایش یافت اندازه بلیط متوسط
در طول 12 ماه گذشته، میانگین اندازه بلیط برای TNPL 60 درصد افزایش یافته است. اکثر افرادی که TNPL را انتخاب می کنند ترجیح می دهند کل مبلغ را ظرف شش ماه بازپرداخت کنند، که نشان دهنده گرایش به سمت استقراض مسئولانه و برنامه ریزی مالی.بالاکریشنان نارایانان، رئیس بخش محصولات و تجزیه و تحلیل فیب، اظهار داشت: “ما شاهد افزایش تقاضا برای TNPL هستیم، به ویژه در بین جوانان و افراد با فناوری. انعطاف‌پذیری در برنامه‌های سفر آنها، علاوه بر این، راحتی و مقرون به صرفه بودن را به برنامه‌های سفر افراد می‌افزاید و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا مقصدهای رویایی خود را بدون هیچ گونه نگرانی مالی کشف کنند.

Akash Dahiya، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل SanKash، افزود: “ما از دیدن افزایش تقاضا برای سفر در سال جاری، به ویژه با افزایش محبوبیت TNPL، بسیار هیجان زده هستیم. SanKash متعهد به ارائه راه حل های یکپارچه و مقرون به صرفه برای تامین مالی سفر است. ما مفتخریم که با Fibe همکاری می کنیم تا رویاهای سفر را برای افراد بیشتری به واقعیت تبدیل کنیم.”

  • منتشر شده در 19 ژوئن 2024 ساعت 11:16 ق.ظ IST

به جامعه متخصصان صنعت 2M+ بپیوندید

برای دریافت آخرین بینش و تجزیه و تحلیل در خبرنامه ما مشترک شوید.

برنامه ETTravelWorld را دانلود کنید

  • به‌روزرسانی‌های بیدرنگ را دریافت کنید
  • مقالات مورد علاقه خود را ذخیره کنید


برای دانلود برنامه اسکن کنید
منبع خبر : ایندیا تایم