راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

مذاکرات WestJet و AMFA پس از جستجوی بینش بیشتر CIRB دوباره آغاز شد


پنجشنبه 20 ژوئن 2024

زمان خواندن: < 1 دقیقه

وست جت

WestJet امروز پرونده خود را در مورد درخواست این شرکت هواپیمایی برای داوری در مذاکرات خود با مهندسان تعمیر و نگهداری هواپیما و کارمندان Tech Ops به هیئت روابط صنعتی کانادا (CIRB) ارائه کرد. CIRB اعلام کرد که قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه آیا اولین قرارداد جمعی باید از طریق داوری حل و فصل شود، به زمان بیشتر و ارائه جزئیات بیشتر از طرف هر دو طرف نیاز دارد.

در یک چرخش مثبت رویدادها، انجمن برادری مکانیک هواپیما (AMFA) اعلامیه اعتصاب خود را پس گرفت. هر دو طرف توافق کرده‌اند که به میز مذاکره بازگردند تا به تلاش برای رسیدن به یک راه حل سودمند متقابل ادامه دهند.

ما به تأثیر لغو اولیه بر مهمانان و مردممان پی می‌بریم و صمیمانه از صبر و درک آنها در این مدت قدردانی می‌کنیم.» دیدریک پن، رئیس شرکت هواپیمایی وست جت و مدیر عملیاتی گروه گفت. “در بازگشت به میز مذاکره، ما متعهد به یافتن راه حلی برای جلوگیری از اختلال بیشتر در عملیات خود هستیم.”

WestJet در تلاش است تا سریع و کارآمد به فعالیت های عادی بازگردد و ایمنی درجه یک را در اولویت قرار دهد. مهمانان باید به طور منظم وضعیت پرواز خود را قبل از رفتن به فرودگاه بررسی کنند.ایرلاین نیوز