راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

آمیلا مالدیو برنده جوایز متعدد در جوایز مسافرتی + تفریحی لوکس آسیا و اقیانوسیه 2024 شد


پنجشنبه 20 ژوئن 2024

زمان خواندن: 2 دقایق

Amilla MaldivesTravel + جوایز لوکس تفریحی در آسیا اقیانوسیه 2024

آمیلا مالدیو در جوایز لوکس Travel + Leisure Asia Pacific 2024 پیروز شد و در سه بخش، از جمله بهترین صخره‌سنگ خانه و بهترین استراحتگاه خانوادگی، رتبه‌های برتر را کسب کرد.

Amilla Maldives Resort، یکی از اعضای گرامی مجموعه هتل‌های لوکس کوچک جهان، از اینکه در جوایز ممتاز مسافرتی + تفریحی لوکس آسیا پاسیفیک 2024 تحسین شده است، بسیار هیجان‌زده است. این اقامتگاه در سه دسته با رأی خوانندگان مجله تقدیر شد.

در رده “بهترین صخره های خانه در مالدیو”، آمیلا برای سال متوالی در بین 10 استراحتگاه برتر شناخته شده است. این استراحتگاه از ویلاهای استخری روی آب، که مشرف به اکوسیستم‌های مرجانی پر جنب و جوش و مجموعه‌ای از گونه‌های دریایی متنوع است، به مهمانان دروازه‌ای مستقیم به سرزمین عجایب آبی ارائه می‌کند. آمیلا که در جزیره مرجانی Baa، یک ذخیره‌گاه زیست‌کره یونسکو قرار دارد، فعالانه درگیر حفاظت از تنوع زیستی منحصربه‌فرد دریایی این منطقه است.

آمیلا همچنین در رده “بهترین استراحتگاه برای خانواده” در 10 رتبه برتر قرار دارد. این ویلا به خاطر ویلاهای مناسبی که برای خانواده ها طراحی شده است، از دو تا هشت اتاق خواب، که هر کدام دارای فضاهای بیرونی وسیع و استخرهای خصوصی هستند، مشهور است. استراحتگاه مجموعه ای از فعالیت ها را برای سرگرم کردن همه سنین فراهم می کند، از ورزش های آبی و تنیس گرفته تا فعالیت های خلاقانه مانند کلاس های هنری و یک بار کیمیاگری، که محیطی دوستانه برای خانواده را تضمین می کند که علایق و نیازهای مختلف را برآورده می کند.

علاوه بر این، رهبری آمیلا نیز مورد توجه قرار گرفته است و مدیر کل نارل مک دوگال به عنوان یکی از پنج مدیر کل برتر در مالدیو معرفی شده است. ویژگی های برجسته رهبری و تعهد او به مهمان نوازی نوآورانه به طور قابل توجهی به شناخت معتبر این استراحتگاه کمک کرده است.

“ما مفتخریم که این جوایز را از جوایز مسافرتی + تفریحی لوکس آسیا پاسیفیک 2024 دریافت کنیم.” گفت نارل. “این جوایز گواهی بر کار سخت و اشتیاق کل تیم ما است. ما متعهد به غنی‌سازی تجربه‌هایی هستیم که با مهمانان ما طنین‌انداز می‌شود، و این شناخت‌ها به ما الهام می‌دهند تا مرزهای سفرهای لوکس را ادامه دهیم.»

علاوه بر این، آمیلا مالدیو در رده «ارائه‌دهنده تعطیلات قابل دسترس سال» در جوایز صنعت مسافرت TTG 2024 به عنوان فینالیست انتخاب شده است. این استراحتگاه به دلیل تعهدش به سفر فراگیر، با تأکید بر اهمیت نگرش و طرز فکر خوش‌آمد برای ایجاد تجلیل می‌شود. محیطی راحت برای همه مهمانان کارکنان در Amilla تحت آموزش های مداوم قرار می گیرند تا تجربیات شخصی سازی شده را ایجاد کنند، موانع فیزیکی را از بین ببرند، و مجموعه ای از فعالیت ها را ارائه دهند که اطمینان حاصل شود که جزیره برای همه قابل دسترسی است.هتل نیوز