راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

Air India دومین ایرلاین هندی که کابین اقتصادی ممتاز را در هواپیماهای بدنه باریک ارائه می دهد، ET TravelWorld


ایر ایندیاایرلاین برتر جهانی هند، پیکربندی جدید سه کلاسه را روی بدنه باریک تازه القا شده خود معرفی کرده است. هواپیمای A320neo، افزایش تجربه سفر در مسیرهای داخلی و بین المللی کوتاه مدت. هواپیمای نوسازی شده دارای ویژگی Business، پریمیوم اکونومیو کابین های اقتصادی، انتخاب گسترده تر و راحتی بالاتر را به مسافران ارائه می دهد.

از اول جولای، ایر ایندیا اکونومی ممتاز را در مسیرهای انتخابی داخلی ارائه می‌کند. هواپیمای جدید A320neo دارای 8 صندلی در بخش تجاری، 24 صندلی در اکونومی ممتاز و 132 صندلی در اکونومی خواهد بود.

دو هواپیمای جدید A320neo، VT-RTW و VT-RTZ که به تازگی بازسازی شده اند، ارائه می دهند:
کلاس تجاری: 8 صندلی مجلل با گام 40 اینچی، تکیه گاه 7 اینچی، تکیه گاه بازو، زیرپایی و پشتی قابل تنظیم. صندلی‌ها شامل درگاه‌های شارژ متعدد، نگهدارنده‌های PED و میزهای سینی قابل افزایش هستند.
– اقتصادی ممتاز: 24 صندلی با فضای پا اضافی با تودوزی عالی، تکیه گاه سر چهار طرفه، گام 32 اینچی، تکیه 4 اینچی، و امکاناتی مانند نگهدارنده‌های PED و درگاه‌های شارژ USB. مسافران Premium Economy همچنین از گزینه‌های غذایی ارتقا یافته که در ظروف و کارد و چنگال ممتاز سرو می‌شود، لذت خواهند برد.
کلاس اقتصاد: 132 صندلی با طراحی ارگونومیک با گام 28-29 اینچی، تکیه 4 اینچی، نگهدارنده‌های PED، میزهای سینی، پورت‌های شارژ USB و قلاب‌های روکش.

استراتژی ارتقاء ناوگان

ایر ایندیا قصد دارد پیکربندی سه کلاسه را در کل ناوگان باریک بدنه تمام خدمات خود در سال آینده عرضه کند. هواپیماهای موجود به تدریج در حال بازسازی هستند، در حالی که هواپیماهای جدید با پیکربندی جدید تحویل خواهند شد.

اتحاد مسیر جدیدی را به جیپور راه اندازی می کند، اتصال بیشتر بین ابوظبی و شمال غربی هند

مسافرانی که از جیپور به مقصدی در ایالات متحده پرواز می کنند، از تسهیلات گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده (CBP) در ابوظبی بهره مند خواهند شد که فرآیند مهاجرت بدون دردسر را تضمین می کند. انتظار می‌رود مسیر جدید بازدیدکنندگان بیشتری را به امارات جذب کند و به آنها اجازه دهد تا از امکانات استثنایی ترمینال A فرودگاه بین‌المللی زاید، خانه جدید اتحاد، لذت ببرند.

با اظهار نظر در مورد توسعه، کمبل ویلسونمدیر اجرایی و مدیر عامل ایر ایندیا، اظهار داشت: “معرفی یک کابین سه کلاسه به ناوگان باریک ایر ایندیا و شروع بازسازی داخلی گام های مهمی در سفر ما برای ارتقای تجربه پرواز است. این ارتقا مکمل ارتقاء یافته است. تجربه پهن بدنه موجود در ناوگان A350 و B777 های جدید ما ارتقاء جامع محصول فیزیکی ایر ایندیا جزء کلیدی تبدیل شدن به یک شرکت هواپیمایی در کلاس جهانی است.» صندلی ها در هر سه کابین، سفارشی شده توسط. هوافضای کالینزکانتورینگ ارگونومیک منحصر به فرد و یک سیستم راحتی ثبت شده برای افزایش راحتی مسافران ارائه می دهد. هر صندلی مجهز به جیب های ادبیات، پورت های شارژ، میزهای سینی و قلاب های کت است.

  • منتشر شده در 20 ژوئن 2024 ساعت 10:55 صبح IST

به جامعه متخصصان صنعت 2M+ بپیوندید

برای دریافت آخرین بینش و تجزیه و تحلیل در خبرنامه ما مشترک شوید.

برنامه ETTravelWorld را دانلود کنید

  • به‌روزرسانی‌های بیدرنگ را دریافت کنید
  • مقالات مورد علاقه خود را ذخیره کنید


برای دانلود برنامه اسکن کنید
منبع خبر : ایندیا تایم