راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

غذا و هتل سئول 2024: افق های جدید برای صادرات کاستاریکا در آسیا


جمعه 21 ژوئن 2024

زمان خواندن: 2 دقایق

از 11 تا 14 ژوئن، کاستاریکا پیشنهادات صادراتی خود را در نمایشگاه بین المللی غذا و هتل سئول که در مرکز نمایشگاهی KINTEX در سئول، کره جنوبی برگزار شد، برجسته کرد.

آژانس ترویج تجارت و سرمایه گذاری کاستاریکا (PROCOMER) هیئت کاستاریکا را رهبری می کرد که شامل شرکت هایی مانند کافه سان ویتو، تودو نچرال، Compañía Frutera La Paz، DAPASA، Ron Centenario، Nahua، Kwiso Coffee و Socafé بود. این شرکت ها مجموعه ای از محصولات با ارزش بالا را در ویترین ها به نمایش گذاشتند.

غرفه کاستاریکا، تحت نام تجاری “Esencial Costa Rica” به خریداران و مصرف کنندگان این امکان را می دهد که از کیفیت و تنوع محصولات کاستاریکا نمونه برداری کنند و از آنها قدردانی کنند. اینها شامل قهوه تخصصی، آناناس خشک، میوه های یخ زده، تنقلات، شکلات، رام و قهوه بود.

ماریو سانز، مدیر توسعه صادرات PROCOMER، اظهار داشت: «در PROCOMER، ما همچنان به دنبال بازارها و فرصت‌های جدید برای شرکت‌های کاستاریکا هستیم. این اولین بار شرکت در غذا و هتل سئول 2024 ما را قادر ساخت تا تنوع، ارزش افزوده بالا و پایداری محصولات خود را به کره جنوبی در فضایی با فرصت های تجاری از سراسر جهان در بازاری پویا و غنی مانند بازار آسیا.”

هدف از شرکت در سئول فود و هتل 2024، تبلیغ کاستاریکا به عنوان تامین کننده قابل اعتماد محصولات غذایی با کیفیت بالا، افزایش تجارت با کره جنوبی و تنوع بخشیدن به صادرات کاستاریکا به بازارهای غیر سنتی بود. این نمایشگاه تجاری همچنین بستری را برای برجسته کردن محصولات صادراتی پیشرو مانند قهوه عربیکا، که در سطح جهانی به دلیل کیفیت و طعم آن شهرت دارد، و آناناس MD2، که به دلیل شیرینی و در دسترس بودن در طول سال ارزشمند است، فراهم کرد.

ماریانلا چاوز، مدیر صادرات تودو نچرال تاکید کرد: «شرکت در نمایشگاه تجاری غذا و هتل سئول برای هر کسی که علاقه مند به ورود به بازار کره بود، تجربه ارزشمندی بود. نمایشگاه تجاری فرصتی منحصر به فرد برای ارتباط با خریداران، تامین کنندگان و دیگر متخصصان صنایع غذایی کره به ما ارائه کرد. همچنین راهی عالی برای آشنایی با آخرین روندها و تحولات بازار بود.»

“شرکت محصولات ما در نمایشگاه تجاری اهداف ما را برآورده کرد، از جمله این اهداف مهم است که محصول ما به عنوان قهوه تخصصی در بازارهای مهم بین المللی مانند بازار آسیا شناخته شود. Roylin Monge، بنیانگذار Kwiso Coffee افزود: این یک افتخار است که اولین گام‌های خود را در صادرات قهوه خود با PROCOMER برداریم.

در طول این رویداد، شرکت‌های کاستاریکا با واردکنندگان، توزیع‌کنندگان و سوپرمارکت‌های زنجیره‌ای از کره جنوبی و سایر کشورهای آسیایی تعامل داشتند. آنها همچنین از نقاط فروش در سئول بازدید کردند تا روند مصرف کنندگان و رقابت بازار را درک کنند.

کره جنوبی چهارمین شریک تجاری بزرگ کاستاریکا در آسیا است که در چهار ماه اول سال 2024 بیش از 363 میلیون دلار صادرات داشته است.هتل نیوز