راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

بعد از راک به عنوان مقصد برتر زندگی شبانه در بالی جنوبی


جمعه 21 ژوئن 2024

زمان خواندن: 2 دقایق

بعد از RockAYANA بالی

آیانا بالی پس از راک، یک مکان برتر برای تفریحات شبانه با سالن‌های زیبا، صحنه، و مناطق VIP افتتاح می‌شود که سرگرمی‌ها، کوکتل‌ها و غذاهای درجه یک را ارائه می‌کند.

AYANA بالی، بزرگترین استراحتگاه یکپارچه جزیره، با افتخار از افتتاحیه بزرگ After Rock، جدیدترین افزوده شده به مجموعه معتبر سالن های غذاخوری و سرگرمی خود پرده برداری می کند. این ساختمان دوطبقه پیشرفته دارای شش منطقه متمایز، از جمله سالن‌های استراحت پیچیده، صحنه، و پیست رقص است. افتر راک که برای تبدیل شدن به بهترین مقصد زندگی شبانه در بالی جنوبی قرار دارد، ترکیبی استثنایی از سرگرمی، کوکتل‌های نفیس، غذاهای لذیذ، و فضایی پر جنب و جوش را ارائه می‌کند.

After Rock با بخش های VIP همه کاره برای جشن های خصوصی مانند تولدها، سالگردها، رویدادهای شرکتی و جشن های عروسی مناسب است. مکان وسیع 1600 متر مربعی نیز برای خریدهای انحصاری در دسترس است و تجربه رویدادی مناسب را تضمین می کند.

طراحی شده توسط شرکت معتبر اندونزیایی Cipta Setia Wijaya، که به دلیل ایجاد فضاهای سرگرمی با کیفیت بالا شناخته می شود، After Rock تجسم چشم انداز AYANA بالی برای تبدیل شدن به بهترین مکان زندگی شبانه برای مهمانان داخلی و خارجی است که به دنبال مکان های درجه یک، کوکتل های ماهرانه ساخته شده اند. غذاخوری خوب و سرگرمی مسحورکننده

محوطه صحنه طبقه همکف که حداکثر 130 مهمان را در خود جای می دهد، دی جی های مشهور، گروه های موسیقی زنده و بازیگران ستاره کاباره را در مقابل دیوار ویدئویی لیزری جنبشی 9 متری خیره کننده به نمایش می گذارد. در مجاورت این اتاق VIP زیبا قرار دارد که برای مجالس خصوصی تا 35 مهمان مناسب است.

یکی از ویژگی های برجسته طراحی مبتکرانه After Rock، طبقه نیم طبقه است که می تواند تا 30 مهمان را میزبانی کند و شامل یک اتاق VIP شیک برای حداکثر 25 نفر است که برای رویدادهای صمیمی ایده آل است. هر دو اتاق VIP گزینه‌هایی برای لذت بردن از سرگرمی‌های زنده از صحنه اصلی، پخش موسیقی شخصی یا میزبانی مهمانی‌های کارائوکه خصوصی ارائه می‌دهند.

پشت بام After Rock مناظر خیره کننده ای از باغ های سرسبز AYANA و زیبایی های معماری موزه SAKA، مرکز فرهنگی بالی توچال را ارائه می دهد. با گنجایش 100 مهمان، پشت بام برای جشن‌های بزرگ‌تر و تجربه‌های غذاخوری منحصربه‌فرد مناسب است، و به مهمانان اجازه می‌دهد تا از هوای تازه و آسمان پرستاره در محیطی آرام لذت ببرند.

می‌گوید: «همه جزئیات After Rock با دقت ساخته شده‌اند، از خدمات دقیق کارکنان ما گرفته تا طعم‌های پیچیده کوکتل‌ها و غذاهای ما.» مدیر کل AYANA Resort، Giordano Faggioli. فاجیولی در پایان می‌گوید: «تیم ما مشتاقانه منتظر پذیرایی از مهمانان است تا اوج جدید سرگرمی و اوقات فراغت عصرانه را در بالی تجربه کنند.

After Rock همه روزه از 22 ژوئن 2024، از ساعت 7 بعد از ظهر تا 2 بامداد به روی عموم باز می شود و ساعات کاری آن را تا ساعت 3 بامداد جمعه ها و شنبه ها افزایش می دهد.هتل نیوز