راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

راه حل های نوآورانه در نمایشگاه هتل و هتلداری آفریقا 2024 برجسته شده است


جمعه 21 ژوئن 2024

زمان خواندن: 5 دقایق

اکسپو آفریقا 2024

نمایشگاه هتل و هتلداری آفریقا در سال 2024، که از 11 تا 13 ژوئن در مرکز همایش های ساندتون در ژوهانسبورگ برگزار شد، ویترینی از نوآوری و اقدام متحول کننده بود که استانداردهای جدیدی را برای مهمان نوازی در سراسر قاره تعیین کرد. این رویداد با مجموعه ای غنی از سخنرانان و بحث ها، بر نقش های حیاتی پایداری، فناوری و نوآوری محلی در پیشبرد مهمان نوازی آفریقایی تأکید کرد. وضعیت خود را به عنوان رویداد پیشرو برای تقویت رشد و تعالی در صنعت تأیید کرد.

نمایشگاه هتل و هتلداری آفریقا برندهای مرتبط و تصمیم گیرندگان، یک بار دیگر ثابت می کند که ایجاد فضایی که رهبران صنعت بتوانند دانش را به اشتراک بگذارند و موضوعات مهمی مانند پایداری را در اولویت قرار دهند بسیار مهم است. مارگارت پیترز، مدیر رویداد در رویدادهای dmg گفت.

پایداری در مرکز این رویداد قرار گرفت و بر نقش مهم آن در مهمان‌نوازی و نحوه شکل‌دهی تصمیم‌گیری و استراتژی تمرکز داشت. با برجسته کردن این موضوع، قطعه اخیر در به روز رسانی گردشگری آفریقای جنوبی و شرقی اشاره کرد که “مصرف کنندگان به طور فزاینده ای با آگاهی سفر می کنند و آگاهانه در تمام تجربه سفر خود انتخاب می کنند.”

یکی دیگر از نقاط کانونی این نمایشگاه، قدرت شرکت‌های کوچک، متوسط ​​و خرد (SMMEs) برای پیشبرد نوآوری و پیشبرد صنعت مهمان‌نوازی بود. پاویون توسعه سازمانی که توسط مرکز همایش ژوهانسبورگ حمایت می‌شود، برای سومین سال خود بازگشت، فضایی اختصاصی برای شرکت‌های کوچک و متوسط ​​فراهم کرد تا محصولات و خدمات پیشرفته خود را به نمایش بگذارند. «این پلتفرم کسب‌وکارهای نوظهور، به‌ویژه شرکت‌های دارای مالکیت سیاه‌پوستان و زنان را با خریداران کلیدی صنعت مرتبط می‌کند، و در معرض دید ارزشمند و دسترسی به بازار قرار می‌گیرد. از طریق این ابتکار، ما این مشاغل را برای شکوفا شدن و شکل دادن به آینده پویای مهمان نوازی توانمند می کنیم. Thandubuhle Mgudlwa، مدیر اجرایی شرکت گردشگری ژوهانسبورگ گفت:

ما با حمایت از کسب و کارهای نوظهور، به ویژه آنهایی که در مالکیت سیاه پوستان و زنان هستند، نقش فعالی در توسعه اقتصادی و ایجاد شغل ایفا می کنیم. این پشتیبانی یک اثر دومینوی مثبت را آغاز می کند، پیشرفت و رونق را در سراسر صنعت برای همه شرکت کنندگان، از جمله سهامداران، شرکا، مشتریان و جامعه گسترده تر افزایش می دهد.

نمایشگاه هتل و هتلداری آفریقا در سال 2024 با یک سخنرانی کلیدی قانع کننده با عنوان “کاوش در چشم انداز متغیر مهمان نوازی در آفریقا” توسط جف بلک بیرد، مدیر بخش ها و بازارها در Moore Global آغاز شد. در حالی که آفریقا در سال 2024 به دومین منطقه با رشد سریع سفر و گردشگری جهان تبدیل می شود، Blackbeard روندهای اساسی، پایداری و پیشرفت های تکنولوژیکی را که برای تبدیل آفریقا به یک مقصد جهانی پیشرو حیاتی هستند، بررسی کرد.

Blackbeard با بازگشایی برخی از یافته‌های اصلی رویدادهای dmg و شاخص اعتماد مهمان‌نوازی آفریقایی مور گلوبال در این ارائه، گفت: «اطمینان در این بخش وجود دارد، و از آنجایی که بازار اروپا رشد مطمئنی را نشان می‌دهد، این امر در بازار آفریقا نیز فیلتر خواهد شد. اعتماد زیادی به بازار گران قیمت وجود دارد و علاقه قابل توجهی برای سفر به منطقه آفریقا، به ویژه آفریقای جنوبی وجود دارد.

روز اول همچنین یک میزگرد با عنوان “باز کردن فرصت ها – بازاریابی مقصد شهری در جنوب آفریقا” برگزار شد. این پنل توسط Lee-Anne Singer، مدیر بازاریابی و فروش در گروه سینگر و رئیس FEDHASA Cape مدیریت می‌شد. مارک ورنیچ، مدیر کل خوشه در راج کیپ تاون؛ Thandubuhle Mgudlwa، مدیر عامل شرکت گردشگری ژوهانسبورگ؛ مونیکا ایوئل، مدیر ارشد گردشگری Wesgro; و Bronwen Auret، مدیر ارشد تضمین کیفیت و سرپرست CMO در گردشگری آفریقای جنوبی.

علاوه بر این، این روز با دو گفتگوی کنار آتش با عنوان “زندگی در آینده – تطبیق محصولات برای پیش بینی تغییر تقاضای مهمان” و “پایداری – سفر به فردا ترکیبی از هدف و سود” غنی شد. دومی که توسط برت هندریکس، مدیر عامل گروه گردشگری Motsamayi مدیریت می‌شود، شامل Gavin Ferreira، مدیر کل امتیازات در Kruger Shalati، و Andrea Kleainloog، شریک در Hesse Kleinloog بود. آنها در مورد سرمایه گذاری استراتژیک در قطار کروگر شالاتی در طول همه گیری و تعهد به پایداری که منجر به موفقیت آن شد، بحث کردند.

“شما باید با پایداری عملیاتی شریک شوید و درک کنید که چگونه ایده های شما در دراز مدت اجرا می شود. ما پایداری را در سطوح مختلف از اشتغال گرفته تا اثرات زیست محیطی در اولویت قرار دادیم.» گفت فریرا. او استدلال کرد که می‌توان رویکردی مردم‌محورتر برای حفاظت از محیط زیست ایجاد کرد که تأثیر پایداری داشته باشد.

در روز اول، چندین میزگرد برگزار شد که موضوعاتی مانند سازگاری پایداری و تجمل را بررسی کردند. چگونه می توان طراحی جاودانه و معتبر را با نوآوری برای هماهنگی زیبایی شناختی و عملکردی ادغام کرد. استراتژی‌های قیمت‌گذاری و مدیریت کانال برای افزایش درآمد و به حداکثر رساندن اشغال؛ و یک مصاحبه اختصاصی که تفکر جهانی را با اقدامات محلی مورد بحث قرار داد، با حضور کریس براون، مالک و مدیر خلاق Fox Browne Creative.

روز دوم بر نقش محوری فناوری در شکل‌دهی مجدد بخش مهمان‌نوازی با تجسم مجدد تجربیات و شخصی‌سازی تعاملات مهمان متمرکز بود. معرفی هوش مصنوعی (AI) و اتوماسیون قرار است تجربیات سفر را هم در آفریقا و هم در سطح جهانی متحول کند.

یک پانل قابل توجه با عنوان “عصر دیجیتال – ایجاد تعادل بین استفاده از هوش مصنوعی و محافظت از حریم خصوصی و داده های مهمانان” توسط Khaya Mbanga، رئیس مشاوره دیجیتال در BDO آفریقای جنوبی رهبری شد. بینش‌های کلیدی این جلسه شامل ایجاد تعادل بین فناوری با لمس انسان، افزایش عملکرد کسب‌وکار از طریق هوش مصنوعی، و درک نکات ضروری احراز هویت ایمیل با پلتفرم‌هایی مانند گوگل و یاهو بود.

جلسات اضافی در روز دوم شامل بحث در مورد ارتقاء تجربیات مهمان از طریق شخصی سازی با تمرکز بر تفاوت های فرهنگی بود. “تدارکات 4.0” با هدف افزایش کارایی زنجیره تامین؛ تقویت هم افزایی بهتر بین صاحبان املاک و اپراتورها؛ و یک مطالعه موردی در مورد اینکه چگونه اینترنت اشیا (IoT) و هوش مصنوعی می توانند مدیریت انرژی در صنعت را متحول کنند.

این روز با سخنرانی قانع‌کننده‌ای توسط کو پیلای، مدیر F&B در هتل Protea توسط Marriott Johannesburg Wanderers، که با سخنرانی خود در مورد «راه اندازی سفر آشپزی شما» طرحی برای ورود به صنعت غذا و نوشیدنی ارائه کرد، به پایان رسید.

سرآشپزهای امروزی فقط آشپز نیستند، ما تاجر هم هستیم. ما به هوش تجاری و مهارت های کارآفرینی متعادل با مهارت ها و توانایی ها نیاز داریم. برای سرآشپزها بسیار مهم است که اشتیاق عمیق به غذا، خلاقیت و عالی بودن آشپزی شما را پرورش دهند.» او در ادامه برخی از گرایش‌های کلیدی را بازگشایی کرد که شامل غذاهای گیاهی، پایداری و طعم‌های جهانی می‌شد. تقاضای فزاینده ای برای پروتئین های جایگزین و شیوه های سازگار با محیط زیست در کنار تأثیرات فرهنگی برای غذاهای آفریقای جنوبی وجود دارد. او اضافه کرد.

در روز سوم، بحث ها بر روی رسیدگی به کمبود نیروی کار و افزایش حفظ استعدادها، با تمرکز بر پر کردن شکاف مهارت و مشارکت موثر ژنرال Z متمرکز بود. این روز همچنین به موضوعات تغذیه سالم، استفاده از مواد اولیه محلی و غذاخوری های تجربی پرداخت. بحث‌های پانل شامل موضوعاتی مانند استفاده از تفکر طراحی در مهمان‌نوازی، پرورش نیروی کار متعهد، تبدیل شدن به یک کارفرمای نمونه برای رسیدگی به بیکاری، ترویج نوآوری در آشپزی داخلی، و کاوش در آینده مهمان‌نوازی بود.

یک گفتگوی کنار آتش، که توسط لی-آن باک، مدیر BDO آفریقای جنوبی مدیریت می‌شد، دیدگاه‌هایی از حمزه فاروقی، موسس و مدیر عامل سرمایه‌گذاری Millat را به نمایش گذاشت. رام لوکان، مدیر مدیریت سرمایه کاسادا؛ و JS Anand، موسس و مالک هتل های Leva، دبی. این بحث با عنوان «سرمایه‌گذاری – صنعت مهمان‌نوازی آفریقا» چالش‌ها و فرصت‌های موجود در بخش مهمان‌نوازی آفریقای جنوبی، مانند افزایش تقاضا برای هتل‌های متوسط ​​و نقش حیاتی ملاحظات محیطی، اجتماعی و حاکمیتی (ESG) را بررسی کرد. . سخنرانان تجربیات خود را در گسترش عملیات هتلداری به اشتراک گذاشتند و بر اهمیت برقراری روابط قوی با برندهای جهانی و در عین حال اولویت دادن به نوآوری های محلی تأکید کردند.

“باید به سمت محصولات محلی، فناوری محلی و سرمایه انسانی محلی فشار وارد شود.” آناند گفت. اگر افراد با کیفیتی داشته باشید و روی سرمایه انسانی خود سرمایه گذاری کنید، می توانید در بخش خود پیشرو باشید. فرهنگ شرکت از اوج شروع می شود.»

«با بیش از 3632 شرکت‌کننده و 85 غرفه‌دار ثبت‌شده در رویداد امسال، نمایشگاه هتل و مهمان‌نوازی آفریقا همچنان یکی از مهم‌ترین رویدادها در تقویم بخش هتل‌داری و هتل‌داری در سال آینده خواهد بود و مجموعه‌ای استثنایی از تجربیات خاص صنعت را به نمایندگان ارائه می‌کند. “ پیترز نتیجه گرفت.هتل نیوز