راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

هواپیمایی کره ای و دلتا ساحل سانتا مونیکا در لس آنجلس را با پاکسازی قدرتمند تغییر می دهند


شنبه 22 ژوئن 2024

زمان خواندن: 2 دقایق

هوا و دلتا کره

خطوط هوایی کره ای و دلتا ایر لاین در 20 ژوئن به یکدیگر پیوستند تا زیبایی یک ساحل محبوب کالیفرنیا را در نزدیکی اسکله سانتا مونیکا افزایش دهند. هدف از این همکاری، بخشی از یک مسابقه تیم‌سازی، پاکسازی خط ساحلی و حذف زباله بود.

با مشارکت سازمان غیرانتفاعی Heal the Bay کالیفرنیا، ده تیم، هر کدام متشکل از چهار عضو، در مسابقه “Suits on the Sand” شرکت کردند. تلاش آنها منجر به جمع آوری صدها پوند زباله از جمله ته سیگارهای متعدد شد که به بازگرداندن ساحل به حالت بکر کمک کرد.

این ابتکار بخشی از تعهد مستمر سرمایه‌گذاری مشترک ایر-دلتای کره به سرپرستی محیط‌زیست بود. طی شش سال گذشته، این مشارکت پروژه های مختلفی از جمله ساخت خانه با Habitat for Humanity در مانیل و لس آنجلس، سازماندهی پاکسازی رودخانه در سئول و کاشت درخت در مغولستان را انجام داده است.

به عنوان بخشی از رویداد پاکسازی ساحل، شرکت کنندگان این فرصت را داشتند که از یک مربی Heal the Bay درباره آلودگی دریایی بیاموزند. آن‌ها سپس همزمان با تمیز کردن ساحل، به فعالیت‌های تیم‌سازی تعاملی پرداختند و یک عنصر سرگرم‌کننده و رقابتی به فعالیت‌های روز اضافه کردند.

Heal the Bay که در سال 1985 تأسیس شد، یک سازمان محیط زیست غیرانتفاعی است که به حفاظت از خلیج سانتا مونیکا و آب های اطراف آن اختصاص دارد. از طریق ابتکاراتی مانند مسابقه “کت و شلوار روی شن”، Heal the Bay به ماموریت خود برای حفظ زیبایی طبیعی خطوط ساحلی کالیفرنیا ادامه می دهد.

«این پروژه تیم‌سازی نه تنها جوینت ونچر خطوط هوایی ما را تقویت می‌کند، بلکه از تلاش‌های جامعه ما در کالیفرنیای جنوبی حمایت می‌کند. کره ای ایر بیش از 50 سال است که به لس آنجلس خدمات می دهد و مسافران از سراسر جهان برای لذت بردن از خط ساحلی زیبای لس آنجلس به این شهر سفر می کنند. ما مفتخریم که از زیبایی منطقه محافظت می کنیم.» این جون سئو، مدیر کل کره ای ایر و رئیس تجارت مسافر در قاره آمریکا گفت.

اطهر خان، مدیر فروش تخصصی بین المللی دلتا، گفت: شراکت سرمایه گذاری مشترک دلتا و کره ای ایر فراتر از تجارت است. این همچنین در مورد بازپرداخت به جوامعی است که در آن زندگی، کار و خدمت می کنیم. با گام برداشتن در فیلیپین، مغولستان و کره، ما هیجان زده هستیم که تلاش های جمع آوری شده خود را دوباره به لس آنجلس بیاوریم. به عنوان یکی از مهم ترین بازارهای ما، لس آنجلس دارای جامعه کره ای پر جنب و جوش و امکانات فرودگاهی پیشرفته دلتا است. ما مفتخریم که به لس آنجلس بازگشته ایم تا به نیروها بپیوندیم و مشارکت اجتماعی خود را با هم انجام دهیم.”

این پاکسازی ساحل سومین پروژه سرمایه گذاری مشترکی است که Korean Air با خطوط هوایی دلتا در منطقه لس آنجلس انجام داده است. پیش از این، در سال‌های 2019 و 2022، کره‌ای ایر و دلتا برای ساخت خانه‌های Habitat for Humanity در مرکز شهر لس‌آنجلس همکاری کردند.

خطوط هوایی کره ای و دلتا ایر لاین سال ها یک شراکت استراتژیک را حفظ کرده اند و در سال 2018، ایجاد شرکتی را اعلام کردند که به جامع ترین سرمایه گذاری مشترک اقیانوس آرام تبدیل شده است.ایرلاین نیوز

Blog

تاجیکستان با سیاست سفر بدون ویزا برای 62 کشور از جمله روسیه، ژاپن، کشورهای شینگن و کشورهای شورای همکاری خلیج فارس، صنعت گردشگری را افزایش می دهد.

تاجیکستان با سیاست سفر بدون ویزا برای 62 کشور از جمله روسیه، ژاپن، کشورهای شینگن و کشورهای شورای همکاری خلیج فارس، صنعت گردشگری را افزایش

ادامه مطلب »