راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

به گزارش Ookla، فرودگاه بین‌المللی سانفرانسیسکو با سریع‌ترین وای‌فای رایگان فرودگاهی در صدر جهان قرار دارد


شنبه 22 ژوئن 2024

زمان خواندن: < 1 دقیقه

فرودگاه بین المللی سانفرانسیسکو

فرودگاه بین‌المللی سانفرانسیسکو (SFO) بار دیگر بر اساس رتبه‌بندی اخیر توسط Ookla، یک شرکت آزمایش شبکه تلفن همراه و پهنای باند، رتبه اول را برای سریع‌ترین وای‌فای رایگان فرودگاهی در جهان کسب کرده است. این تجزیه و تحلیل، که بر روی Wi-Fi از طریق اتصالات تلفن همراه در Wi-Fi رایگان ارائه شده توسط فرودگاه‌ها و Wi-Fi در سالن‌های منتخب فرودگاه تمرکز دارد، عملکرد استثنایی SFO را برجسته می‌کند.

در سه ماهه اول سال 2024، SFO سرعت متوسط ​​دانلود قابل توجه 173.55 مگابیت در ثانیه را به نمایش گذاشت که استاندارد بالایی را برای خدمات Wi-Fi فرودگاه ایجاد کرد. فرودگاه بین‌المللی لیبرتی نیوآرک، فرودگاه بین‌المللی جان اف کندی، فرودگاه بین‌المللی فونیکس اسکای هاربر و فرودگاه بین‌المللی سیاتل-تاکوما، که همگی از سرعت‌های چشمگیری برخوردارند، در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

قابل توجه است که SFO به دلیل سرعت آپلود استثنایی خود متمایز بود، که حتی از سرعت دانلود آن نیز سریعتر بود، به ویژه در هنگام تماس های ویدیویی مشهود بود. این عملکرد فوق‌العاده بر تعهد SFO به ارائه اتصال اینترنتی قابل اعتماد و پرسرعت به مسافران تاکید می‌کند و تجربه کلی فرودگاه را بهبود می‌بخشد.ایرلاین نیوز