راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

خطوط هوایی پگاسوس شبکه خود را با پروازهای مستقیم از کلن بن به غازیانتپ گسترش می دهد


شنبه 22 ژوئن 2024

زمان خواندن: < 1 دقیقه

فرودگاه کلن بن

خطوط هوایی پگاسوس پروازهای مستقیم از فرودگاه کلن بن به غازیانتپ ترکیه اولین پرواز این ایرلاین به سمت شهر جنوب شرقی دیروز، 20 ژوئن انجام شد، با برنامه ریزی های انجام شده پنج شنبه هفتگی برای آینده.

“ترکیه یک بازار هدف کلیدی برای مسافران در فرودگاه ما است – هم برای مسافران تعطیلات و هم برای مسافرانی که از خانواده و دوستان خود در آنجا دیدن می کنند.” Thilo Schmid، مدیر عامل Flughafen Köln/Bonn GmbH می گوید. بنابراین ما خوشحالیم که اتصال مستقیم خطوط هوایی پگاسوس به غازیانتپ به این معنی است که دامنه پروازها به ترکیه در حال حاضر حتی گسترده تر شده است.

غازیانتپ، واقع در جنوب شرقی ترکیه، به عنوان یکی از بزرگترین شهرهای این کشور با جمعیتی بیش از دو میلیون نفر و تاریخی غنی که بیش از 5000 سال را در بر می گیرد، به خود می بالد. این شهر میزبان مجموعه‌ای از مصنوعات باستانی است که در موزه باستان‌شناسی به نمایش گذاشته شده‌اند و موزه موزاییک زئوگما را در خود جای داده است که با افتخار مجموعه وسیعی از موزاییک‌های رومی را به نمایش می‌گذارد. ارگ نمادین غازیانتپ که بر فراز تپه مرکزی قرار دارد، بر خط افق مسلط است. غازیانتپ که به خاطر لذت‌های آشپزی خود شهرت دارد، به‌عنوان یکی از برجسته‌ترین شهرهای خوراک‌شناسی جهان به رسمیت شناخته شده است.

مسافران می‌توانند با پروازهای ایرباس A320 و بوئینگ 737-800، بین کلن/بن و غازیانتپ حدود چهار ساعت پرواز داشته باشند. خطوط هوایی پگاسوس خدمات خود را فراتر از غازیانتپ گسترش می دهد و مقاصد مختلف در سراسر ترکیه مانند آنتالیا، استانبول-سبیها گوکچن و ازمیر را شامل می شود.ایرلاین نیوز