راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

Four Seasons Resort Oahu از Five-One-Six: نوار پاپ آپ جدید روی پشت بام برای تابستان رونمایی می کند.


شنبه 22 ژوئن 2024

زمان خواندن: < 1 دقیقه

Four SeasonsResort Oahu

چهار فصل توچال اوآهو Five-One-Six، یک بار جدید روی پشت‌بام با چشم‌اندازهای پانوراما از اقیانوس را معرفی می‌کند که از 5 جولای برای شب‌های تابستانی فراموش‌نشدنی راه‌اندازی می‌شود.

هتل Four Seasons Resort Oahu در Ko Olina از معرفی Five-One-Six، بار و سالن استراحت تابستانی جدید روی پشت بام هیجان زده است. این مکان خصوصی که در بالای استراحتگاه قرار دارد، مناظری خیره‌کننده از اقیانوس آرام را ارائه می‌دهد و زمینه را برای محیطی بی‌نظیر فراهم می‌کند که مهمانان می‌توانند در ساعات غروب شگفت‌انگیز از کوکتل‌های اصلی لذت ببرند.

Five-One-Six که برای برانگیختن جذابیت یک اسپیکر مخفی طراحی شده است، یک فرار سفارشی برای لذت بردن از انتقال از نور روز به غروب فراهم می کند. این پاپ آپ در تاریخ 5 ژوئیه 2024 از ساعت 5:30 تا 7:30 بعد از ظهر اولین نمایش خود را خواهد داشت و درهای خود را هر جمعه و شنبه در سراسر ماه جولای باز می کند.

در Five-One-Six، بازدیدکنندگان با یک منوی نوشیدنی پیچیده پذیرایی می‌شوند که شامل ترکیبات منحصربفرد الهام گرفته از هاوایی و نوشیدنی‌های کلاسیک است که متناسب با کام‌های مختلف طراحی شده است. هر نوشیدنی با تفکری آماده شده است تا طعم های محلی را منعکس کند و تجربه طعمی متمایز و فراموش نشدنی را ارائه دهد. از جمله کوکتل های برجسته می توان به لوکاهی، ترکیب بوربن، ریحان، لیلیکوی، شربت ماچا، لیمو ترش کالامانسی و آبجو زنجبیل اشاره کرد. HI-State Margarita، ترکیبی از تکیلا، هیبیسکوس، هالاپینو، آهک، آگاو، گرند مارنیه و فوم هیبیسکوس کالامانسی. و Honey Baby که ترکیبی از جین، آناناس، رزماری، عسل زنجبیل، لیمو و آب سودا است.هتل نیوز