راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

Four Seasons Bengaluru زندگی شهری را با سوئیت‌های جادار و پیشنهادات ویژه برای غذاخوری بهبود می‌بخشد.


شنبه 22 ژوئن 2024

زمان خواندن: 2 دقایق

چهار فصل بنگالورو

تجربه لوکس در چهار فصل بنگالورو با سوئیت‌های تجربی – سوئیت‌های بزرگ، غذاخوری‌های لذیذ، و باغ‌های آرام تا ۳۱ اوت ۲۰۲۴.

با تجارب سوئیت هتل چهار فصل بنگالورو، جایی که تجمل با آسایش در قلب شهر ملاقات می کند، فرار شهری خود را ارتقا دهید. این هتل سوئیت‌های وسیعی را ارائه می‌کند که ظرافت را با عملی بودن ترکیب می‌کند، برای کسانی که به دنبال یک اقامتگاه منحصربه‌فرد در شهر هستند، خواه یک استراحت رمانتیک یا یک اقامت خانوادگی پر جنب و جوش باشد. هر سوئیت دارای نور طبیعی و طراحی شیک و باغ های خصوصی و آلاچیق های فضای باز است که واحه ای آرام در میان شلوغی شهری ایجاد می کند.

لذت زندگی در سطح بالا را با امکاناتی که برای بهبود اقامت خود طراحی شده اند، تجربه کنید. بسته Suite Experiences که تا 31 آگوست 2024 در دسترس است، شامل مجموعه‌ای از فعالیت‌های آشپزی و اوقات فراغت می‌شود که به‌منظور نوازش کامل شما طراحی شده‌اند. رزرو قبلی، حداقل دو روز قبل، برای تضمین در دسترس بودن ضروری است.

از اقامت دو شبه لذت ببرید که جوهر صحنه غذاهای پر جنب و جوش بنگالورو را به همراه غذاها و نوشیدنی های شامل:

  • هر روز صبح را با یک بوفه صبحانه مجلل برای دو نفر در CUR8 شروع کنید، که شامل غذاخوری مدرن به سبک آشپزخانه با تراس فضای باز جذاب است.
  • یک شام با منوی تنظیم دقیق را در Far & East میل کنید، جایی که طعم های عجیب شرق با تکنیک های نوآورانه آشپزی ترکیب می شود.
  • شب خود را با یک نوشیدنی رایگان قبل از شام در Copitas، یک بار برنده جایزه، که به‌خاطر انتخاب نوشیدنی‌های عالی‌اش شناخته می‌شود، آغاز کنید.
  • از 15 درصد تخفیف برای غذای اضافی از منوی آلاکارته در هر یک از غذاخوری های هتل برخوردار شوید.
  • اقامت خود را با ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی بدون دردسر کامل کنید و اطمینان حاصل کنید که سفر شما به هتل و بازگشت به هتل به همان راحتی و شیک بودن اقامت شما خواهد بود.

در این تجربه‌های سفارشی افراط کنید که وعده‌ی بیش از یک اقامت را می‌دهند و دروازه‌ای به آرامش مجلل و لذت‌های خوراکی ارائه می‌دهند.هتل نیوز