راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

کلوپ کانتری بریاروود در جوایز بهترین های بیابان 2024 AZCentral – West Valley برنده شد.


یکشنبه 23 ژوئن 2024

زمان خواندن: < 1 دقیقه

کلوپ کانتری بریاروود در سان سیتی وست، آریزونا، در جوایز انتخابی جامعه بهترین بیابان – دره غربی AZCentral در سال 2024 مفتخر شده است و عناوین “بهترین زمین گلف”، “بهترین محدوده رانندگی” و “بهترین فروشگاه گلف” را به دست آورده است. جوایز سالانه بهترین کویر AZCentral بهترین پیشنهادها را در جامعه جشن می گیرد. نامزدها در سه ماهه اول سال 2024 جمع آوری شدند و تنها کسب و کارهای برتر به مرحله رای گیری نهایی راه یافتند. خوانندگان AZCentral در ماه آوریل رای خود را به صندوق انداختند و نتایج اخیراً در AZCentral.com، پلت فرم دیجیتال آریزونا ریپابلیک، بزرگترین روزنامه ایالتی منتشر شد.

“ما بسیار مفتخریم که به عنوان بهترین زمین گلف، میدان رانندگی و فروشگاه گلف در West Valley شناخته شده ایم و مفتخریم که نماینده خانواده عضویت خود و همه ساکنان حمایت کننده Sun City West هستیم.” فیل استیکا، مدیر کل کلوپ کشور بریاروود گفت.

کلوپ کانتری بریاروود دارای یک زمین گلف 18 سوراخه است که توسط گرگ نش طراحی شده است، که از سال 1983 در حال بازی است. این باشگاه متعلق به اعضا همچنین دارای یک فروشگاه گلف، یک رستوران و بار با خدمات کامل، یک استخر آب گرم در فضای باز، و اتاق‌های رختکن است. . اعضا از تقویم جامع گلف و برنامه های اجتماعی لذت می برند.

این باشگاه توسط Troon مستقر در اسکاتسدیل مدیریت می شود که پیشرو در ارائه خدمات تفریحی و مهمان نوازی مرتبط با گلف و باشگاه است. Troon از Briarwood با عملیات گلف، تعمیر و نگهداری زمین، فروش عضویت و بازاریابی، و افزایش تجربیات اجتماعی و غذاخوری پشتیبانی می کند.هتل نیوز