راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

فاروک سیستمز کنفرانس هیجان انگیز کانکون 2024 را در مون پالاس ریزورت اعلام کرد


یکشنبه 23 ژوئن 2024

زمان خواندن: 2 دقایق

تفرجگاه قصر ماه

Farouk Systems, Inc. از اعلام کنفرانس آتی کانکون 2024 خود با موضوع «نوآوری، آموزش و سرگرمی زیاد!» هیجان زده است. این رویداد هیجان انگیز که برای 27 تا 30 سپتامبر 2024 برنامه ریزی شده است، در اسپای مجلل Moon Palace Golf & Resort در مکزیک برگزار می شود و ترکیبی پر جنب و جوش از آموزش و خلاقیت را برای آرایشگران حرفه ای ارائه می دهد.

با نمادهای صنعت آشنا شوید

کنفرانس امسال دارای ترکیبی چشمگیر از نمادهای صنعت، از جمله مگو آیوازیان، آنا کانتو، راکی ​​ویتلی، مک کنزی لمان و بردلی تاگل است. این متخصصان اجراهای پویا، کارگاه های آموزشی منحصر به فرد، و ظاهری جذاب را به نمایش خواهند گذاشت. علاوه بر این بر هیجان، هنرمند تحسین شده بین المللی خورخه ایکس از X-presion Creativos روی صحنه اصلی اجرا خواهد کرد و برنده جایزه Out of The Box Trompe L’oeil Look را ارائه خواهد کرد.

کلاس ها و کارگاه های نوآورانه

شرکت‌کنندگان می‌توانند منتظر کلاس‌ها و کارگاه‌های جذابی باشند که برای ارتقای مهارت‌های خود طراحی شده‌اند، مانند:

  • برلیانس برشی: تکنیک های برش و رنگ پیشرفته
  • Crown Creations: استایلی مجلل با درمان سلطنتی
  • Discovery Hub: تجربه یادگیری عملی
  • بوم خلاق: تسلط بر هنر و علم رنگ
  • Regal Revelations: Styling Advanced with Royal Treatment

ارتقاء تخصص حرفه ای

کنفرانس کانکون 2024 نویدبخش ارتقای تخصص حرفه ای و احیای اشتیاق به زیبایی در بین آرایشگران است. این فرصتی بی نظیر برای متخصصان است تا دانش خود را گسترش دهند، با همتایان خود ارتباط برقرار کنند و از بهترین های این صنعت الهام بگیرند. علاوه بر فرصت‌های آموزشی، شرکت‌کنندگان می‌توانند انتظار طیف وسیعی از سرگرمی‌ها را در طول رویداد داشته باشند که آن را به یک تجربه واقعاً به یاد ماندنی تبدیل می‌کند.

کنفرانس کانکون 2024 Farouk Systems, Inc. قرار است یک رویداد برجسته باشد که نوآوری، آموزش و سرگرمی را در یک محیط خیره کننده ترکیب می کند. این فرصت را از دست ندهید تا در حرفه خود پیشرفت کنید و از یک تجربه فراموش نشدنی لذت ببرید!هتل نیوز