راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

خطوط هوایی کوپا فرصت های تجاری و تفریحی جدیدی را با پاناما سیتی به مسیر RDU باز می کند


یکشنبه 23 ژوئن 2024

زمان خواندن: 2 دقایق

شرکت هواپیمایی کوپا

خطوط هوایی کوپا به عنوان اولین پرواز بدون توقف خود از فرودگاه بین المللی توکومن (PTY) در شهر پاناما، پاناما، روز جمعه در فرودگاه بین المللی رالی-دورهام (RDU) به زمین نشست، نقطه عطفی را جشن گرفت. مسافران با هیجان مورد استقبال قرار گرفتند، زیرا این مسیر جدید اولین ارتباط مستقیم منطقه مثلث تحقیقاتی با آمریکای لاتین را نشان می دهد.

RDU از استقبال از خطوط هوایی کوپا و دروازه جدیدی که خدمات پاناما سیتی آن از طریق مرکز قاره آمریکا به آمریکای لاتین و دریای کارائیب ارائه می کند، هیجان زده است. مایکل لندگوث گفت، رئیس و مدیر عامل سازمان فرودگاه رالی-دورهام. این مسیر فرصت‌های جدیدی را برای سفرهای تجاری و تفریحی از منطقه مثلث تحقیقاتی به پاناما و نقاط فراتر از آن باز می‌کند.

هر روز بیش از 200 مسافر از مسیر RDU در مسیر رسیدن به مقصد نهایی در آمریکای مرکزی یا جنوبی عبور می کنند. اتصال جدید شهر پاناما به تقاضای بالای بخش تجاری، موسسات دانشگاهی و جوامع محلی پاسخ خواهد داد. از طریق شبکه بین المللی گسترده Copa Airlines، مسافران از منطقه Triangle اکنون به مقاصد در سراسر آمریکای مرکزی و جنوبی و همچنین کارائیب دسترسی دارند.

«این مسیر جدید به رالی-دورهام حضور ما را در ایالات متحده تقویت می‌کند و به مسافران ما امکان اتصال و دسترسی بیشتر به منطقه مثلث تحقیقاتی کارولینای شمالی، مرکز نوآوری و فناوری این ایالت را می‌دهد. خدمت به یک مقصد جدید به ما این امکان را می‌دهد تا به مسافران خود اتصالات سریع و راحت را به شبکه‌ای در حال رشد در سراسر قاره ارائه دهیم، فرصت‌های تبادل تجاری و توسعه گردشگری در منطقه را افزایش دهیم. دیوید دفوسی گفت، مدیر بازرگانی منطقه ای، آمریکای شمالی برای خطوط هوایی کوپا.

RDU در سال گذشته رشد قابل توجهی را تجربه کرد و با نرخ 22 درصد گسترش یافت و عنوان سریع‌ترین رشد 50 فرودگاه برتر ایالات متحده را به خود اختصاص داد. این فرودگاه همچنین در سال 2023 به رکورد شکنی مسافر در سال دست یافت و شلوغ ترین روز و ماه خود را در سال 2024 مشاهده کرد.ایرلاین نیوز