راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

جادوی زمستانی را در QT Melbourne ‘The Snow Globe’ تجربه کنید


یکشنبه 23 ژوئن 2024

زمان خواندن: 2 دقایق

Qt ملبورن

QT پشت بام ملبورن در QT تجربه زمستانی را با یک رویداد جادویی با مضمون کره برفی، با نمایش برفی مناظر شهری، کوکتل‌های ویژه، و منوی فصلی زمستانی ارتقا می‌دهد.

Snow Globe at Rooftop at QT، اولین کره برفی زمستانی روی پشت بام ملبورن، یک همکاری منحصر به فرد بین QT Melbourne و Grey Goose Vodka است. از جمعه، 21 ژوئن تا یکشنبه، 2 سپتامبر، مهمانان و مردم محلی می‌توانند از سرزمین عجایب زمستانی لذت ببرند، زیرا دانه‌های برف بر فراز افق شهر در نمایش‌های ساعتی از ساعت 5 بعد از ظهر تا اواخر وقت، پنجشنبه تا یکشنبه، از آن لذت ببرند.

برنامه نوشیدنی روی پشت بام QT دارای کوکتل های منحصر به فرد غاز خاکستری است که هر کدام دارای پیچ و تاب چشمگیری برای لحظات ارزشمند اینستاگرام هستند. کوکتل‌های معروف عبارتند از Flaming Blazer، که دارای لیس آتش دیدنی است (ودکای غاز خاکستری، ویسکی اسکاتلندی 12 ساله Dewar، هلو سفید و رزماری، هلو کارامل، تلخ، جوز هندی) و مارتینی مات شده، هم زده شده با طعم. نیتروژن مایع (ودکای غاز خاکستری، روغن میرتل انیسون، ورموت، سوسن).

Nic Wood، سرآشپز اجرایی QT Melbourne، این کوکتل ها را با منوی انتخاب شده از غذاهای سبک فصلی تکمیل می کند. غذاهایی مانند کروکت اردک پخته شده با پوره آلو، تارتلت خرچنگ آچار با پیازچه، آسپلیت و آیولی لیمو، گوش ماهی نیم صدفی جزیره آبرولهوس با کره فلفل چیلی پرتقال و تخمیر شده، و صدف کلاسیک اقیانوس آرام با خاویار اوسیترا را میل کنید.

برای کسانی که مایل به تمدید اقامت خود هستند، QT Melbourne بسته‌های اقامتی زمستانی را ارائه می‌دهد که شامل دسترسی عالی به The Snow Globe در پشت بام در QT، کوکتل‌های رایگان Gray Goose، و یک صبحانه مجلل à la carte برای دو نفر در صبح روز بعد است.

خود را در یک تجربه سرزمین عجایب زمستانی در 11 طبقه در پشت بام در QT غرق کنید. Snow Globe در QT ملبورن در روز جمعه 21 ژوئن افتتاح می شود.هتل نیوز

Blog

فدراسیون هتل‌ها و رستوران‌های هند به شری چروکوری راموجی رائو گارو ادای احترام می‌کند: ستونی در رسانه و گردشگری

زمان خواندن: 2 دقایق فدراسیون هتل‌ها و رستوران‌های هند (FHRAI)، سومین انجمن بزرگ جهان، درگذشت شری چروکوری راموجی رائو گارو، غول رسانه‌ای، سرگرمی و گردشگری

ادامه مطلب »