راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

خطوط هوایی مالزی با هواوی، غول فناوری مشهور چینی همکاری می کند


یکشنبه 23 ژوئن 2024

زمان خواندن: 2 دقایق

خطوط هوایی مالزی

خطوط هوایی مالزی شراکت استراتژیک خود را با هواوی، غول فناوری مشهور چینی اعلام کرده است. در تلاش برای تقویت حضور خود در چینی ها بازار.

هدف این همکاری، استفاده از قابلیت‌های تحلیلی و بازاریابی پیشرفته هواوی برای به دست آوردن بینش ارزشمند در مورد ترجیحات مسافران و روند بازار است و در نهایت رویکرد مشتری محوری این شرکت هواپیمایی را تقویت می‌کند.

خطوط هوایی مالزی از طریق پلت فرم بازاریابی هواوی Petal Ads تحت چتر خدمات ابر مصرف کننده هواوی، به مجموعه ای از خدمات از جمله تبلیغات، بازاریابی و کسب درآمد از ترافیک دسترسی خواهد داشت.

این همکاری نه تنها خطوط هوایی مالزی را قادر می‌سازد تا دامنه فعالیت خود را در چین گسترش دهد، بلکه تلاش‌های بازاریابی خود را ساده‌تر کرده و تعامل مشتریان را بهبود می‌بخشد.

گروه هوانوردی مالزی (MAG)، یکی از شرکت‌های تابعه خطوط هوایی مالزی، قصد دارد از پلتفرم تبلیغاتی خدمات ابری مصرف‌کننده هواوی برای تقویت حضور برند و ارائه خدمات خود در بازار چین استفاده کند.

هدف بهینه سازی تجربه کلی مشتری و جذب مسافران چینی بیشتر برای انتخاب خطوط هوایی مالزی برای الزامات سفر است.

احمد لقمان محد عزمی، مدیر عامل MAG، نسبت به این همکاری ابراز خوش بینی کرد و بر تعهد این شرکت هواپیمایی به کشف فرصت های جدید و تقویت جایگاه خود در منطقه تاکید کرد.

او اهمیت استراتژیک این مشارکت را در ارتقاء تعامل مشتری از طریق تجربیات شخصی و راه حل های نوآورانه متناسب با نیازهای خاص بازار چین برجسته کرد.

وینسنت ون، مدیر رشد کسب و کار خدمات ابری در هواوی، بر رویکرد مشترک بین دو نهاد، تمرکز بر استراتژی‌های بومی‌سازی و استفاده از حضور گسترده برند هوآوی و کانال‌های بازاریابی در چین تاکید کرد.

انتظار می رود این هم ترازی استراتژیک به طور قابل توجهی دید و نفوذ خطوط هوایی مالزی را در میان مسافران چینی افزایش دهد و از چشم انداز پویا و در حال تحول گردشگری چین بهره ببرد.

این مشارکت ترکیبی از تخصص های تکنولوژیکی، بینش های بازار و استراتژی های بازاریابی نوآورانه را نشان می دهد که آماده ایجاد فرصت های هیجان انگیز برای خطوط هوایی مالزی در چین و فراتر از آن است.

این منعکس کننده چشم انداز استراتژیک این شرکت هواپیمایی است تا خود را به عنوان دروازه ای پیشرو به آسیا قرار دهد و تجربیات بی نظیری را به مسافران از بازار چین ارائه دهد.ایرلاین نیوز

Blog

تاجیکستان با سیاست سفر بدون ویزا برای 62 کشور از جمله روسیه، ژاپن، کشورهای شینگن و کشورهای شورای همکاری خلیج فارس، صنعت گردشگری را افزایش می دهد.

تاجیکستان با سیاست سفر بدون ویزا برای 62 کشور از جمله روسیه، ژاپن، کشورهای شینگن و کشورهای شورای همکاری خلیج فارس، صنعت گردشگری را افزایش

ادامه مطلب »