راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

رکورد جدید سفر: TSA ایالات متحده نزدیک به 3 میلیون مسافر را در یک روز نمایش می دهد


یکشنبه 23 ژوئن 2024

زمان خواندن: < 1 دقیقه

تسا آمریکا

در یک موج بی سابقه فعالیت، اداره امنیت حمل و نقل ایالات متحده (TSA) سه روز بالاترین غربالگری مسافری خود را از زمان آغاز به کار خود در سال 2001 تجربه کرده است – همه در یک ماه گذشته. این آژانس اخیراً فاش کرده است که در 24 می، 2.95 میلیون مسافر غربالگری شدند و رکورد جدیدی را در روز ثبت کردند. پس از آن، 14 ژوئن با 2.93 میلیون مسافر و 19 ژوئن با 2.91 میلیون مسافر به ترتیب دومین و سومین روز شلوغ هستند.

این روند اخیر بر تقاضای انعطاف‌پذیر برای سفر هوایی تاکید می‌کند که تا تابستان نیز ادامه دارد. TSA این افزایش را به صنعت مسافرتی در حال رشد نسبت می دهد، که هنوز در حال بازیابی شتاب از دست رفته در طول همه گیری است. در نتیجه، TSA به مسافران توصیه می‌کند فرودگاه‌های شلوغ را پیش‌بینی کنند و توصیه می‌کند برای اطمینان از یک سفر آرام از طریق پست‌های بازرسی امنیتی، زودتر به مقصد برسند.

این ارقام رکوردشکنی نه تنها بهبود بخش سفر را برجسته می کند، بلکه به تابستان شلوغی در پیش رو نیز اشاره می کند. با آماده شدن TSA برای تداوم ترافیک زیاد، مسافران تشویق می‌شوند تا برای حرکت در محیط شلوغ فرودگاه برنامه‌ریزی کنند.ایرلاین نیوز