راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

فرودگاه بریستول از فروش زودهنگام سفرهای زمستانی 25/26 ایسلند توسط Jet2.com و Jet2CityBreaks استقبال می کند و گزینه های بیشتری را برای مسافران فراهم می کند.


دوشنبه 24 ژوئن 2024

زمان خواندن: 2 دقایق

فرودگاه بریستول

فرودگاه بریستولJet2.com و Jet2CityBreaks برنامه زمستانی 25/26 خود را برای ایسلند اعلام کردند که اکنون از فرودگاه بریستول به فروش می رسد. این پاسخ به دلیل تقاضای بالای مشتریان برای کاوش در زیبایی های طبیعی خیره کننده ایسلند است. برنامه توسعه یافته فرصت های بیشتری برای تجربه شفق شمالی فراهم می کند که شامل سفرهایی در اکتبر 2025 و آوریل 2026 است.

این برنامه شامل شش سفر اختصاصی از فرودگاه بریستول است که طیف وسیعی از گزینه ها را برای مسافران فراهم می کند تا زیبایی های ایسلند را تجربه کنند. تاریخ های عزیمت شامل سفر چهار شب در 8 اکتبر 2025، یک سفر سه شب در 12 اکتبر 2025، یک سفر چهار شب در 15 اکتبر 2025، یک سفر چهار شب در 8 آوریل 2026، یک سفر سه شب در 12th آوریل 2026، و یک سفر چهار شبه در 15 آوریل 2026.

این انتشار زودهنگام این برنامه برای اولین بار برای شرکت ها است و به مسافران این امکان را می دهد که از قبل برنامه ریزی کنند و مکان خود را برای این مقصد مورد نظر ایمن کنند. ایسلند با مناظر طبیعی خیره کننده خود همچنان یک انتخاب محبوب برای مسافران و نمایندگان مستقل است. ایسلند از پایتخت پر جنب و جوش ریکیاویک گرفته تا زمین های آتشفشانی و شفق های شمالی جذاب، تجربه ای منحصر به فرد و فراموش نشدنی را ارائه می دهد.

مشتریان می‌توانند بین گزینه‌های تعطیلات فقط پرواز یا بسته انتخاب کنند، با Jet2CityBreaks بسته‌هایی را با سپرده کم ۶۰ پوند برای هر نفر ارائه می‌دهد. این بسته ها شامل تور نورهای شمالی با راهنما، پروازهای Jet2.com، چمدان 22 کیلوگرمی، ترانسفر فرودگاهی، و اقامت در مرکز ریکیاویک است. علاوه بر این، گشت‌های مختلف به ساحل جنوبی، دایره طلایی و مرداب آبی برای خرید در دسترس هستند.

استیو هیپی، مدیر عامل Jet2.com و Jet2holidays، گفت: «خوشحالیم که این برنامه هیجان انگیز سفرهای یکبار در زندگی به ایسلند را از فرودگاه بریستول برای زمستان 25/26 اعلام می کنیم. این برنامه در پاسخ به تقاضای شدید مشتریان و آژانس های مسافرتی مستقل در سراسر منطقه، زود به فروش رسیده است و انتخاب فوق العاده تری را ارائه می دهد. زیبایی خیره کننده ایسلند، همراه با مزایای برنده جوایز موجود از طریق Jet2.com و Jet2CityBreaks، به این معنی است که ما مطمئن هستیم که این برنامه موفقیت چشمگیر دیگری از فرودگاه بریستول خواهد بود و مشتریان بیشتری را نسبت به قبل از قبل از بازدید از این مقصد خیره کننده خواهیم دید. “

روپرت لاوری، مدیر بازرگانی فرودگاه بریستول گفت: «ما خوشحالیم که Jet2.com و Jet2CityBreaks جزئیات سفرهای یک بار در زندگی خود را از فرودگاه بریستول به ایسلند برای زمستان 2025/2026 اعلام کرده اند. تصمیم اولیه برای فروش برنامه زمستان 2025/2026 به ایسلند، نشانه واقعی تقاضای شدید مشتریان در منطقه است که می خواهند به آینده نگاه کنند، برنامه ریزی کنند و برنامه های سفر خود را زودتر تضمین کنند.

ایسلند مقصدی است که همچنان برای مشتریان این منطقه جذاب بوده است، زیرا فرصتی خارق‌العاده برای مسافران فراهم می‌کند تا از فرودگاه محلی خود، برخی از شگفتی‌های طبیعی خیره‌کننده شهرستان‌ها را تماشا کنند.ایرلاین نیوز