راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

خطوط هوایی PLAY سه سال خدمات خود را با 33٪ تخفیف در پروازها جشن می گیرد


دوشنبه 24 ژوئن 2024

زمان خواندن: 2 دقایق

خطوط هوایی PLAY سومین سالگرد خود را با تخفیف تا 33 درصد در پروازهای بین آمریکای شمالی و اروپا جشن می گیرد. پرواز افتتاحیه خطوط هوایی PLAY در 24 ژوئن 2021 انجام شد. قرارداد سالگرد برای رزرو از 24 تا 27 ژوئن 2024 در دسترس است و برای پروازهایی که بین آگوست 2024 تا مه 2025 حرکت می کنند اعمال می شود. برای پروازهایی که در ژوئیه 2024 حرکت می کنند، تخفیف اعمال می شود. تا 15 درصد موجود است.

از زمان تأسیس، PLAY به سرعت ناوگان خود را به 10 فروند از خانواده ایرباس A320 افزایش داده است، با میانگین سنی هواپیما کمی بیش از 2 سال، در نتیجه گزینه های سفر مقرون به صرفه را تضمین می کند.

PLAY که در ایسلند مستقر است، از موقعیت مرکزی خود در اقیانوس اطلس استفاده می کند تا مسافران را به طور موثر بین آمریکای شمالی و اروپا پیوند دهد، هزینه های عملیاتی را به حداقل برساند و پس انداز را به مشتریان منتقل کند.

مسافرانی که با PLAY پرواز می‌کنند می‌توانند تا 10 روز از یک توقف رایگان در ایسلند لذت ببرند و به آنها امکان می‌دهد بدون پرداخت هزینه اضافی، شگفتی‌های طبیعی و پایتخت پر جنب و جوش این کشور، ریکیاویک را کشف کنند. PLAY همچنین انعطاف‌پذیری گسترش توقف‌ها به توقفگاه‌های چند روزه را ارائه می‌دهد، و مسافران را قادر می‌سازد تا قبل از ادامه سفر فراآتلانتیک، خود را در مناظر خیره‌کننده ایسلند، شفق‌های شمالی فریبنده و تجربیات فرهنگی غنی غوطه‌ور کنند.

PLAY به مقاصد اصلی آمریکای شمالی، از جمله بالتیمور، بوستون، نیویورک، و واشنگتن دی سی در ایالات متحده و همچنین تورنتو در کانادا خدمات می‌دهد. در اروپا، PLAY مسافران را به شهرهای محبوبی مانند لندن، پاریس، آمستردام، برلین و آتن متصل می کند. خود ایسلند به بازدیدکنندگان امکان دسترسی آسان به مناظر خیره کننده مانند آبشارها، یخچال های طبیعی، آبفشان ها و حیات وحش متنوع را می دهد که همگی در دسترس ریکیاویک هستند.

PLAY با ناوگانی متشکل از 10 هواپیمای ایرباس A320/321neo با میانگین سنی بیش از 2 سال، تجربه سفر راحت، ایمن و قابل اعتماد را تضمین می کند. PLAY با دستیابی به عملکرد به موقع 83٪ در سال 2023، خود را به عنوان یک انتخاب قابل اعتماد برای مسافرانی که به دنبال وقت شناسی هستند تثبیت کرده است. در کنار قیمت های رقابتی، PLAY معاملات ویژه بلیط هواپیما و خدمات اضافی را برای آژانس ها و گروه های مسافرتی ارائه می دهد.

خدمه کابین PLAY که برای برتری خود قدردانی می شود، از خوانندگان USA Today جوایز برتر را دریافت کردند، در حالی که خود این ایرلاین به عنوان بهترین شرکت هواپیمایی ارزان قیمت در شمال اروپا شناخته شد، که بر تعهد آن برای ارائه خدمات و ارزش استثنایی به مسافران تأکید می کند.ایرلاین نیوز

Blog

آخرین تحولات خاورمیانه

کمیسیون اروپا و آژانس ایمنی هوانوردی اتحادیه اروپا (EASA) از نزدیک وضعیت خاورمیانه و تأثیر آن بر هوانوردی غیرنظامی را در پی افزایش تبادلات نظامی

ادامه مطلب »