راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

Rosetta Hospitality اولین عناصر توسط Rosetta-Varca را معرفی می کند، لوکس مقرون به صرفه را در گوا ارتقا می دهد


دوشنبه 24 ژوئن 2024

زمان خواندن: 2 دقایق

مهمان نوازی روزتا

Rosetta Hospitality آخرین پروژه خود را با نام Elements by Rosetta-Varca در جنوب گوا رونمایی کرده است که بازار نوظهور لوکس مقرون به صرفه را هدف قرار داده است. این تاسیسات جدید ترکیبی هماهنگ از راحتی و امکانات برتر را نوید می دهد. راه اندازی قرار است در دو مرحله انجام شود: فاز اول 74 اتاق با طراحی زیبا را معرفی می کند و فاز دوم 68 سوئیت لوکس را اضافه می کند که در مجموع 142 اتاق به اوج می رسد. به‌علاوه، گروه مهمان‌نوازی قرار است اولین رستوران کالینز دی لامر، یک غذاخوری شیک سه طبقه در کنار ساحل در ساحل وارکا را راه‌اندازی کند، که هر طبقه مناظر وسیعی از اقیانوس را ارائه می‌کند و یک خلوتگاه استوایی متمایز را تضمین می‌کند.

Elements by Rosetta مهمانان را به انواع فعالیت های اوقات فراغت و امکانات رفاهی با هدف آرامش و سرگرمی دعوت می کند. اینها شامل یک استخر شنا با بخشی برای کودکان، یک منطقه بازی کودکان، یک مرکز فعالیت خانوادگی، یک غذاخوری تمام روز به نام Rosetta Engage، Cucina Rosetta، و Collins Bar- By the Pool است. امکانات رفاهی دارای مرکز تناسب اندام و اسپا می باشد. این مکان دارای اندازه اتاق های متنوعی بین 400 تا 600 فوت مربع است و اتاق های انتخابی دارای وان حمام یا جکوزی در فضای باز هستند. برای رویدادها، یک سالن رقص بزرگ به مساحت 4000 فوت مربع، یک چمن زیبا به مساحت 5000 فوت مربع و اتاق های هیئت مدیره مناسب برای جلسات کاری و رویدادها وجود دارد.

Rosetta Hospitality که به‌خاطر غذاهای منطقه‌ای خاص خود که در Ouzo by Fire در ایندیراناگار، بنگالورو دیده می‌شود، شناخته شده است، همچنان به ارائه تجربیات بدیع آشپزی جهانی در Varca ادامه می‌دهد. گزینه ها از غذاخوری در رستوران تا خدمات خصوصی در اتاق را شامل می شود.

روزتا با ارتقای مجموعه لوکس خود، کلاب روزتا، برترین باشگاه مهمان نوازی هند را معرفی می کند. این عضویت انحصاری یک تعطیلات سالانه یک هفته ای (شامل چهار روز هفته و سه روز آخر هفته) را برای مدت 10 یا 20 سال ارائه می دهد که توسط یک سپرده قابل استرداد پشتیبانی می شود. از طریق مشارکت با یک برنامه تبادل پیشرو، اعضا به شبکه مجلل 240 استراحتگاه در سراسر جهان دسترسی پیدا می‌کنند و تجربیات سفر خود را با کیفیت و انحصار فوق‌العاده غنی می‌کنند.

صحبت کردن در مورد مکان، ارول فرناندز، رئیس و مدیر عامل هتل رزتا گفت: “در تلاش خود برای تثبیت خود به عنوان یک برند مهمان نواز پیشرو در صنعت اوقات فراغت، گوا را به عنوان مکان ایده آل برای سرمایه گذاری خود تشخیص دادیم. ترکیب منحصر به فرد سواحل بکر، فرهنگ پر جنب و جوش، و صنعت گردشگری پر رونق گوا، آن را به بازاری جذاب هم برای تجارت و هم برای اوقات فراغت تبدیل کرده است. این هتل که یک ملک پنج ستاره است، به مشتریان متنوعی از جمله گروه‌های شرکتی، مهمانی‌های عروسی و مسافران تفریحی خدمات ارائه می‌دهد و آن را به مجموعه‌ای عالی اضافه می‌کند.

با اظهار نظر در مورد ورود به بخش لوکس مقرون به صرفه، جای شریهر، مدیر عامل مشترک مهمانداری روزتا گفت: «در سال‌های اخیر، بازار لوکس مقرون‌به‌صرفه هند رشد قابل‌توجهی داشته است. مسافران عصر جدید به دنبال تجربیاتی هستند که امکانات رفاهی سطح بالا را با قیمت های قابل دسترس ترکیب می کند. Elements by Rosetta برای رفع این نیازها طراحی شده است و لوکس و راحتی بی نظیری را در محیطی خیره کننده ارائه می دهد. ما بر این باوریم که ملک جدید ما با مسافرانی که کیفیت و پیچیدگی را بدون کاهش قیمت ارزش قائل هستند، طنین انداز خواهد کرد.هتل نیوز