راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

Duetto BlockBuster و OpenSpace را برای بهبود درآمد هتل راه اندازی می کند


دوشنبه 24 ژوئن 2024

زمان خواندن: 2 دقایق

دوئت

Duetto، ارائه دهنده جهانی راه حل های مدیریت درآمد، پیشرفت قابل توجهی را با هدف توانمندسازی هتلداران برای به حداکثر رساندن درآمد در هر بخش، از جمله فضاهای گذرا، گروهی و عملکردی معرفی کرده است. با احیای کسب و کار گروهی در صنعت هتلداری جهانی، Duetto آخرین تحول راه حل بهینه سازی درآمد گروه BlockBuster و ادغام ابزار جدید بهینه سازی فضای عملکرد خود را که اکنون با نام OpenSpace (مایس ریت سابق) شناخته می شود، رونمایی می کند.

BlockBuster هماهنگی یکپارچه بین تیم‌های درآمد، فروش و پذیرایی را تسهیل می‌کند و از قیمت‌های به‌موقع و دقیق تجاری گروهی با نرخ‌های بهینه اطمینان می‌دهد.

محصول پیشرفته هتلداران را قادر می سازد:

  • با استراتژی قیمت گذاری منسجم در همه بخش ها، رزروهای گروهی و گذرا را به طور استراتژیک متعادل کنید. BlockBuster بینش‌های مهمی مانند سودآوری افزایشی و تاریخ‌های اقامت جایگزین را برای راهنمایی تصمیم‌گیری در مورد جابجایی گذرا هنگام ارزیابی درخواست‌های گروهی ارائه می‌دهد.
  • قیمت گذاری را به صورت پویا بر اساس نوسانات تقاضا، ملاحظات ظرفیت و درآمدهای جانبی تنظیم کنید.
  • پیش‌بینی‌های شستشوی گروهی را خودکار کنید و پیش‌بینی‌های تقاضا، پیش‌بینی‌های اشغال، و ظرفیت‌های بازده را بر اساس ورودی‌های کاربر و بینش‌های بی‌درنگ بازار اصلاح کنید.
  • توانمندسازی تیم‌های درآمد از طریق اتوماسیون پیشرفته و ابزارهای مشارکتی، تسهیل پاسخ‌های سریع به درخواست‌های نرخ گروهی و حفظ یک رکورد متمرکز از قیمت‌ها در زمان واقعی.

در تعهد ارائه راه حل درآمدی جامع، Duetto MiceRate را که اکنون به OpenSpace تغییر نام داده است، در فوریه 2024 خریداری کرد. این ادغام Duetto را به تنها ارائه دهنده ارائه دهنده مدیریت درآمد خودکار و پویا برای اتاق ها، فضاهای رویداد و خدمات جانبی تبدیل می کند.

OpenSpace دارای قیمت‌گذاری الگوریتم‌محور برای رویدادهای مختلف مانند عروسی‌ها، مشوق‌ها و کنفرانس‌ها است و هتل‌ها را قادر می‌سازد تا به صورت پویا تمام فضاهای عملکردی، از جمله مکان‌های خارجی مانند باغ‌ها را بهینه کنند. این راه حل شامل یک موتور رزرو و ابزار نقل قول است که فرآیند جستجو را برای برنامه ریزان رویداد ساده می کند که به دنبال فضاهایی هستند که با بودجه و نیازهای خاص خود مطابقت دارند.

همراه با GameChanger برای بهینه‌سازی نرخ اتاق، ScoreBoard برای پیش‌بینی و گزارش‌گیری، و Advance برای بهینه‌سازی پویا مستمر، قابلیت‌های پیشرفته BlockBuster و افزودن موقعیت OpenSpace Duetto به عنوان رهبر صنعت در راه‌حل‌های درآمد یکپارچه در تمام بخش‌های مهمان‌نوازی.

«افزودن OpenSpace، همراه با سرمایه‌گذاری ما در مدیریت گروه، ما را به عنوان یک فروشگاه یک‌جا برای هتل‌دارانی که به دنبال به حداکثر رساندن درآمد در کل دارایی‌شان هستند، قرار می‌دهد. اکنون، مشتریان ما می‌توانند از Duetto برای بهینه‌سازی قیمت، مدیریت موجودی و ساده‌سازی رزروها برای مهمان‌ها، گروه‌ها و فضاهای عملکردی استفاده کنند – همه در یک راه‌حل واحد و یکپارچه. گفت دیوید وولنبرگ، مدیرعامل Duetto. این پیشرفت‌ها فرآیند رزرو گروهی را ساده‌تر می‌کند، ارتباطات داخلی را بهبود می‌بخشد و تجربه یکپارچه‌تر را هم برای هتلداران و هم برای مشتریانشان تضمین می‌کند.»هتل نیوز

Blog

تاجیکستان با سیاست سفر بدون ویزا برای 62 کشور از جمله روسیه، ژاپن، کشورهای شینگن و کشورهای شورای همکاری خلیج فارس، صنعت گردشگری را افزایش می دهد.

تاجیکستان با سیاست سفر بدون ویزا برای 62 کشور از جمله روسیه، ژاپن، کشورهای شینگن و کشورهای شورای همکاری خلیج فارس، صنعت گردشگری را افزایش

ادامه مطلب »