راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

Mirai Twin برای ارائه رزرو فوری هتل به راحتی برای مهمانان


دوشنبه 24 ژوئن 2024

زمان خواندن: 3 دقایق

هتل ها

خاویر دلگادو موئرزا، مدیر عامل Mirai EMEA، از “Mirai Twin” در Phocuswright Europe در طی یک میزگرد روشنگری در مورد متاورس رونمایی کرد.

Mirai Twin قرار است نحوه تجربه مهمانان بالقوه را تغییر دهد رزرو هتل این فرآیند، ارائه یک ویژگی دوقلوی دیجیتالی سه بعدی و همهجانبه با استفاده از فیلم واقعی هواپیماهای بدون سرنشین تولید شده توسط تیم های Mirai.

با Mirai Twin، مهمانان می‌توانند قبل از رسیدن، کل هتل را تجربه کنند، از منظره پرنده‌ای از ملک لذت ببرند، از امکانات بازدید کنند، مناظر را تحسین کنند، وارد اتاق‌ها شوند و احساس واقعی هتل را از آسایش خانه خود دریافت کنند. .

Mirai Twin همچنین راحتی رزرو فوری را ارائه می دهد زیرا در هر دو سطح قیمت و در دسترس بودن به طور کامل با موتور رزرو ادغام می شود.

این فناوری پیشرفته یک دوقلو دیجیتالی سه بعدی از هتل را ایجاد می کند و تجربه ای 100% همهجانبه و بومی را در همه دستگاه ها – دسکتاپ، موبایل و تبلت – ارائه می دهد و به مشتریان این امکان را می دهد تا هر زوایای هتل را کاوش کنند و روند تصمیم گیری خود را افزایش دهند.

خاویر دلگادو موئرزا، مدیرعامل Mirai گفت: “رابطه ما با اینترنت در حال توسعه است و صنعت هتلداری باید با نیازها و انتظارات فزاینده بومیان دیجیتالی که به زودی متاورس برای آنها عادی خواهد شد، سازگار شود.

خط بین دنیای دیجیتال و دنیای واقعی در حال از بین رفتن است و بخش مهمان نوازی با چالش ادغام آخرین فناوری ها برای پاسخگویی به این کاربران جدید مواجه است.

Mirai Twin نشان‌دهنده نوآوری معنادار است که فناوری پیشرفته را با استانداردهای هتل به شیوه‌ای سودآور ترکیب می‌کند.

استفاده از تصاویر گرفته شده توسط هواپیماهای بدون سرنشین، این فناوری را برای هتل هایی ایده آل می کند که مهمانان به انتخاب اتاق، نزدیکی استخر و منظره اهمیت می دهند.

مهمانان می توانند حتی قبل از رسیدن به مقصد، تجربه خود را تجربه کنند و از تجربه هتل خود نهایت استفاده را ببرند.

خوزه سانتاس، مدیر فروش، بازاریابی و مدیریت درآمد در Hoteles Santos (صاحب املاک لاس آرناس)، Mirai Twin را ستایش می کند: «ما از این ابزار خرسندیم، زیرا نه تنها توانایی مهمان را برای تصور سفرشان افزایش می دهد، بلکه باعث می شود تا آنها بتوانند سفر خود را تصور کنند. قبل از اقامت به یاد ماندنی تر،”

نه تنها Mirai Twin قبلاً در لاس آرناس والنسیا اجرا شده است، بلکه Luxor (هتل) Benidorm و Luxor (ویلا) Benidorm نیز این کار را انجام داده اند و مزایای زیادی را برای رزرو مستقیم خود تجربه کرده اند مانند:

تجربه همهجانبه برای مشتریان هتل: Mirai Twina از طریق یک نمایش واقعی و مخرب، به مشتریان اجازه می دهد تا هتل را به روشی نوآورانه تجسم کنند.

این به آنها کمک می کند تا تمام مزایای رقابتی و خدمات ارائه شده توسط هتل را درک کنند.

تمایز از سایر هتل ها در مقصد: هتل هایی که از تصاویر سه بعدی واقعی استفاده می کنند از رقبا در مقصد متمایز خواهند شد.

تجربه غوطه ور، تصوری نوآورانه و جذاب برای مسافران ایجاد می کند که می تواند بر تصمیم خرید آنها تأثیر بگذارد.

تمایز کانال مستقیم: با استفاده از Mirai Twin کانال مستقیم از سایر کانال های رزرو متمایز می شود.

مشتریان می‌توانند هتل را به‌طور کامل‌تر و مستقیم‌تر بررسی کنند، که احتمال رزرو مستقیم را افزایش می‌دهد.

ناوبری پیوسته و پویا: پیمایش بدون توالی پلان به کاربران امکان می دهد آزادانه در هتل مجازی حرکت کنند. این یک تجربه پویاتر و جذاب‌تر ایجاد می‌کند که می‌تواند حفظ بازدیدکنندگان را در وب‌سایت شما افزایش دهد.

ادغام موتور رزرو: Mirai Twin به طور کامل با موتور رزرو هم در سطح قیمت و در دسترس بودن و هم در سطح محتوا با ادغام خودکار تمام عکس‌ها، ویدیوها و مطالب 360 شما یکپارچه شده است.

افزایش فروش در پذیرش: مدل سه بعدی به تیم پذیرش اجازه می دهد تا هتل را مستقیماً به مهمانان به روشی نوآورانه نشان دهد.

این امر اقدامات تجاری مانند فروش مجدد را تسهیل می کند، جایی که اتاق های خاص را می توان به روشی بسیار بصری و جذاب تبلیغ کرد. همچنین می توان از آن به عنوان یک نقشه تعاملی از هتل استفاده کرد که در آن همه خدمات و نقاط دیدنی را می توان قرار داد.

ناوبری چند دستگاهی: همان تجربه همه جانبه در دسکتاپ، تبلت ها و تلفن های همراه. این یک کاوش مداوم و جذاب را بدون توجه به دستگاه مورد استفاده تضمین می کند.

بین المللی سازی کامل: Mirai Twin به تمام زبان های وب سایت شما ترجمه شده است.
قابلیت ردیابی و تجزیه و تحلیل: ردیابی استفاده از مدل سه بعدی از طریق هوش تجاری و GA4 اطلاعات ارزشمندی در مورد تعامل کاربر با دوقلو دیجیتال در سطح ترافیک و فروش ارائه می دهد.

Mirai با تعهد به ادغام یکپارچه فناوری پیشرفته در پلتفرم‌های دسکتاپ، موبایل و تبلت و پیش‌بینی اهمیت روزافزون متاورس، به خوبی آماده است تا Mirai Twin را به هتل‌های دیگر در سراسر جهان گسترش دهد و به املاک بیشتر کمک کند تا رزروهای مستقیم خود را افزایش دهند. از این ابزار تحول آفرین در آینده نزدیک بهره مند شوید.هتل نیوز