راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

Saber Hospitality خرده فروشی را با پلتفرم جدید خرده فروشی SynXis افزایش می دهد


سه شنبه 25 ژوئن 2024

زمان خواندن: 2 دقایق

مهمان نوازی صابر

مهمان نوازی صابر، یک بخش از شرکت صابر و یک ارائه دهنده نرم افزار و فناوری پیشرو در صنعت سفر جهانی، از SynXis Retailing، آخرین پیشرفت خود در پلت فرم خرده فروشی، رونمایی کرد. این راه حل بهبودیافته شامل پیشنهادات مستقلی است که به رزرو اتاق وابسته نیستند، همراه با انجام خودکار ارائه شده توسط Nuvola، که SynXis Retailing را به جامع ترین پلتفرم خرده فروشی در دسترس تبدیل می کند.

پلتفرم خرده فروشی به روز شده SynXis نه تنها فروش محصولات جانبی را در کنار رزرو اتاق تسهیل می کند، بلکه امکان فروش پیشنهادات مستقل را نیز فراهم می کند. این قابلیت جدید به هتلداران این امکان را می‌دهد که ویترین فروشگاه‌های مجازی ایجاد کنند، کاتالوگ محصولات خود را گسترش دهند و پایگاه مشتریان گسترده‌تری را جذب کنند.

“راه اندازی پیشنهادات مستقل نشان دهنده جهش قابل توجهی در تعهد ما به نوآوری در صنعت مهمان نوازی است.” اسکات ویلسون گفت، رئیس، مهمانداری صابر. «راه‌حل تکامل‌یافته ما به هتل‌داران این امکان را می‌دهد تا با فروش تجربیات، خدمات، کالاها و موارد دیگر بدون رزرو اتاق، درآمد بیشتری کسب کنند. افزایش تجارب مسافران از طریق پیشنهادات شخصی و مرتبط، که در نهایت باعث رضایت و درآمد بیشتر می شود. ما هیجان زده هستیم که ببینیم چگونه خرده فروشی SynXis مشتریان ما را قادر می سازد در یک بازار رقابتی جلوتر بمانند.”

علاوه بر این، Saber Hospitality برنامه‌هایی را برای ادغام انجام خودکار از طریق Nuvola، راه‌حل مدیریت وظیفه خود، فاش کرد. این ادغام بین SynXis Retailing و عملکرد بلیط Nuvola به هتل‌داران اجازه می‌دهد تا فرآیند تکمیل پیشنهادات جانبی را خودکار کنند. این شامل ایجاد خودکار بلیط، زمان‌بندی و اعلان‌ها برای ساده‌سازی انجام سفارش است. با حذف مدیریت دستی، این ادغام خطر خطا را کاهش می دهد و رضایت مهمان را افزایش می دهد.

«با خرده‌فروشی که صنعت مهمان‌نوازی را متحول می‌کند، Saber به تقویت مجموعه استودیو خرده‌فروشی ما با SynXis Retailing ادامه می‌دهد.» میکولا شلودکو گفت، معاون محصول، مهمانداری صابر. «در اواخر تابستان امسال، مشتریان ما می‌توانند از ادغام ویژگی‌های Nuvola برای بهینه‌سازی عملکرد استفاده کنند. با نگاهی به سال 2025، ما با ایجاد بازاری برای فروش مجدد پیشنهادات شخص ثالث، به گسترش ابزارهای خرده فروشی برای مشتریان خود ادامه خواهیم داد.

موتور توصیه‌های خرده‌فروشی SynXis از تجزیه و تحلیل‌های پیش‌بینی‌کننده با استفاده از یادگیری ماشین برای پیشنهاد پیشنهادات هدفمند استفاده می‌کند و از طریق توصیه‌های شخصی‌سازی شده، تبدیل‌ها را افزایش می‌دهد. این به هتل داران کمک می کند تا استراتژی های تجاری موفقی را اجرا کنند، مزیت رقابتی به دست آورند و انتظارات مسافران مدرن و نسل بعدی را برآورده کنند.

با ارائه لوازم جانبی مرتبط تر، هتلداران می توانند به تبدیل رزرو بالاتری دست یابند که منجر به رضایت بیشتر مهمان، افزایش درآمد و تمایز استراتژیک از رقبا می شود.

خرده فروشی SynXis مشتریان را قادر می سازد تا با کسب درآمد جانبی قابل توجه و افزایش تجربه مهمان به موفقیت بیشتری دست یابند. مشتریان Sabre علاوه بر ارزش اتاق، میانگین ارزش سفارش 300 دلاری را برای هر رزرو جانبی تجربه کرده اند. علاوه بر این، مشتریانی که به خرده فروشی SynXis ارتقا یافته اند، شاهد افزایش سه برابری در میانگین درآمد جانبی نسبت به سال گذشته بوده اند.

Saber خرده‌فروشی SynXis را در HITEC در شارلوت، NC، ایالات متحده آمریکا از ۲۵ تا ۲۷ ژوئن ۲۰۲۴ در غرفه ۸۲۹ به نمایش می‌گذارد.هتل نیوز