راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

کانتاس بالاترین وقت شناسی را در 17 ماه گذشته با افزایش خروج به موقع در ماه می ثبت کرد.


سه شنبه 25 ژوئن 2024

زمان خواندن: < 1 دقیقه

کانتاس و جت استار

کانتاس به بهبود وقت شناسی خود ادامه می دهد و داده های اخیر دولتی نشان می دهد که بیش از 80 درصد از پروازهای آن در ماه مه به موقع انجام شده است. این بهترین عملکرد ایرلاین در 17 ماه گذشته است که نزدیک به میانگین بلندمدت است.

به طور خاص، 80.6 درصد از پروازهای کانتاس در ماه مه به موقع حرکت کردند که نسبت به 79.9 درصد در آوریل و 78.2 درصد در مارس افزایش نشان می دهد. با وجود این بهبود، نرخ کنسلی شرکت هواپیمایی از 2.3 درصد در آوریل به 2.6 درصد افزایش یافت.

فرآیند سوار شدن به گروه داخلی جدید کانتاس به تدریج در سراسر کشور در حال اجرا است و اکنون در بریزبن، پرث و ملبورن عملیاتی شده است. این رویکرد کارآمدتر و کارآمدتر مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است و قرار است روز سه شنبه در فرودگاه سیدنی راه اندازی شود.

Jetstar، زیرمجموعه ارزان‌قیمت کانتاس، کمترین نرخ کنسلی را در میان شرکت‌های هواپیمایی بزرگ با 1.1 درصد گزارش کرد، بهترین نتیجه تقریباً در سه سال و نیم اخیر. جت استار همچنین به روند بهبود وقت شناسی خود ادامه داد و 79.1 درصد از پروازها به موقع رسیدند.

نظرات کاتریونا لاریت، مدیر مشتری و مدیر دیجیتال گروه کانتاس:

ما سخت تلاش کرده‌ایم تا اطمینان حاصل کنیم که مشتریانمان در اسرع وقت به مقصد خود می‌رسند و اکنون به سطوحی که قبل از همه‌گیری داشتیم نزدیک شده‌ایم.

“فرایند سوار شدن گروهی جدید ما با استقبال خوبی از سوی مسافران در فرودگاه های بریزبن، ملبورن و پرث مواجه شده است و این هفته در سیدنی اجرا می شود.”ایرلاین نیوز