راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

فرودگاه Noida در Jewar تا پایان آوریل 2025 عملیاتی می شود، ET TravelWorld


ساخت و ساز و توسعه آینده فرودگاه بین المللی نویدا در جوار، اوتار پرادش به سرعت در حال پیشرفت است و نقاط عطف قابل توجهی در مسیر آمادگی عملیاتی به دست آمده است. این پروژه بزرگ و پیچیده به مرحله حساسی رسیده است و چند هفته آینده فعالیت های ساخت و ساز برای برآوردن جدول زمانی برنامه ریزی شده بسیار مهم است.

کار بر روی باند فرودگاه، پایانه مسافربری و برج کنترل به خوبی پیشرفت کرده است و پیشرفت ثابت پروژه را نشان می دهد. اخیراً امتیازات کلیدی برای حمل و نقل زمینی، عملیات منطقه تجاری، و قراردادهای تعمیر و نگهداری ضروری اعطا شده است که گام های مهمی را به جلو نشان می دهد. علاوه بر این، قراردادهایی با چندین شرکت هواپیمایی برای برقراری ارتباط پروازی از این کشور امضا شده است فرودگاه بین المللی نویدا، چشم انداز عملیاتی خود را بیشتر تقویت می کند.

با توجه به وضعیت فعلی ساخت و ساز، انتظار می رود عملیات تجاری تا پایان آوریل 2025 آغاز شود. تیم پروژه با همکاری نزدیک با پیمانکار EPC Tata Projects Limited و سایر ذینفعان برای حفظ سرعت بالای فعالیت های ساخت و ساز و آماده سازی برای آمادگی عملیاتی کار می کند.

سخنگوی فرودگاه بین المللی نویدا گفت: “ما متعهد به ارائه یک فرودگاه پایدار و در کلاس جهانی برای دهلی نو و اوتار پرادش هستیم.” تمرکز ما بر دستیابی به هدفمان و اطمینان از وجود تمام عناصر لازم برای پرتاب موفقیت آمیز است.

بنگالورو فرودگاه دوم را دریافت می کند.  در اینجا جایی است که ممکن است واقع شود

MB Patil وزیر توسعه زیرساخت کارناتاکا به مقامات دستور داد تا با توجه به نیازهای آینده شهر، گزارش امکان سنجی برای دومین فرودگاه تجاری در بنگالورو تهیه کنند. فرودگاه بین المللی کمپگودا (KIA) در حال حاضر سومین فرودگاه شلوغ هند است.

با پیشرفت پروژه، فرودگاه بین المللی نویدا قرار است به یک مرکز زیرساختی محوری تبدیل شود، که اتصال را تقویت می کند و از رشد اقتصادی در منطقه حمایت می کند.

فرودگاه بین المللی نویدا (کد یاتا – DXN) منطقه بزرگ دهلی را به هم متصل خواهد کرد اوتار پرادش غربی با شهرهای دیگر هند و جهان.

NIA اولین فرودگاه در کلاس خود در هند خواهد بود که به آلایندگی خالص صفر دست می یابد و استاندارد جدیدی برای عملیات فرودگاهی پایدار ایجاد می کند. در افتتاحیه، این فرودگاه دارای یک باند و یک ترمینال خواهد بود و ظرفیت 12 میلیون مسافر را دارد – با پتانسیل توسعه بیشتر در مراحل ساخت و ساز اضافی.

  • منتشر شده در 24 ژوئن 2024 ساعت 07:44 ب.ظ IST

به جامعه متخصصان صنعت 2M+ بپیوندید

برای دریافت آخرین بینش و تجزیه و تحلیل در خبرنامه ما مشترک شوید.

برنامه ETTravelWorld را دانلود کنید

  • به‌روزرسانی‌های بیدرنگ را دریافت کنید
  • مقالات مورد علاقه خود را ذخیره کنید


برای دانلود برنامه اسکن کنید
منبع خبر : ایندیا تایم

معرفی انگلستان

معرفی شهر بیرمنگام

بیرمنگام یا بیرمینگهام[۲] (به انگلیسی: Birmingham) شهری واقع در کلان‌شهر مستقل در ناحیه میدلند غربی انگلستان است. این شهر با جمعیتی برابر با ۱٬۱۴۱٬۸۱۶ نفر،

ادامه مطلب »