راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

هتل‌ها و مزرعه‌های CityBlue از راهکارهای نوآورانه غذایی پایدار در آفریقا رونمایی کردند


سه شنبه 25 ژوئن 2024

زمان خواندن: < 1 دقیقه

مزرعه هتل های سیتی بلو برای تغذیه

CityBlue Hotels سهامی را در Farm to Feed خریداری کرده است، یک پلت فرم B2B که کشاورزان را با بازارهای محصولات مازاد مرتبط می کند، درآمد را افزایش می دهد و ضایعات غذایی را کاهش می دهد.

CityBlue Hotels، زنجیره هتل‌های محلی آفریقا که به سرعت در حال گسترش است، سهامی را در پلتفرم B2B Farm to Feed به دست آورده است. این پلتفرم کشاورزان را با بازارهای تولید مازاد ناقص آنها مرتبط می کند و درآمد کشاورزان را افزایش می دهد و ضایعات غذایی را کاهش می دهد. این حرکت استراتژیک اعتبار ESG CityBlue را تقویت می‌کند و استراتژی سرمایه‌گذاری تاثیرگذار شرکت مادرش، The Diar Group را تقویت می‌کند.

در کشورهای جنوب صحرای آفریقا، تا 50 درصد محصولات ممکن است قبل از رسیدن به مصرف کنندگان از بین بروند، و دسترسی به بازار چالش بزرگی برای کشاورزان، به ویژه برای محصولات ناقص است.

پلت فرم نوآورانه Farm to Feed، با استفاده از تجمع کننده های روی زمین و حمل و نقل کامیون فریزر، به این مسئله آب و هوایی می پردازد و معیار جدیدی برای پایداری غذا در کنیا تعیین می کند. علاوه بر تامین محصولات ناقص، Farm to Feed داده‌هایی را در مورد عوامل از دست دادن غذا جمع‌آوری می‌کند تا شیوه‌های کشاورزی را بهبود بخشد و سیستم غذایی دایره‌ای‌تر را تقویت کند.هتل نیوز