راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

خدمات برجسته ایرفرانس در جوایز جهانی ایرلاین Skytrax با سه جایزه برتر می درخشد


چهارشنبه 26 ژوئن 2024

زمان خواندن: 2 دقایق

ایرفرانس

در مراسم اهدای جوایز هواپیمایی جهانی Skytrax در لندن در 24 ژوئن 2024، ایرفرانس به سوی پیروزی پرواز کرد و سه جایزه ارزشمند را که ارائه‌ها و خدمات استثنایی این شرکت هواپیمایی را جشن می‌گرفت، کسب کرد. این دستاورد نقطه عطفی در ادامه موفقیت ایرفرانس در یکی از معتبرترین رویدادهای صنعت هوانوردی بود.

ایرفرانس با تکیه بر میراث برتر خود، جایگاه خود را به عنوان برترین ایرلاین در اروپای غربی برای چهارمین سال متوالی مستحکم کرد. این عنوان ارزنده نه تنها نشان دهنده تعهد مداوم این شرکت هواپیمایی به ارائه تجربیات استثنایی است، بلکه تعهد تزلزل ناپذیر آن را برای رضایت مشتری در سراسر منطقه نشان می دهد.

تمجیدهایی که ایرفرانس در جوایز هواپیمایی جهانی Skytrax به دست آورد، گواهی بر تلاش های مداوم این ایرلاین برای ارتقای تجربه سفر برای مسافران، ارائه خدمات، راحتی و نوآوری بی نظیر است. همانطور که ایرفرانس همچنان به تعیین استانداردهای برتری در صنعت هوانوردی ادامه می دهد، تعهد آن به فراتر از انتظارات ثابت باقی می ماند و سفرهای به یاد ماندنی را برای مسافران در سراسر جهان تضمین می کند.

علاوه بر این، ایرفرانس در دسته بندی هایی که مستقیماً با سرویس La Première خود مرتبط است، درخشید و جایگاه برتر را برای بهترین پذیرایی از خطوط هوایی کلاس اول و بهترین پذیرایی هواپیمای کلاس فرست دریافت کرد. این جوایز نشان دهنده تعهد این شرکت هواپیمایی به ارائه تجارب لوکس و آشپزی بی نظیر برای مسافران درجه یک خود چه در زمین و چه در هوا است.

قدردانی دریافت شده در جوایز ایرلاین جهانی Skytrax، موقعیت ایرفرانس را به عنوان پیشرو در صنعت هوانوردی مجدداً تأیید می کند و سطح بالایی را برای کیفیت، نوآوری و خدمات متمرکز بر مشتری تعیین می کند.

ما بسیار مفتخریم که این جوایز معتبر را دریافت می کنیم، که یک بار دیگر به برتری تخصص ما در هر مرحله از سفر و نقش ما به عنوان سفیر ناهار خوری فرانسوی پی می برد. حفظ جایگاه خود در بین ده شرکت هواپیمایی برتر جهان در این رتبه بندی معیار نیز تشویقی برای ادامه تلاش هایمان برای ارائه رضایت بیشتر مشتریانمان است.فابین پلوس، تجربه مشتری SVP در ایرفرانس.

خدمات La Première ایرفرانس به مسافران باهوشی که توجه دقیق به جزئیات را ارج می نهند، ارائه می دهد و تجربه سفر منحصر به فرد و شخصی را ارائه می دهد.

پس از ورود به فرودگاه پاریس-شارل دوگل، مهمانان La Première در یک سالن اختصاصی در ترمینال 2E پذیرایی می شوند. در اینجا، تمرکز بر ناهار خوری های نفیس، با منو و انتخاب شراب است که توسط آلن دوکاس و تیمش تنظیم شده است. غذاهای خاص مانند کوکیلت با ژامبون و ترافل سیاه و رام یا آرمانیاک بابا ظرافت آشپزی مونت کارلو را تداعی می کنند.

تجمل و انحصار La Première با چهار سوئیت خصوصی در هواپیماهای منتخب بوئینگ 777-300 ER در دسترس است. این سوئیت‌ها، یکی از نکات برجسته سفر، با منوهایی که بهترین غذاهای فرانسوی را به نمایش می‌گذارند، به سفر آشپزی ادامه می‌دهند. در طول سال، سرآشپزهای مشهور ستاره‌دار میشلین مانند آن سوفی پیک، امانوئل رنو، و گلن ویل تخصص خود را ارائه می‌کنند و لذت‌های لذیذی را ارائه می‌کنند تا مهمانان را در طول پروازشان خوشحال کنند.

ایرفرانس همچنان به ارتقای پیشنهاد La Première خود اختصاص دارد. تابستان امسال، این ایرلاین یک تجربه جدید، خصوصی و منحصر به فرد فرودگاهی را با یک لابی اختصاصی و سوئیت های بزرگ معرفی می کند. در فصل زمستان پیش رو، ایرفرانس از کابین بازطراحی شده La Première رونمایی خواهد کرد که نوید سطح بالایی از لوکس و راحتی را برای مسافران محترم خود می دهد.ایرلاین نیوز