راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

Hyatt حضور نیواورلئان را با دو هتل جدید افزایش داد


چهارشنبه 26 ژوئن 2024

زمان خواندن: 3 دقایق

Hyatt

Hyatt شرکت هتل‌ها امروز با اضافه کردن Maison Métier (سابق Maison de la Luz) و The Barnett (هتل سابق Ace New Orleans) به مجموعه خود، حضور برند خود را در نیواورلئان گسترش داد. این هتل ها امسال به مجموعه مستقل هایت می پیوندند و در برنامه وفاداری دنیای حیات شرکت خواهند کرد. هر دو ملک متعلق به شرکت های دامنه هستند و توسط HRI Hospitality مدیریت می شوند.

برندهای مجموعه مستقل هایت دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که هر کدام هویت و تجربه خاص خود را دارند. از هتل‌های تاریخی و مکان‌های محله‌ای پرجنب‌وجوش گرفته تا استراحتگاه‌های غوطه‌ور، هر ملک مستقل با مارک تجاری، سفر مسافر مدرن را با پیشنهادات منحصر به فرد و هیجان‌انگیز بهبود می‌بخشد.

رشد Hyatt همچنان توسط بخش اوقات فراغت و سبک زندگی تقویت می‌شود، و این گسترش برند در بازار نیواورلئان بر تعهد Hyatt به رشد با هدف در مقاصدی که برای مهمانان Hyatt و اعضای World of Hyatt اهمیت دارند، تاکید می‌کند. گفت: مایک وادل، معاون ارشد عملیات فرانشیز جهانی، Hyatt. Maison Métier و The Barnett فرهنگ پر جنب و جوش نیواورلئان را برجسته می کنند، و ما هیجان زده هستیم که حضور برند خود را در این شهر مشهور جهانی با این دو هتل برجسته که به طور هدفمند ساخته شده اند تا مکانی برای کشف و لذت از طریق غذا و نوشیدنی باشند، گسترش دهیم. هنر، موسیقی و فراتر از آن.»

واقع در خیابان کاروندلت، ج

در یک بلوک از میدان معروف لافایت نیواورلئان، این دو ملک به زودی به مجموعه مستقل هایت خواهند پیوست. آنها تجربه های منحصر به فرد مهمان، اقامتگاه های شیک، و برنامه های غذا و نوشیدنی جسورانه را ارائه می دهند و اقامتی غنی و معتبر را برای مسافران امروزی فراهم می کنند.

حرفه خانه

Maison Métier که انتظار می رود در سال 2024 به مجموعه Unbound توسط برند Hyatt بپیوندد، در یک ساختمان حفاظت شده 1908 قرار دارد. این مهمانخانه لوکس پاریسی یکپارچگی معماری تاریخی را با تزئینات و مبلمان معاصر ترکیب می کند. این هتل دارای 67 اتاق و سوئیت مجلل است که هر کدام دارای فضای داخلی مناسب و عناصر طراحی همه جانبه هستند. بار هتل به سبک سالنی که سابقاً Bar Marilou نام داشت، همکاری خود را با پروژه‌های Quixotic مستقر در پاریس حفظ می‌کند و همچنان یکی از محبوب‌ترین مکان‌های مورد علاقه نیواورلئانیایی‌ها است و لذت‌های آشپزی و کوکتل‌های خلاقانه ارائه می‌دهد.

بارنت

بارنت که انتظار می رود در سال 2024 به برند JdV by Hyatt بپیوندد، تاریخ خود را به عنوان فروشگاه مبلمان بارنت، یک محله محبوب، گرامی می دارد. این هتل که در منطقه پرجنب‌وجوش Warehouse واقع شده است، تأثیرات هنر دکو و مدرنیسم فرانسوی را ادغام می‌کند و گذشته شهر را جشن می‌گیرد و به مهمانان یک تجربه اصیل نیواورلئان ارائه می‌کند. بارنت دارای یک مکان اجرای موسیقی زنده و امکانات رفاهی به‌روز شده در سراسر ملک است. مکان‌های آشپزی آن هویت‌های جدیدی را به نمایش می‌گذارند، از جمله رستوران ایتالیایی اصلی سابق Josephine Estelle، بار روی پشت‌بام و استخر Alto، و مکان موسیقی Three Keys. رستوران Seaworthy با همان برند و رهبری آشپزی ادامه خواهد داد. مهمانان می‌توانند پیش‌بینی کنند که بارها و رستوران‌های بارنت در پاییز امسال رونمایی شوند.

“با همکاری با Hyatt، مهمانان ما می توانند منحصر به فرد ترین و پر انرژی ترین خواص را در نیواورلئان تجربه کنند، در حالی که از وابستگی ما به یک برند هتلداری در سطح جهانی بهره مند می شوند.” مت شوارتز گفت، مدیر عامل شرکت های دامنه. “Domain به نیواورلئان، مرکز شهر و سرمایه گذاری های ما در سراسر شهر متعهد است.” شوارتز اضافه کرد. Barnett و Maison Métier از جمله چندین پروژه جدید هستند که در حال حاضر در دست اجرا هستند و ما مشتاق پیشرفت آنها هستیم.

این یک افتخار واقعی است که سرپرستی این دو ملک نمادین نیواورلئان را در فصل بعدی خدمات و تجربیات مهمانان، و در عین حال افزودن مزایای شگفت‌انگیز وابستگی به برند Hyatt، به همراه داشته باشد. گفت: مایکل کولیج، مایکل کولیج، مدیر ارشد سرمایه گذاری و توسعه، HRI Hospitality. تیم ما برای ایجاد لحظات به یاد ماندنی و تقویت بیشتر پیوندهای محلی که در طول تاریخ HRI در جامعه نیواورلئان ایجاد کرده‌ایم، تخصیص داده شده است.»

هنگامی که هتل ها به برندهای مربوطه خود بپیوندند، اعضای World of Hyatt می توانند به سبک نیواورلئان را تجربه کنند و در اقامت خود امتیاز کسب کنند، که می تواند برای شب های رایگان، ناهار خوری، تجربه های رفاهی و موارد دیگر استفاده شود.هتل نیوز

Blog

تاجیکستان با سیاست سفر بدون ویزا برای 62 کشور از جمله روسیه، ژاپن، کشورهای شینگن و کشورهای شورای همکاری خلیج فارس، صنعت گردشگری را افزایش می دهد.

تاجیکستان با سیاست سفر بدون ویزا برای 62 کشور از جمله روسیه، ژاپن، کشورهای شینگن و کشورهای شورای همکاری خلیج فارس، صنعت گردشگری را افزایش

ادامه مطلب »