راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

FlyUSA از برنامه عضویت پیشرفته برای پاداش دادن به مشتریان وفادار رونمایی کرد


چهارشنبه 26 ژوئن 2024

زمان خواندن: 2 دقایق

فلیوسا

با FlyUSA سفر خصوصی بی‌نظیر و مفیدی را تجربه کنید. با معرفی Ascend Club، برنامه عضویت پیشرفته ما که مزایای انحصاری، از جمله تخفیف بی‌نظیر 2% بازگشت نقدی را برای مشتریان وفادار ارائه می‌دهد. با دسترسی جهانی نامحدود و ناوگان هواپیماهای دارای گواهی FAA، FlyUSA سفر شخصی به هر مقصد، با هر اندازه هواپیما را تضمین می کند. اعضای Ascend Club از یک تجربه برتر هوانوردی خصوصی همراه با مزایای ارزشمندی که هر سفر با FlyUSA را ارتقا می‌دهد، لذت می‌برند.

اعضای FlyUSA Ascend Club از مزایای زیر برخوردار هستند:

  1. تخفیف برجسته 2 درصدی بازگشت نقدی.
  2. 1000 دلار تخفیف برای هر پرواز در زمان رزرو.
  3. دسترسی به مشاور اختصاصی Ascend Club Travel Advisor.
  4. در دسترس بودن و بازیابی تضمینی
  5. امتیاز رزرو اولویت در روزهای اوج سفر.
  6. تا 250 دلار اضافی در هر پرواز.

شرکت و عملیات ما در حال رشد است. هدف ما ایجاد یک برنامه عضویت با مزایای متمایز بود که نشان دهد ما مشتریان خود و آنچه برای آنها مهم است را درک می کنیم. بری شولین، بنیانگذار و مدیر عامل FlyUSA. یکی از ویژگی‌های اصلی این است که 2% بازگشت نقدی به مشتریان برای وفاداری پاداش می‌دهد. در حالی که سایر برنامه ها مشتریان را بر اساس اندازه سپرده آنها در سطوح مختلف نگه می دارند، برنامه ما به مشتریان بازپرداخت می کند. این یک رویکرد منحصربه‌فرد است و پاسخ‌ها تا به امروز بسیار مثبت بوده است.»

این برنامه با تجمیع سطوح عضویت در دو سطح بهبود یافته است: Ascend Gold و Ascend Platinum. Ascend Platinum، سطح ممتازی که نیاز به یک سپرده کاملاً قابل بازپرداخت دارد، بازه زمانی کوتاه‌تری ۷۲ ساعته را تضمین می‌کند.
FlyUSA متعهد به ارائه راه حل های هوانوردی خصوصی پاسخگو، شخصی و بدون دردسر است. از زمان آغاز به کار خود در سال 2020، FlyUSA به رشد قابل توجهی دست یافته است و درآمد آن نسبت به سال گذشته 40 درصد افزایش یافته است. علاوه بر این، این شرکت به طور قابل توجهی خطوط تجاری خود را گسترش داده و اکنون ناوگانی متشکل از 20 هواپیما را مدیریت می کند.ایرلاین نیوز