راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

Southwest Airlines قرعه کشی “Summer of Go” را با جوایز هیجان انگیز سفر هفتگی راه اندازی کرد.


چهارشنبه 26 ژوئن 2024

زمان خواندن: 2 دقایق

خطوط هوایی جنوب غربی

در 25 ژوئن 2024، Southwest Airlines قرعه کشی “Summer of Go” را آغاز کرد و به مشتریان فرصت های هفتگی برای برنده شدن یکی از ده بسته سفر جذاب به مکان های برتر تعطیلات را داد. از امروز، علاقه مندان می توانند برای کشف جزئیات بیشتر و شرکت در مسابقه به سایت Southwest.fm/SummerofGo مراجعه کنند.

قرعه کشی این هفته شامل یک بسته سفر به کلرادو اسپرینگز، کلرادو است. یک برنده خوش شانس بلیط هواپیمای رفت و برگشت را برای خود و یک مهمان در Southwest Airlines® به کلرادو اسپرینگز، به اضافه 5000 امتیاز جایزه سریع، یک اقامت سه شب در هتل Element Colorado Springs Downtown، یک کارت هدیه Visa® 300 دلاری دریافت می کند. فعالیت در منطقه و یک کارت هدیه ویزا 250 دلاری برای حمل و نقل.

Southwest قصد دارد مقاصد جدید را به صورت هفتگی در طول قرعه کشی اعلام کند. شرکت‌کنندگان همچنین هر هفته یک کد تبلیغاتی دریافت می‌کنند که می‌تواند برای کرایه‌های تخفیف‌خورده به مقصد مشخص شده آن هفته در Southwest.com استفاده شود.

قرعه‌کشی‌ها توسط سازندگان محتوا مانند Anna Paige Morgan (@annapaigemorgan)، شارلوت تامپسون (@charfromchicago)، Jasmine Alley (@JasmineAlley)، Payton Cavin (@mellowyellowpay) و Shem Hooda (@sugarandstamps) به نمایش گذاشته می‌شود. آن‌ها ویدیوهایی از سفرهای خود به این مکان‌ها ارائه می‌کنند و نکاتی در مورد جاذبه‌ها و فعالیت‌های برتر ارائه می‌دهند.

علاوه بر این، Southwest اخیراً «Wanna Go Wednesdays» را راه‌اندازی کرده است، جایی که مشتریان می‌توانند هر چهارشنبه کرایه‌های پایین استثنایی را برای سفرهای آینده در Southwest.com پیدا کنند.

در طول پرواز، مسافران می‌توانند از طریق پورتال سرگرمی Inflight که مجموعه تلویزیونی «مقاصد جنوب غربی بر حسب تقاضا» را دارد، درباره مقاصد مختلف جنوب غربی کاوش کنند. تجربه داخل هواپیما همچنین شامل یک ردیاب پرواز از FlightPath3D و دسترسی به حلقه‌های مقصد است. این ویدیوهای کوتاه تجربیات برتر محلی را به نمایش می گذارند و توسط وبلاگ های مسافرتی معروف بررسی می شوند. مسافران می‌توانند با استفاده از ویژگی برنامه‌ریزی سفر پورتال، تجربه‌های پرطرفدار، فهرست‌های پخش انتخاب‌شده، و حتی برنامه‌های سفر خود را ایجاد کنند.

گفت: “نقشه مسیر قوی ما شامل مقاصدی از ساحل به ساحل است که برای هر نوع مسافری که به دنبال فرار است، ماجراجویی را ارائه می دهد.” جنیفر بریدی، معاون ارتباطات بازاریابی و استراتژی در شرکت هواپیمایی ساوت وست. “در حالی که مشتریان ما تعطیلات بعدی خود را در نظر می گیرند، ما دلایل بیشتری را ارائه می دهیم تا برنامه های آنها را از تمایل به رفتن تغییر دهند تا فرصت هایی برای برنده شدن بسته های جایزه در طول مسیر داشته باشند.”

شرکت هواپیمایی Southwest به دلیل خدمات و ارزش استثنایی خود مشهور است و به 121 فرودگاه در 11 کشور خدمات ارائه می دهد. از زمان آغاز به کار خود در سال 1971، Southwest قصد داشته است سفرهای هوایی را در دسترس تر و مکرر تر کند و به برترین شرکت هواپیمایی برای پروازهای داخلی بدون توقف در ایالات متحده تبدیل شود.ایرلاین نیوز