راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

Saber Corporation و Etihad Airways با ادغام قابلیت های توزیع جدید در سراسر اروپا، خاورمیانه و آفریقا کارایی سفر را افزایش می دهند.


پنجشنبه 27 ژوئن 2024

زمان خواندن: 2 دقایق

شرکت سابر و خطوط هوایی اتحاد

شرکت سابر، یک ارائه‌دهنده برجسته نرم‌افزار و راه‌حل‌های فناوری برای صنعت سفر جهانی، از ادغام محتوای قابلیت توزیع جدید اتحاد ایرویز (NDC) در بازار جهانی سفر خود خبر داده است. هدف این حرکت استراتژیک افزایش دسترسی و کارایی برای آژانس های مسافرتی و خریداران شرکتی در سراسر اروپا، خاورمیانه و آفریقا (EMEA) است.

این ادغام که در ابتدا در عمان و بحرین راه اندازی شد، به آژانس ها اجازه می دهد تا به طور یکپارچه به پیشنهادات NDC خطوط هوایی اتحاد دسترسی داشته باشند، رزرو و مدیریت کنند. عرضه گسترده‌تر در سراسر منطقه EMEA از همین روند پیروی خواهد کرد و آژانس‌های بیشتری را قادر می‌سازد تا از محتوای بلادرنگ و راه‌حل‌های سفارشی سفر استفاده کنند.

ادغام Sabre از محتوای NDC آژانس های مسافرتی را قادر می سازد تا پیشنهادات NDC اتحاد را در کنار گزینه های سنتی به طور موثر مقایسه و رزرو کنند. این قابلیت از طریق مجموعه ابزارهای قوی Sabre، از جمله APIها، برنامه رزرو Saber Red 360 و ابزار رزرو آنلاین GetThere تسهیل می‌شود. این پلتفرم‌ها تضمین می‌کنند که آژانس‌ها می‌توانند طیف وسیع‌تری از گزینه‌های سفر شخصی، محتوای غنی‌شده، قیمت‌گذاری پویا و راه‌حل‌های متناسب را برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد برای تجربه‌های سفر منحصربه‌فرد به مسافران ارائه دهند.

“ما از اضافه شدن محتوای NDC خطوط هوایی اتحاد به بازار سفر خود هیجان زده ایم، که نشان دهنده تعهد مداوم ما به ارائه محتوای مورد نظر مشتریان و قابلیت های مقیاس پذیر آنها است.” ژان وینسنت تولر گفت، معاون رئیس، فروش خطوط هوایی برای منطقه EMEA در Sabre. “این ابتکار تعهد ما به نوآوری و راه اندازی یک بازار سفر قانع کننده را نشان می دهد که دسترسی موثر به منابع متعدد محتوا از جمله NDC را فراهم می کند.”

Saber در میان همتایان خود با ارائه قابلیت‌های جامع NDC که نیازهای فناوری اطلاعات توزیع و خطوط هوایی را برآورده می‌کند، متمایز است. SabreMosaic که اخیراً رونمایی شده است، نشان دهنده یک پلت فرم پیشرفته سیستم خدمات مسافری (PSS) است که به طور خاص برای خرده فروشی خطوط هوایی طراحی شده است. این ابزار نوآورانه به اپراتورها اجازه می‌دهد تا به سرعت محتوای شخصی‌شده و پویا را در زمان واقعی تولید و به بازار عرضه کنند. این توزیع یکپارچه را از طریق کانال‌های مستقیم و فروشندگان شخص ثالث تسهیل می‌کند و در نتیجه چابکی خطوط هوایی را در برآوردن نیازهای مسافری در حال تکامل افزایش می‌دهد.ایرلاین نیوز