راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

باشگاه مد و متخصص یوگا، جونا کِست، برای تقویت سلامتی مهمان همکاری می کنند


پنجشنبه 27 ژوئن 2024

زمان خواندن: 3 دقایق

یونا کیست

باشگاه پزشکی، پیشگام تعطیلات فراگیر، از اعلام همکاری متحول کننده با مربی مشهور یوگا، جونا کست، که اکنون به عنوان سفیر یوگا در استراحتگاه های این برند در آمریکای شمالی و کارائیب خدمت خواهد کرد، بسیار هیجان زده است. این همکاری نشان‌دهنده گامی مهم در تعهد کلاب مد به ارتقای رفاه کل نگر، ارتقای تجربه مهمانان و تقویت جایگاه خود به عنوان برند برتر تعطیلات سبک زندگی است.

جونا کست که در میراث یوگا متولد شد، به عنوان یک مربی یوگای مشهور آشتانگا و وینیاسا در سطح جهانی نامی برای خود دست و پا کرد. جونا که به دلیل کلاس‌های الهام‌بخش و همکاری با برندهای برتر مانند نایک و نتفلیکس شناخته می‌شود، تجربه و تعهد گسترده جونا برای رفاه به طور یکپارچه با مأموریت کلاب مد برای ارائه تجربیات رویایی و جوان‌کننده برای مهمانانش همسو می‌شود. این همکاری جدید بخشی از استراتژی کلاب مد برای ارتقای برنامه یوگا خود است و ارزش استثنایی را با استفاده از تخصص منحصر به فرد جونا در اقامت هر مهمان ارائه می کند.

اخیراً، جونا یک جلسه آموزشی عمیق برای G.Os یوگا (سازمان دهندگان مهربان) در استراحتگاه های آمریکای شمالی و کارائیب Club Med برگزار کرد. هدف از این آموزش اصلاح برنامه‌نویسی یوگا و معرفی شیوه‌های امضای جونا، بهبود برنامه سلامتی فیوژن بود. در طول این جلسات غوطه‌ور، جونا دانش و اشتیاق عمیق خود را به مربیان با تکنیک‌های نوآورانه، جریان‌های یوگای امضا، کارگاه‌های ترتیب‌دهی، موسیقی انتخاب‌شده، و دیدگاهی تجدیدشده در مورد سلامتی مجهز کرد. آموزش او الهام بخش مربیان یوگا است که اکنون آماده اند تا تمرینات نشاط آور او را با مهمانان به اشتراک بگذارند.

میهمانان اکنون می توانند با راهنمایی یونس سفری سلامتی غنی را آغاز کنند. سه جریان یوگا که به طرز ماهرانه ای ساخته شده است – یوگای ریشه برای زمین کردن، یوگای ترمیمی برای آرامش، و یوگای جریانی برای انرژی – آرامش و تجدید قوای عمیق تری را به مهمانان ارائه می دهد. G.Os گواهی شده یوگا باشگاه مد، آموزش دیده توسط جونا، بیش از 20 ساعت جلسات یوگا و مدیتیشن در هفته، از جمله کلاس های ساحلی و غروب آفتاب را ارائه می دهند. این برنامه گسترده تضمین می کند که مهمانان می توانند از تمرین یوگا متناسب با سطح مهارت و ترجیحات خود لذت ببرند، همه در تنظیمات خیره کننده استراحتگاه های Club Med.

“ما بسیار هیجان زده هستیم که همکاری خود را با Jonah Kest، مربی یوگا شناخته شده جهانی، به عنوان بخشی از تعهد خود برای ارتقای تجربه سلامتی در Club Med اعلام کنیم. تخصص و اشتیاق یونا به یوگا کاملاً با دیدگاه ما برای ارائه تجربیات جامع و غنی برای مهمانانمان مطابقت دارد. کارولین دویون، رئیس و مدیر عامل کلاب مد آمریکای شمالی و کارائیب. این همکاری به ویژه با گسترش برنامه Wellness Fusion در سراسر استراحتگاه های آمریکای شمالی بسیار مهم است. در کلاب مد، ما به طور مداوم در تلاش برای نوآوری و ارائه ارزش استثنایی هستیم، و این همکاری گام مهمی در سفر مداوم ما برای ارتقای رفاه و الهام بخشیدن به جامعه ما است.”

امسال تکمیل برنامه Wellness Fusion کلاب مد در هفت ملک آمریکای شمالی است. برنامه Wellness Fusion که برای ایجاد آرامش نهایی طراحی شده است، ترکیبی هماهنگ از یوگا، تغذیه سالم، ورزش های فعال، آرامش در اسپا و طبیعت را ارائه می دهد. اتصال مجدد از زمان راه‌اندازی آن در سال ۲۰۲۲، این برنامه به گونه‌ای تکامل یافته است که شامل متخصصین تخصصی یوگا در هر استراحتگاه، بیش از ۲۰ ساعت یوگا و مدیتیشن در هفته، شب‌های سلامتی هدایت‌شده، و غذاهای چرخشی مبتنی بر گیاه با الهام از سرآشپز گیاهی برنده جایزه Food Network است. کلویی کوسکارلی. اکنون در هفت استراحتگاه آمریکای شمالی – کلاب مد میش پلیا اسمرالدا، کلاب مد پونتا کانا، کلاب مد کبک، کلاب مد ایکستاپا پاسیفیک، کلاب مد کانکون، کلاب مد کلمبوس، و کلاب مد ترکویز- در دسترس است – برنامه سلامتی فیوژن تضمینی است که به خوبی ارائه می شود. ، تجربه ای جوان کننده برای همه مهمانان.

می‌گوید: «همکاری با Club Med فرصتی باورنکردنی برای آوردن قدرت تغییردهنده یوگا به مخاطبان گسترده‌تری در برخی از زیباترین و آرام‌ترین مکان‌های جهان است.» جونا کست. “من در کودکی از Club Med بازدید کردم و اکنون میهمانان را در سفری به سمت دستیابی به تعادل و آرامش عمیق از طریق برنامه غنی شده یوگا Wellness Fusion راهنمایی می کنم.”

در طول سال، جونا از استراحتگاه های مختلف کلاب مد بازدید خواهد کرد تا جلسات منحصر به فرد یوگا و تجربیات سلامتی را رهبری کند. منتظر به روز رسانی برنامه های هیجان انگیز تر باشید.هتل نیوز