راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

اتحاد نوآورانه: رویا و سیتی بلو برای پیشبرد رشد در صنعت مهمان‌نوازی آفریقا


پنجشنبه 27 ژوئن 2024

زمان خواندن: 2 دقایق

رویای سیتی آبی

هتل ها و استراحتگاه های رویایی و سیتی آبی هتل ها برای رسمیت بخشیدن به همکاری با MOU در AHIF 2024 در ویندهوک، همسو با ماموریت AHIF برای سرمایه گذاری و رشد در مهمان نوازی آفریقایی.

Dream Hotels & Resorts (Dream) و CityBlue Hotels (CityBlue) (www.CityBlueHotels.com) هیجان زده هستند تا از یک همکاری استراتژیک فروش و نمایندگی جدید پرده برداری کنند که برای افزایش نفوذ خود در بازار در سراسر آفریقا طراحی شده است.

این مشارکت تحت عنوان “اتحاد برای آینده مهمان نوازی آفریقایی پر رونق” گامی کلیدی در ترکیب نقاط قوت دو برند برجسته مهمان نوازی آفریقایی با تعهد متقابل به توسعه پایدار است.

Dream به عنوان یک چهره پیشرو در صحنه مهمان نوازی آفریقای جنوبی، دارای مجموعه متنوعی از 23 ملک با کاربری مختلط است. CityBlue که به عنوان سریع‌ترین رشد زنجیره هتل‌های بومی آفریقا با مکان‌هایی در آکرا، دارالسلام، جوبا، کامپالا، کیگالی، لامو، مومباسا و نایروبی شناخته می‌شود، قصد دارد تا سال 2028 به 50 هتل عملیاتی گسترش یابد.

می‌گوید: «همکاری نیروی قدرتمندی است که دیدگاه‌های مختلف را گرد هم می‌آورد نیک دیکسون، مدیر هتل ها و استراحتگاه های رویایی. ما با ترکیب منابع، تخصص و شبکه‌های گسترده خود، رویکردی واحد برای گسترش بازار ایجاد می‌کنیم و در عین حال ارزش بیشتری را برای مهمانان خود ارائه می‌کنیم.»

مطابق با جمیل ورجیموسس و مدیر عامل هتل های CityBlue، شراکت آنها در شرق و غرب-مقایسه با جنوب شامل کمپین های بازاریابی مشترک، تبلیغات با نام تجاری مشترک، نمایندگی نمایشگاه های تجاری ترکیبی، و مبادله نمایندگان قراردادی، عمده فروشان و مشتریان برای اطمینان از دسترسی به بازار متنوع خواهد بود. .

او می افزاید: «یک جزر و مد بالا همه قایق ها را بلند می کند. ما با همکاری در بازارهای مکمل، فرصت‌های همکاری‌های پان آفریقایی را تأیید می‌کنیم که در نهایت منجر به صنعتی انعطاف‌پذیرتر، قوی‌تر و یکپارچه‌تر می‌شود.»

Dream Hotels & Resorts و CityBlue Hotels شراکت خود را با یک یادداشت تفاهم رسمی (MOU) در مجمع سرمایه گذاری هتل آفریقا (AHIF) در ویندهوک در هفته 25 ژوئن 2024 رسمی خواهند کرد. این همکاری یکپارچه با ماموریت AHIF در هماهنگی است. ترویج سرمایه گذاری، همکاری و توسعه در بخش مهمان نوازی آفریقا.هتل نیوز