راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

2024 سال افزایش سفر با پروازهای بین المللی جدید در مسافت طولانی است


پنجشنبه 27 ژوئن 2024

زمان خواندن: 2 دقایق

پروازهای پریمیای هوایی

به نظر می رسد سال 2024 با وعده های یک سال افزایش چشمگیر فرا رسیده است صنعت مسافرت.

هواپیماهای جدید براق با طرح‌های جدید، فناوری و چیدمان پویا صندلی‌ها با سرعتی سریع وارد صنعت هوانوردی می‌شوند. چنین هواپیماهایی به دلیل برد پروازی گسترده‌تر، سود بیشتری را برای خطوط هوایی فراهم می‌کنند.

ما جدید را در لیست کوتاه قرار داده ایم مسافت طولانی پروازهای بین المللی که سفر شما را راحت تر و هوشمندتر از همیشه می کند:

زنبور فرانسوی

فرنچ بی رویای گروه دوبرویل بود که حوزه حمل و نقل هوایی را برای رقابت خارجی در بازار کم هزینه دوربرد باز نگذارد.

در جولای 2021 فرنچ بی اولین پروازهای خود را به نیویورک آغاز کرد و در آوریل 2022، این شرکت هواپیمایی مسیرهای خود را به لس آنجلس گسترش داد. سال 2022 سال تقویت حضور آن در سواحل آمریکا با راه اندازی ارتباط مستقیم بین پاریس و میامی.

مرحله

شرکت هواپیمایی LEVEL مترادفی برای تجربه پرواز بدون توقف با بهترین قیمت حتی در فصل بالا است. چه مقصد بعدی شما نیویورک، سانتیاگو د شیلی، بوئنوس آیرس، بوستون یا میامی باشد، مسافران می‌توانند تجربه پرواز در نوع خود را در LEVEL تجربه کنند.

ایرباس A330-200 یکی از محبوب ترین و قابل اعتمادترین هواپیماهای مسافت طولانی در جهان توسط LEVEL است که بارسلون را به مقاصد مختلف در سراسر قاره آمریکا متصل می کند.

هوا پریمیا

Air Premia به‌عنوان تنها شرکت هواپیمایی نوآور کره‌ای که بهترین تجربه پرواز در مسافت‌های میانی تا طولانی را ارائه می‌کند، متمایز است. این شرکت هواپیمایی کره جنوبی که در سال 2017 تأسیس شده است، خدمات داخلی و بین المللی را ارائه می دهد.

با ترکیب یکپارچه از تجربه و هیجان و بهترین راحتی در کلاس، Air Premia یک انتخاب واضح برای مسافرانی است که به جای بودجه به دنبال راحتی هستند. این ایرلاین اهداف بلند مدتی برای ارائه خدمات به مقاصدی در اروپا، آمریکای شمالی و جنوب شرقی آسیا.

اسکات

Scoot سفر خود را در سال 2012 با چشم اندازی برای جستجوی راه های جدید و نوآورانه برای بهبود تجربه پروازهای طولانی مدت مشتریان آغاز کرد. امروزه این شرکت هواپیمایی دارای خانواده بیش از 50 هواپیمای خود است.

میانگین ناوگان Scoot کمی بیش از 6 سال است که با توجه به اینکه میانگین صنعت حدود 15.5 سال می چرخد، یک شاهکار جالب است. در کشورهایی از جمله تایلند، تایوان چین، کره جنوبی، سنگاپور، لائوس، اندونزی، عربستان سعودی، آلمان، استرالیا، یونان و غیره فعالیت می کند.

با پروازهای طولانی مدت که به تازگی پدیدار شده اند، هوانوردی به نقش کلیدی خود در ارتباط با تجارت و جوامع در سراسر جهان بازمی گردد.

در حال حاضر، مسافران می توانند پرواز به مسافت های طولانی را مانند هرگز تجربه کنند.ایرلاین نیوز