راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

WebCargo و Coyne Airways برای ساده سازی رزرو جهانی بار با یکدیگر همکاری می کنند


پنجشنبه 27 ژوئن 2024

زمان خواندن: 2 دقایق

محموله وب

WebCargo by Freightos، یک پلت فرم دیجیتال برتر برای رزرو و پرداخت خدمات حمل و نقل بین المللی، از رونمایی از آخرین همکاری خود با Coyne Airways بسیار هیجان زده است. این مشارکت استراتژیک ردپای WebCargo را در سراسر آفریقا، خلیج‌فارس و مناطق خزر افزایش می‌دهد و به حمل‌ونقل‌ها و شرکای خطوط هوایی دسترسی آسان به قیمت‌گذاری، رزرو، اتصالات بین خطوط و راه‌حل‌های پرداخت را ارائه می‌دهد.

Coyne Airways که در سال 1994 تأسیس شد، پیشگام در لجستیک محموله هوایی بوده و تا به امروز حدود 300000 تن بار هوایی را با موفقیت حمل کرده است. کوین ایرویز در باز کردن مسیرهای بار به مقاصدی که به طور سنتی توسط شبکه های جهانی از آن استفاده نمی شود، مانند قفقاز، افغانستان، عراق و جزیره ساخالین نقش مهمی ایفا کرده است. در حال حاضر تمرکز این شرکت بر ارائه خدمات جامع در سراسر آفریقا، خلیج فارس و مناطق خزر است. لری کوین نه تنها به دلیل تأسیس خطوط هوایی کوین، بلکه به خاطر تلاش های پیشگامانه اش برای حمل و نقل محموله به مقاصد صعب العبور نیز شناخته شده است. جولین تریای، مدیر فروش WebCargo توسط Freightos. با تبدیل شدن Coyne به اولین حاملی که رزرو کالاهای خطرناک را در پلتفرم WebCargo ارائه می‌کند، آنها همچنان در نوآوری، گسترش دسترسی و ساده‌سازی تدارکات برای فورواردرها در سطح جهانی پیشرو هستند.»

گفت: «ما از شراکت با WebCargo by Freightos برای رساندن ظرفیت بار هوایی خود به مخاطبان گسترده‌تری خوشحالیم.» لیانا کوین، مدیر شرکت Coyne Airways. “این همکاری نشان دهنده تعهد ما به نوآوری و افزایش تجربه مشتری است. با ارائه نرخ‌های بی‌درنگ و قابلیت‌های رزرو، از جمله برای کالاهای خطرناک، ابزارهایی را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهیم که برای بهینه‌سازی عملیات لجستیکی نیاز دارند.ایرلاین نیوز

Blog

تاجیکستان با سیاست سفر بدون ویزا برای 62 کشور از جمله روسیه، ژاپن، کشورهای شینگن و کشورهای شورای همکاری خلیج فارس، صنعت گردشگری را افزایش می دهد.

تاجیکستان با سیاست سفر بدون ویزا برای 62 کشور از جمله روسیه، ژاپن، کشورهای شینگن و کشورهای شورای همکاری خلیج فارس، صنعت گردشگری را افزایش

ادامه مطلب »