راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

ایر کره ای و لجستیک CEVA ابتکارات پایداری پیشگامی را برای حمل و نقل هوایی راه اندازی کردند


پنجشنبه 27 ژوئن 2024

زمان خواندن: 2 دقایق

هوای کره ای

هوای کره ای قرار است با همکاری شرکت تدارکات جهانی CEVA Logistics، ابتکار سوخت هوانوردی پایدار خود (SAF) را برای محموله افزایش دهد. برنامه SAF کره ای ایر که در سپتامبر 2023 راه اندازی شد، همکاری صنعت را برای ارتقای پایداری تشویق می کند.

مراسم امضای قرارداد در جریان کنفرانس هوایی باربری چین 2024 در شانگهای انجام شد. طبق این قرارداد، CEVA Logistics به شرکت کره ای ایر در ادغام SAF در عملیات بار هوایی خود کمک خواهد کرد. در مقابل، Korean Air کاهش انتشار کربن حاصل از استفاده از SAF را با CEVA Logistics به اشتراک خواهد گذاشت. هر دو نهاد به پیشبرد استفاده از SAF و حمایت از کاهش انتشار کربن در صنعت لجستیک اختصاص دارند.

گفت: “ما از حمایت قوی مشاغل و مشتریان محموله برای برنامه SAF خود خرسندیم.” جادونگ او، معاون ارشد رئیس جمهور و رئیس بخش بازرگانی باربری کره ای. ما به ایجاد شراکت‌هایی ادامه خواهیم داد که مشتریان ما را قادر می‌سازد به طور فعال و مستقیم در تلاش‌های کربن‌زدایی مشارکت کنند.»

گفت: «یکی از اهرم‌های کلیدی کوتاه‌مدت CEVA برای ترویج کربن‌زدایی به همکاری بستگی دارد.» اولیویه بوکارا, Air & Ocean Leader APAC, CEVA Logistics. “از طریق توسعه راه حل های جدید برای مشتریان خود با شرکای هواپیمایی مانند Korean Air، ما می توانیم به تغییرات معنی دار در صنعت خود کمک کنیم. گسترش عرضه SAF ما به بازار آسیا گامی ملموس است که اکنون می‌توانیم برداریم زیرا به پیشرفت‌های بیشتر در سوخت‌ها و سایر فناوری‌ها برای کربن زدایی حمل و نقل هوایی و زنجیره تامین جهانی نگاه می‌کنیم.

در فوریه 2022، کره‌ای ایر به عنوان اولین حامل پرچم کره‌ای که سوخت هوانوردی پایدار (SAF) را در مسیر برنامه‌ریزی‌شده پاریس – سئول اینچئون خود مستقر کرد، به نقطه عطف مهمی دست یافت. با تکیه بر این ابتکار، شرکت هواپیمایی با امضای یادداشت تفاهم (MOU) با شل در سپتامبر 2022، تعهد خود را به پایداری بیشتر تقویت کرد. این توافقنامه برنامه‌های کره‌ای ایر برای تهیه SAF در فرودگاه‌های بزرگ آسیا اقیانوسیه و خاورمیانه از سال 2026 تا 2031.

در حرکت رو به جلو، کره‌ای ایر همچنان به پیشبرد شیوه‌های هوانوردی پایدار اختصاص دارد. این شرکت هواپیمایی به همکاری نزدیک با مشتریان، شرکت های انرژی و سهامداران خود برای ترویج پذیرش گسترده SAF در صنعت هوانوردی جهانی ادامه خواهد داد.ایرلاین نیوز