راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

بوتیک هتل الحمرا در «بهترین مجموعه» مورد علاقه هتل‌های لوکس کوچک جهان قرار گرفت


پنجشنبه 27 ژوئن 2024

زمان خواندن: < 1 دقیقه

هتل الحمرا

Boutique Hotel Alhambra، واقع در جزیره Lošinj، به عنوان یکی از اعضای برجسته “بهترین مجموعه” توسط Small Luxury Hotels of the World (SLH) به رسمیت شناخته شده است. این گروه انحصاری شامل تنها 21 هتل در مجموعه SLH است که کمتر از 4٪ از اعضای فعلی آن را تشکیل می دهد. قابل ذکر است که بوتیک هتل الحمرا به عنوان تنها نماینده کرواسی در این مجموعه محترم می باشد.

The Finest Collection مظهر ماهیت SLH است، که شامل هتل هایی می شود که به خودی خود مقاصدی هستند، در جامعه سفرهای لوکس مورد احترام هستند و به عنوان نمادهای صنعت شناخته می شوند. این هتل ها به عنوان قهرمانان برند SLH عمل می کنند و استانداردهای جهانی را برای مهمان نوازی لوکس تعیین می کنند. گنجاندن Boutique Hotel Alhambra در Finest Collection بر تعهد آن به فراتر رفتن از انتظارات در خدمات و ارائه یک تجربه لوکس همهجانبه تاکید می کند.

فرآیند انتخاب دقیق بود و توسط هیئتی از کارشناسان سفرهای لوکس که هتل‌هایی را با معیارهای سخت‌گیرانه شناسایی می‌کردند، نظارت می‌شد:

  1. امتیازات بازرسی استثنایی: میانگین نمرات بازرسی مداوم حداقل 90٪ در طول سه سال گذشته، با آخرین امتیاز بیش از 90٪.
  2. حضور بی عیب و نقص آنلاین: مورد احترام جامعه سفرهای لوکس، مورد تایید نهادهایی مانند American Express، Forbes Travel Guide، Virtuoso، و راهنمای Michelin.
  3. ماهیت SLH: نشان دادن ماهیت SLH و تضمین به رسمیت شناختن به عنوان مقصد به خودی خود.

گنجاندن Boutique Hotel Alhambra در مجموعه SLH Finest به عنوان شاهدی بر تعهد تزلزل ناپذیر آن برای ارائه یک تجربه فوق العاده برای مهمانان است.هتل نیوز

Blog

قطع شدن فناوری اطلاعات CrowdStrike موجی از شوک به صنعت هواپیمایی وارد می‌کند: میلیون‌ها دلار به عنوان درآمد از دست می‌رود، غرامت نامشخص است؟ چه چیزی میخواهید بدانید؟

قطع شدن فناوری اطلاعات CrowdStrike موجی از شوک به صنعت هواپیمایی وارد می‌کند: میلیون‌ها دلار به عنوان درآمد از دست می‌رود، غرامت نامشخص است؟ چه

ادامه مطلب »