راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

هواپیمایی اتحاد از خلبانان سراسر جهان دعوت می کند تا فرصت های شغلی خود را در ابوظبی بررسی کنند.


پنجشنبه 27 ژوئن 2024

زمان خواندن: 2 دقایق

راه هوایی اتحاد

خطوط هوایی اتحاد قصد دارد در سال جاری به طور قابل توجهی فهرست خلبانان خود را همزمان با رشد ناوگان و شبکه جهانی خود گسترش دهد. هدف شرکت هواپیمایی ملی امارات متحده عربی برای تحقق اهداف رشد بلندپروازانه و تقویت آرزوها با افزایش تلاش‌های خود برای استخدام است.

این شرکت هواپیمایی یک نمایشگاه بین‌المللی جاده‌ای را در هشت شهر اروپایی راه‌اندازی می‌کند و برنامه‌هایی برای گسترش این ابتکار به مقاصد متعدد جهانی دارد. این نمایش جاده ای به عنوان فرصتی برای خلبانان از رده ها و پیشینه های مختلف هواپیما برای ابراز علاقه خود برای پیوستن به اتحاد عمل می کند. داوطلبان علاقه مند می توانند در این نمایشگاه های جاده ای شرکت کنند یا برای جزئیات بیشتر به سایت careers.etihad.com مراجعه کنند.

علاوه بر خلبانان، اتحاد از شرکا و اعضای خانواده دعوت می کند و بر ابوظبی به عنوان یک مکان استثنایی برای اقامت و ایجاد شغل تاکید می کند که برای افراد و خانواده ها به طور یکسان پذیرایی می کند. اتحاد قصد دارد شهرت خود را به عنوان خط هوایی ترجیحی برای مسافران در سراسر جهان مستحکم کند.

جان رایت، مدیر عملیات و مهمان در هواپیمایی اتحاد، گفت: “در حالی که ما در این راهنمای استخدام خلبان شروع می کنیم، مفتخریم که هر آنچه اتحاد و ابوظبی دارند را به نمایش می گذاریم و به دنبال خلبانانی هستیم که در جاه طلبی های ما سهیم باشند.

ما قدردانی می‌کنیم که خلبان‌ها انتخاب می‌کنند که به کدام خط هوایی ملحق شوند و به همین دلیل مایلیم نه تنها فرصت‌های پیشرفت شغلی و پیشرفت پیشنهادی در اتحاد، بلکه خانه و سبک زندگی فوق‌العاده‌ای را که ابوظبی ارائه می‌دهد، برجسته کنیم. ”

اتحاد ایرویز به طور فعال در ناوگان متنوع خود، شامل هواپیماهایی مانند ایرباس A320، A350، A380، Boeing 777، 787، و Boeing 777، خلبانان را استخدام می کند. حتی خلبانانی که در حال حاضر تمام معیارهای اتحاد را ندارند، تشویق می شوند در نمایشگاه جاده ای شرکت کنند یا علاقه خود را به صورت آنلاین برای فرصت های آینده ثبت کنند.

اتحاد قصد دارد تا سال 2030 ناوگان خود را در مقایسه با سال 2022 دوبرابر کند. این توسعه نوید پیشرفت شغلی قابل توجه و چشم اندازهای تبلیغاتی را برای خلبانان می دهد و اتحاد را به عنوان گزینه ای جذاب برای هوانوردان جاه طلبی که به دنبال شغلی پایدار هستند، قرار می دهد. مسیر.

اتحاد دارای یک جامعه خلبان پر جنب و جوش است که نماینده 142 ملیت است که تحت امارات ابوظبی متحد شده اند. پیوستن به اتحاد اکنون فرصتی هیجان انگیز برای تجربه زندگی در این مرکز پر رونق امارات است.

زندگی در ابوظبی یک محیط امن با فعالیت های فراوان برای افراد و خانواده ها فراهم می کند. خلبانان می‌توانند از سواحل خیره‌کننده، ورزش‌های آبی در دریای عرب، ماجراجویی‌های بیابانی، و غذاخوری‌های پرجنب‌وجوش و تفریحات شبانه لذت ببرند. علاوه بر این، نزدیکی به دبی، سرگرمی ها و تجربیات فرهنگی بیشتری را ارائه می دهد.

برای خانواده‌ها، ابوظبی جامعه‌ای دلپذیر با مدارس درجه یک و تعداد زیادی از امکانات خانواده‌محور را ارائه می‌دهد.

شبکه گسترده پرواز اتحاد بیش از 70 مقصد در سراسر استرالیا، آسیا، آفریقا، خاورمیانه، اروپا و آمریکای شمالی را در بر می گیرد. این شرکت هواپیمایی در حال گسترش مسیرهای خود از جمله خدمات جدید به بالی، جیپور و القاسم از ژوئن امسال است، همراه با پروازهای فصلی به مقاصد دیدنی مانند میکونوس و سانتورینی در یونان، نیس در ریویرای فرانسه، و نقاط مهم تعطیلات مانند مالاگا در اسپانیا. و آنتالیا در ترکیهایرلاین نیوز