راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

شمارش معکوس آغاز می شود! اجلاس و جوایز گردشگری 2 در تاریخ 28 ژوئن ، ET Travelworld


زمان بازگشت پیروزمندانه فرا رسیده است اقتصادی تایمز موش & اجلاس گردشگری عروسی & جوایز، دومین نسخه باشکوه آن با هماهنگی ET Travel World. این اجلاس معتبر در 28 ژوئن 2024 در مکان مجلل برگزار می شود. هتل ها و استراحتگاه های اوریکا در بمبئی، نوید تجربه ای سرشار از تعامل جذاب و دانش روشنگر را برای همه ذینفعان محترم در مسافرت رفتن، گردشگری و مهمان نوازی قلمروها

مملو از جلسات قدرتمند با بلندگوهای برتر در صنعتمنحصر به فرد ‘با دعوت’ رویداد بر پتانسیل مقصد MICE و مراسم عروسی تمرکز خواهد کرد و فرصتی انحصاری به شرکت کنندگان برای ملاقات با خریداران، فروشندگان و کهنه‌سربازان این بخش و تبادل دانش و یادگیری ارائه می‌کند.

دومین نسخه از اجلاس MICE & Wedding Tourism Summit Economic Times درباره ایده “شکل دهی مجدد به صنعت” در آستانه ورود به آینده رویدادها است و بررسی می کند که چگونه هوش مصنوعی و طراحی هدفمند می تواند سود را افزایش دهد و تجربیات تاثیرگذاری ایجاد کند. در طول اجلاس یک روزه، بحث‌های متنوعی موضوعات مربوط به MICE، سفرهای تجاری و شرکتی، مدیریت رویداد و برنامه‌ریزی عروسی را در کنار روندهای در حال تحول جلسات، نمایشگاه‌ها و چشم‌انداز خدمات مرتبط پوشش خواهد داد.

قبل از همه‌گیری، در سال 2019، اندازه بازار جهانی MICE بیش از 808 میلیارد دلار بود و اندازه بازار MICE در هند 37576 کرور روپیه بود که نزدیک به 60 درصد آن از MIC بود (جلسات، مشوق‌ها و بخش کنفرانس ها. از این تعداد، 65 درصد رویدادهای B2B بودند. بر اساس آخرین پیش بینی ها، انتظار می رود تا پایان سال 2024، هزینه سفرهای تجاری به 1.4 تریلیون دلار برسد و در سال آینده بهبودی کامل از بیماری همه گیر انجام شود.

به همین ترتیب، بازار پررونق گردشگری عروسی مقصد، به ارزش 26.8 میلیارد دلار در سال 2022، پیش بینی می شود که تا سال 2033 به رقم خیره کننده 103.5 میلیارد دلار برسد، تمرکز اصلی است. با ابزارهایی برای برنامه‌ریزی از راه دور، دعوت‌نامه‌ها، دعوت‌نامه‌ها و به‌روزرسانی‌ها، چگونه فناوری عروسی‌ها را متحول می‌کند. بیاموزید که چگونه رویدادهای معنادار را از طریق مطالعات موردی روشنگر و سخنرانان متخصص ایجاد کنید. این اجلاس تعاملی نوآوری و همکاری در صنعت پویای MICE و گردشگری عروسی را تقویت می کند.

غول‌های شرکتی، ارگان‌های دولتی محترم و هیئت‌های گردشگری داخلی و بین‌المللی گرد هم می‌آیند تا طوفانی از نوآوری و گفتگو را برافروزند. آینده سفر، گردشگری و مهمان نوازی در انتظار است. این نمایش یک روزه معیارهای جدیدی را به نمایش می گذارد و برنامه ای غنی از بحث های میزگرد تفکر برانگیز را به رخ می کشد که در مراسم اهدای جوایز به اوج خود می رسد.

قابل ذکر است، این رویداد توسط یک شبکه قوی از حامیان مالی و شرکا، از جمله YATRA FOR BUSINESS و CINNAMON LIFE به عنوان شریک مشترک پشتیبانی می شود. شریک دولتی MP Tourism; ATPI هند، هیئت گردشگری اردن، EBIX TRAVEL & HOLIDAYS LTD به عنوان شریک رویداد. شریک دانش EEMA. شریک نوشیدنی JIM BEAM، شریک مهمان نوازی AURIKA. پشتیبانی شده توسط سایت هند، NIMA، TAAI، ICPB، TAFI.

نمایشگاه جاده ای مالدیو را کاوش کنید تا بازار مسافرتی هند را در بنگالورو دوباره روشن کند

هدف این نمایشگاه، تأکید بر مالدیو به‌عنوان یک مقصد برتر سفر با درگیر کردن سهامداران کلیدی در جلسات شبکه‌ای پویا و ارائه‌های جذاب است. نمایشگاه جاده ای نشان دهنده تلاش قابل توجهی برای تقویت روابط گردشگری بین هند و مالدیو است. با بهبود و تکامل صنعت سفر، چنین ابتکاراتی برای رشد پایدار و افزایش تجارب سفر گردشگران از هر دو کشور ضروری است.

رهبران کلیدی صنعت مانند سابینا چوپرا، بنیانگذار و مدیر اجرایی Yatra Online، Sabbas Joseph، موسس مدیر Wizcraft International و سامیت گارگ، رئیس EEMA و یکی از بنیانگذاران و دکترای E Factor Experiences، مخاطبان را مجذوب خود خواهند کرد. هنگام به اشتراک گذاشتن یک نمای کلی از صنعت MICE، سفر تجاری، سفر شرکتی، رویدادها و صنعت عروسی، سخنرانی های کلیدی ارائه می شود. دکتر Ilayaraja T وزیر گردشگری اضافی، دولت MP و مدیر عامل، شرکت توسعه گردشگری مادهیا پرادش نیز در این رویداد حضور خواهند داشت تا نظرات خود را در مورد ابتکارات و اقدامات سیاستی دولت به اشتراک بگذارند.

برای تبادل پویا ایده‌ها با فهرستی چشمگیر از سخنرانان، غول‌های صنعت و رهبران فکری، صحنه را با مجموعه‌ای جذاب از جلسات و گپ‌های کنار آتش زیبا خواهد کرد. در مجموع پنج بحث پانل و دو گفتگوی کنار آتش به موضوعات مهمی مانند تأثیر جهانی MICE، تحولات نوآورانه در سفرهای شرکتی، تسلط بر رضایت مشتری، بهره گیری از روندهای جهانی، ایجاد روش های متحول کننده برای تأثیرگذاری، پیمایش در بازارهای رقابتی و ادغام یکپارچه می پردازد. تکنولوژی در برنامه ریزی عروسی

سخنرانان در بحث های پنل عبارتند از: Tanuja Pandey، بنیانگذار و مدیر، MICE Online، Sunila Patil بنیانگذار و مدیر ارشد محصول، Veena World، Siddharth Kapoor، معاون معاون، EbixCash Travel & Holidays، Sonika Jain Vice President Commercial، Indian Hotels Company Limited ( IHCL)، Sanjay Pai، امکانات معاونت، سفر شرکتی، هتلداری و مدیر هواپیمایی، لارسن و توبرو (L&T); Gaurav Nagwekar، رئیس اداره تدارکات سفر و خدمات شرکتی، صنایع وابسته. Ajay Bhatt، سرپرست گروه خدمات شرکت، Godrej; Haneet Singh Anand، مدیر ارشد رفاه، مدیر و سرپرست مدیریت شرکت، Crisil; سنتیل آراسو، AVP – تدارکات، HDFC Life; سریدار کپورنگان، رئیس بازرگانی، پرداخت های مرزی، هند و آسیای جنوبی، ویزا؛ بهارات مهروترا، مدیر مدیریت حساب هند، ATPI.

دیگر نام‌های برجسته‌ای که در این رویداد صحبت می‌کنند عبارتند از Srikant Kanoi، مدیر عامل و شریک موسس، Ethereal Celebration Management. الساندرو آلدو کابلا، معاون ارشد و مدیر کل، زندگی دارچینی در شهر رویاهای سریلانکا؛ Vinod Janardan، بنیانگذار و MD، Team Rustic. گاوین دکوستا، یکی از بنیانگذاران و کارگردان، ناوبر سفر. جود دسوزا، رهبر جلسات و رویدادهای FCM هند، راگاو روی کاپور، موسس، The Livewire Experience. مارتین دا کوستا، بنیانگذار و مدیر عامل، گروه رسانه ای رویداد هفتاد؛ Dhruv Davar، مدیر عامل، Inextis Events. Harkaran Singh، مدیر کل، Aurika Mumbai Skycity. نیل سنگاوی، یکی از بنیانگذاران و کارگردان، Oxygen Entertainment.

نام های قابل توجه در صنعت عروسی و رویدادها مانند Aarti Mattoo، MD، Momentum Experiences و Events. آنام زبیر، مدیر بازاریابی مصرف کننده، ویدینگ وایر هند؛ Itchha Talreja، بنیانگذار، Itchha Talreja Designs; Devanshi Patel، بنیانگذار، Shreem Events; آشی جین، بنیانگذار رویداد Casa، ماهش شیرودکار، بنیانگذار Tamarind Global. Parthip Thyagarajan، بنیانگذار و مدیر عامل WeddingSutra.com، Sushill S Wadhwa، بنیانگذار و CMD، Platinum World Group و Manuj Ralhan، مدیر کل، Novotel Jaipur Convention Center و Jaipur Exhibition & Convention Center (JECC) نیز بخشی از بحث و گفتگو در قله.

مراسم اعطای جوایز با پایان دادن به کنفرانس، دستاوردهای برجسته را جشن می گیرد و رهبران صنعت در نوآوری را به رسمیت می شناسد. پس از یک فرآیند انتخاب دقیق که توسط مجموعه ای از هیئت داوران بزرگ نظارت می شود، برندگان در دسته های مختلف مشخص خواهند شد. قابل ذکر است، نامزدهای برنده تحت یک فرآیند گزینش دقیق قرار گرفتند که توسط EY، شرکای رسمی جدول‌بندی تسهیل شد.

دومین دوره اجلاس بر پایه موفقیت اولین دوره آن است که سال گذشته در ژوئن برگزار شد. این رویداد شاهد بیش از 300 نماینده بود که در گفتگوهای تأثیرگذار شرکت کردند که مسیر آینده صنعت را ترسیم کرد.

  • منتشر شده در 27 ژوئن 2024 ساعت 04:06 PM IST

به جامعه متخصصان صنعت 2M+ بپیوندید

برای دریافت آخرین بینش و تجزیه و تحلیل در خبرنامه ما مشترک شوید.

برنامه ETTravelWorld را دانلود کنید

  • به‌روزرسانی‌های بیدرنگ را دریافت کنید
  • مقالات مورد علاقه خود را ذخیره کنید


برای دانلود برنامه اسکن کنید
منبع خبر : ایندیا تایم