راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

ET TravelWorld، هند به عنوان دومین بازار بزرگ گردشگری ایالات متحده در نیمه اول سال 2024 ظاهر شد.


هندوستان محبوبیت خود را به عنوان یک مقصد سفر برای ایالات متحده افزایش داده است و رتبه دوم را به خود اختصاص داده است ورود گردشگران بین المللی طبق داده های دفتر ملی سفر و گردشگری ایالات متحده بین ژانویه و مه 2024 (NTTO). این نشان دهنده یک جهش قابل توجه از رتبه سوم آنها در مدت مشابه در سال 2023 است.

این داده ها روند صعودی قوی را نشان می دهد، با افزایش نزدیک به 32 درصدی بازدیدکنندگان هندی از ایالات متحده در ماه می 2024 در مقایسه با می 2023. این به معنای قابل توجه 263150 مسافر هندی است که ماه گذشته به ایالات متحده وارد شده اند. با نگاهی به پنج ماه اول سال 2024، هند در مجموع 882404 بازدیدکننده به ایالات متحده فرستاده است که نشان دهنده رشد 37.2 درصدی نسبت به سال قبل است. این امر هند را با حذف کانادا و مکزیک از رده‌بندی، پس از بریتانیا، در جایگاه دوم قرار می‌دهد. هنگامی که این همسایگان آمریکای شمالی در نظر گرفته شود، هند چهارمین بازار بزرگ منبع برای گردشگران بین المللی به ایالات متحده برای دوره ژانویه تا مه 2024 می شود.

عوامل متعددی به این افزایش گردشگری هند به ایالات متحده نسبت داده می شود. در حال انجام است جام جهانی T20 مردان ICC 2024که با میزبانی مشترک ایالات متحده برگزار شد، بدون شک تعداد قابل توجهی از سرخپوستان پرشور را به خود جذب کرده است طرفداران کریکت. علاوه بر این، آینده جام جهانی فوتبال 2026 انتظار می رود این روند سفر بیشتر شود. افزایش دسترسی یکی دیگر از عوامل کمک کننده است، با پیش بینی پروازهای جدید بین هند و ایالات متحده در اواخر امسال.

با شناخت اهمیت رو به رشد هند به عنوان یک بازار توریستی، برند آمریکا، سازمان بازاریابی مقصد برای ایالات متحده، فعالانه در حال تلاش برای افزایش تجربه سفر برای بازدیدکنندگان هندی است. این شامل تلاش‌های بازاریابی مداوم و همکاری با صنعت سفر هند است.

  • منتشر شده در 26 ژوئن 2024 ساعت 08:18 ب.ظ IST

به جامعه متخصصان صنعت 2M+ بپیوندید

برای دریافت آخرین بینش و تجزیه و تحلیل در خبرنامه ما مشترک شوید.

برنامه ETTravelWorld را دانلود کنید

  • به‌روزرسانی‌های بیدرنگ را دریافت کنید
  • مقالات مورد علاقه خود را ذخیره کنید


برای دانلود برنامه اسکن کنید
منبع خبر : ایندیا تایم

Blog

قطع شدن فناوری اطلاعات CrowdStrike موجی از شوک به صنعت هواپیمایی وارد می‌کند: میلیون‌ها دلار به عنوان درآمد از دست می‌رود، غرامت نامشخص است؟ چه چیزی میخواهید بدانید؟

قطع شدن فناوری اطلاعات CrowdStrike موجی از شوک به صنعت هواپیمایی وارد می‌کند: میلیون‌ها دلار به عنوان درآمد از دست می‌رود، غرامت نامشخص است؟ چه

ادامه مطلب »