راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

Southwest تجربه مسافران را با گزینه جدید اسنک چوب شور افزایش می دهد


جمعه 28 ژوئن 2024

زمان خواندن: 2 دقایق

خطوط هوایی جنوب غربی

Southwest Airlines به عنوان جدیدترین میان‌وعده خود در داخل پرواز، Snacks Maui Monk Pretzel Braids را معرفی کرده است. این انتخاب جدید طعم غنی چوب شور کره ای را با ترکیبی بی نظیر از پیاز شیرین مائوئی و شیرینی لطیف میوه راهب ترکیب می کند. افزودن این چوب شورهای طعم‌دار بخشی از تلاش‌های مستمر Southwest برای بهبود تجربه مسافران است که شامل پیشرفت‌هایی مانند WiFi ارتقا یافته، پورت‌های برق اضافی، و فضای ذخیره‌سازی سربار گسترده است.

گفت: «بالا بردن مهمان نوازی افسانه ای ما همیشه چیزی است که ما در جنوب غربی به سمت آن می کوشیم. بیل تیرنی، تجربه مشتری و تجربه دیجیتال معاون رئیس جمهور در خطوط هوایی جنوب غربی. «ما در حال افزایش میان‌وعده‌های خود در هنگام پرواز با اضافه کردن چوب شور استلار هستیم، که کمی از همه چیز – شیرین، شور و ترد – را از یک شرکت رو به رشدی که اسنک‌هایش را با عشق می‌پزد، به مشتریان ارائه می‌دهد. ما فکر می‌کنیم که برای خطوط هوایی با Heart مناسب است و امیدواریم که مشتریان دفعه بعد که به جنوب غربی پرواز کردند از این طعم جدید و هیجان‌انگیز لذت ببرند.»

گفت: «پرتزل‌های ماوی مونک پرفروش ما تنقلات باکیفیت، وگان و غیر GMO ساخته شده در ایالات متحده هستند. الیزابت گالوین, بنیانگذار, استلار اسنک. علاوه بر طعم‌های لذیذمان، تجربه میان‌وعده‌ها را از طریق برنامه هنرمندان خود بیشتر می‌کنیم، که بسته‌بندی اسنک ما را به بوم نقاشی برای هنرمندان نوظهور تبدیل می‌کند. هر کیسه از چوب شور ماویی مونک مجموعه‌ای از آثار هنری پر جنب و جوش کارو کلارک را به نمایش می‌گذارد و هر میان وعده را به تجربه‌ای جذاب و هنری برای هر مسافری تبدیل می‌کند که از چوب شور لذت می‌برد.

Pretzels Maui Monk Stellar دارای انواع اعتبار سلامتی است: آنها گیاهخواری، بدون لبنیات، و عاری از آجیل، سویا، و طعم و رنگ مصنوعی هستند. علاوه بر این، آنها در یک مرکز بدون بادام زمینی ساخته می شوند، دارای گواهی kosher، تایید پروژه غیر GMO هستند و فاقد MSG یا شربت ذرت هستند.

مسافران پروازهای جنوب غربی با مسافت بیش از 175 مایل اکنون می توانند از این چوب شور لذت ببرند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طیف کامل گزینه های غذا و نوشیدنی موجود، به southwest.com یا پورتال جنوب غربی Inflight مراجعه کنید.ایرلاین نیوز