راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

جاذبه آشپزی جدید “Love By Britto” در حال حاضر در Sun Princess شرکت Princess Cruises


جمعه 28 ژوئن 2024

زمان خواندن: 2 دقایق

عشق توسط بریتو

Princess Cruises جدیدترین جاذبه آشپزی خود را با نام Love by Britto در سان پرنسس راه اندازی کرده است. مهمانان از تلفیقی منحصر به فرد هنر رومرو بریتو و تخصص آشپزی توسط رودی سودامین لذت می برند، و آن را تبدیل به یک تجربه به یاد ماندنی در کشتی می کند.

Love by Britto یک تجربه ناهار خوری جذاب را ارائه می دهد که در آن هنر نمادین Britto به طور یکپارچه با تخصص آشپزی Sodamin ادغام می شود و یک منوی ثابت هفت غذای لذت بخش را ایجاد می کند که هم حواس و هم کام را به وجد می آورد.

هنر رومرو بریتو با بیان منحصربه‌فردش از زبان جهانی عشق مردم را خوشحال می‌کند و الهام خلاق او با اشتیاق آشپزی من ترکیب می‌شود تا یک منوی عالی و با دقت تنظیم شده ارائه دهد که مهمانان پر از خاطرات سرشار از عشق تجربه‌ای متحول کننده بود. “گفت رودی سودامین، رئیس هنرهای آشپزی برای Princess Cruises. هر دوی ما از دیدن آن مفتخریم عشق توسط بریتو با مهمانان Sun Princess که این رویداد منحصر به فرد غذاخوری را جشن می گیرند، زنده شوید و هماهنگی بین غذا، هنر و عشق را به نمایش بگذارند.

در عرشه 17 عقب، مهمانان وارد یک مکان صمیمی با 68 صندلی می‌شوند که با طرح‌های پر جنب و جوش و شادی‌آور هنرمند مزین شده است، در پس زمینه‌ای طراحی شده است که زوج‌ها را در دنیایی پر از رنگ‌های زنده، الگوهای خیره‌کننده و احساسات عمیق غوطه‌ور کند. این محیط با خدمات خارق‌العاده و جذاب و مناظر زیبای عاشقانه اقیانوس تکمیل می‌شود.

تجربه ناهار خوری هفت دوره ای با مواد افرودیزیاک فریبنده مانند صدف با علف لیمو کافر، میرین و گلد فلکس آغاز می شود.

خوراکی ها شامل غذاهای خلاقانه ای به شکل قلب هستند، از جمله غذاهای خوش طعم مانند تن و آووکادو با انار و توگاراشی، کاپوچینوی سوپ قارچ وحشی، سالاد چغندر، انجیر و پنیر بز، گرانیتای شامپاین صورتی و گلبرگ های رز، دم خرچنگ. ترمیدور و فیله گوشت گاو ساکولنت با ترافل جوس. دسر، به سبک واقعی قایق عشق، یک کیک گدازه شکلاتی شکلات، توت تازه و کرم تمشک، همراه با پتیتس فورس را به نمایش می گذارد.

جزئیات ویژه شامل ظروف غذاخوری پر جنب و جوش با تزئینات هنری بریتو، دستمال های تا شده با قلب، و کارد و چنگال با برش های قلب شکل است. Love by Britto به ازای هر نفر 79 دلار هزینه دارد و می توان آن را قبل از سفر از طریق برنامه Princess رزرو کرد.

کوکتل های ویژه و لیست گسترده شراب به دقت انتخاب شده اند تا مکمل منو باشند و به صورت à la carte در دسترس هستند. هفت کوکتل جدید با تم عشق ساخته شده است، از جمله:

  • معجون عشق توت فرنگی: تکیلا رز، Disaronno Amaretto، Chambord و توت فرنگی تازه.
  • Expresso Love My: جیمسون، OM شکلات لیکور، Disaronno Amaretto، شکر Demerara، شکلات تلخ، و اسپرسو.
  • بریتو کوپه: توت فرنگی غاز خاکستری و علف لیمو، Aperol، Cointreau، آهک، و توت فرنگی.هتل نیوز