راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

کافه مارکو با سه بوفه جدید خود طعم تابستان را ارائه می دهد


شنبه 29 ژوئن 2024

زمان خواندن: 2 دقایق

قاب قهوه

کافه مارکو با خوشحالی راه اندازی سه بوفه استثنایی را برای جشن گرفتن فصل تابستان اعلام می کند. کافه مارکو از نودل های گاری راحت در ناهار گرفته تا خوراکی های میوه ای با طراوت در بوفه چای و استیک های اصلی در شام، نوید یک تجربه آشپزی خارق العاده را می دهد.

نودل گاری نوستالژیک در بوفه ناهار

با بوفه ناهار نودل سبد خرید نوستالژیک کافه مارکو، طعم های اصیل هنگ کنگ را بنوشید. میهمانان می توانند رشته فرنگی خود را با مواد مختلفی از جمله کوفته های متنوع، گوشت های سرخ شده و سبزیجات تازه سفارشی کنند. این بوفه ادای احترام به فرهنگ غذاهای خیابانی پر جنب و جوش هنگ کنگ است و یک سفر آشپزی لذت بخش را در میان غذاهای محلی ارائه می دهد.

دوره تبلیغات: 2 ژوئیه تا 31 اوت 2024

میوه ای تابستانی در بوفه چای

با بوفه چای میوه ای تابستانی در کافه مارکو، خود را در یک ماجراجویی لذت بخش غرق کنید. این بوفه دارای مجموعه ای از دسرهایی است که با طعم های پر جنب و جوش میوه های تابستانی ترکیب شده اند. نکات برجسته عبارتند از کیک پنیر انبه نارگیلی، یک خوراکی غنی و خامه ای که شیرینی انبه و نارگیل را ترکیب می کند. برای یک پیچ و تاب بی نظیر، سوشی میوه های تازه را امتحان کنید، که میوه های تازه را با برنج چسبناک برای تجربه ای با طراوت و به یاد ماندنی ترکیب می کند.

دوره تبلیغات: 6 ژوئیه تا 31 اوت 2024

غذاهای پرایم استیک در بوفه شام

در بوفه شام ​​کافه مارکو یک تجربه استثنایی استیک را میل کنید. از گوشت گاو تاماهاوک با ماهرانه تهیه شده و دنده اولیه با سنگ مرمر غنی و طعم‌های قوی لذت ببرید. بوفه شام ​​همچنین انواع غذاهای بین المللی، از جمله سالاد رست بیف با طراوت به سبک آلمانی، دم گاوآلوی به سبک اندونزیایی، غذاهای دریایی خنک و دسرهای لذیذ را ارائه می دهد.

دوره تبلیغات: 2 ژوئیه تا 31 اوت 2024

جزئیات کافه مارکو

  • آدرس: سطح 1، هتل مارکوپولو هنگ کنگ، شهر بندری، تسیم شا تسویی، کولون
  • تلفن / واتس اپ: +852 2113 3912
  • پست الکترونیک: (ایمیل محافظت شده)
  • رزرو آنلاین: رزرواسیون کافه مارکو
  • فروشگاه اینترنتی: فروشگاه کافه مارکو

قیمت ها برای هر نفر و مشمول 10 درصد هزینه خدمات می باشد. اقلام غذایی ممکن است به دلیل فصلی بودن و در دسترس بودن بدون اطلاع قبلی تغییر کنند.هتل نیوز